KONKURS! Oceń EASY SURF i wygraj deskę DUOTONE
EASY SURF/EASY SURF El Gouna/O nas/KONKURS! Wygraj deskę DUOTONE

Konkurs! Wygraj deskę DUOTONE

KONKURS! Oceń nas i wygraj deskę!

Riderzy! Riderki!

Chcemy Wam coś wynagrodzić. Wasz gest, wydawałoby się niewielki, ale dla nas bardzo ważny i miły – recenzje w sieci!

Postanowiliśmy hojnie obdarować autorów internetowych opinii i rekomendacji. A dokładniej jednego, którego nazwisko rozlosujemy pod koniec roku. Do wygrania świeżuteńka deska DUOTONE zdjęta prosto z produkcyjnej taśmy :)

To będzie prawdziwy KONKURS W DECHĘ!

 

Na czym polega zabawa?

1. First of all, korzystasz z usług EASY SURF. Nieważne, czy odwiedzasz którąś z naszych szkół: EASY SURF Chałupy, EASY SURF Jastarnia, EASY SURF El Gouna czy jedziesz na wyjazd, zorganizowany przez EASY SURF Travel. Poznaj nas a potem...

2. Oceń! Napisz recenzję na jednym z naszych fan page'y na Facebooku lub na TripAdvisorze. Jeśli zrobiłeś to już w poprzednich latach, ale po raz kolejny odwiedziłeś jedną z naszych szkół lub wziąłeś udział w wyjeździe, to mamy dla Ciebie alternatywę! Dalej możesz wziąć udział w konkursie - przejdź do punktu 4.

3. Recenzje można wystawiać tu:

- Fan Page EASY SURF Chałupy

- Fan Page EASY SURF El Gouna

- Fan Page EASY SURF Travel  

- profil TripAdvisor EASY SURF Chałupy

- profil TripAdvisor EASY SURF El Gouna

4. Jeżeli Twoja recenzja z poprzednich lat jest już na naszym Fan Page'u (lub koncie na Trip Advisorze) - nie edytuj jej! Zamiast tego, wrzuć na swój profil na Facebooku zdjęcie z pobytu w naszej szkole lub z wyjazdu z nami z bieżącego roku. Otaguj nasz Fan Page (jeden z tych w punkcie 3.). Dodaj hashtag #easysurfdajedeche. I przede wszystkim napisz, czy Ci się podobało i dlaczego, lub dlaczego nie. Pamiętaj, żeby opublikować post jako publiczny - tak, byśmy mogli go odnaleźć i dołączyć Cię do konkursu.

5. Ustaw w telefonie przypomnienie na niedzielę - 8.01.2021, godz. 12.00, bo właśnie wtedy odbędzie się losowanie!

6. „Komora maszyny losującej jest pusta” do chwili, gdy wrzucimy tam wszystkie Wasze nazwiska. Twoje nawet kilkukrotnie, jeśli podzielisz się opinią na różnych fan page'ach oraz na TripAdvisorze (rzecz jasna, jeśli rzeczywiście skorzystałeś z kilku różnych usług). Np. byłeś w naszej szkole w Chałupach i w Egipcie, na obu kontach: na Facebooku i TripAdvisorze wystawiłeś recenzje – brawo Ty! Masz 4 losy!

7. Wreszcie – nagroda! Jedna wylosowana osoba otrzyma kitesurfingową deskę typu twin tip marki DUOTONE z kolekcji 2021! Dla pani – model damski, dla pana – męski. 

8. Nagrodę wysyłamy pocztą – tak, by trafiła prosto pod choinkę.

9. W losowaniu biorą udział wszystkie recenzje i posty z 2020 roku (od 1.01.2020 do 7.01.2021).

10. Recenzje/posty muszą się odnosić do Waszych wizyt/wyjazdów w bieżącym roku. Nie bierzemy pod uwagę opinii za lata ubiegłe.

11. W zabawie nie mogą uczestniczyć pracownicy EASY SURF oraz ich rodziny.  

Nie wierzysz, że to może być prawda? Zobacz sam, jak hojny był Św. Mikołaj dla Gosi, która wygrała pierwszą edycję konkursu. 

POWODZENIA!

Galeria

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 120 133 9300

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top