Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu - EASY SURF Chałupy 6, Chałupy 6, Hel

Nasza oferta

Sieć EASY SURF - szkoła kitesurfingu i windsurfingu

EASY SURF El Gouna

EASY SURF Travel

EASY SURF Keros

EASY SURF Chałupy 6

3 szkoły EASY SURF

Jako jedyni w Polsce mamy szkoły w 3 różnych miejscach na świecie! Chałupy 6, grecka wyspa Limnos oraz Egipska El Gouna... a jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa ;)

Łatwy spot

Płytka i płaska woda, piaszczyste dno, równy i regularnie wiejący wiatr gwarantują idealne warunki do nauki windsurfingu i kitesurfingu.

16

16 lat doświadczenia

W branży wind i kitesurfingowej działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Przeszkoliliśmy dziesiątki tysięcy kursantów, zorganizowaliśmy setki obozów i dziesiątki wyjazdów zagranicznych.

Kemping Chałupy 6

Od początku istnienia, szkoła kitesurfingu i windsurfingu EASY SURF ma zaszczyt działać na najlepszym na Półwyspie kempingu Chałupy 6, który z roku na rok pozytywnie zaskakuje swoich gości.

Stała kadra instruktorska

Byliście już kiedyś w EASY? Przyjeżdżając ponownie na pewno poznacie te same twarze! Wielu instruktorów jest z nami związanych od lat. Rekordziści pracują nawet 10 sezonów w EASY!

Promocje

10% zniżki za rezerwację online oraz darmowy nocleg na czas kursu w maju i czerwcu to tylko część promocji, jakich dla Was przygotowaliśmy!

Informacje o spocie

Półwysep Helski to najlepsze w Polsce miejsce do uprawiania sportów wodnych. Niezafalowana, płytka oraz ciepła woda, równy i często wiejący wiatr stwarzają IDEALNE warunki do szkoleń windsurfingu i kitesurfingu. Ciężko znaleźć drugi równie dobry akwen szkoleniowy w Europie!
Zobacz pełne info i obraz LIVE CAM!

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy

Newsletter


Back to Top