KONKURS! Rozwiąż EASY QUIZ i wygraj nagrody!
EASY SURF/EASY SURF El Gouna/O nas/EASY QUIZ - rozwiąż i wygraj nagrody!

Konkurs - EASY QUIZ!

KONKURS! Odpowiedz na kilka prostych pytań i zgarnij nagrody!

Riderzy! Riderki!

Pora na kolejny konkurs w czasach #stayhome ;) Tym razem chcemy sprawdzić Waszą wiedzę o EASY SURF El Gouna - naszej polskiej szkole w Egipcie. Nigdy tam nie byliście? Żaden problem - w naszych materiałach (filmikach i postach na Fan Page'u EASY SURF El Gouna, na stronie internetowej) znajdziecie większość odpowiedzi. Mamy nadzieję, że szukając rozwiązań, poczujecie, że jest to miejsce warte odwiedzenia! :D Jeśli byłeś już naszym gościem w El Gounie, powinieneś dać sobie spokojnie radę. Ale uważaj - niektóre pytania są podchwytliwe ;)

Na czym polega zabawa?

1. Od czwartku do soboty będziemy w naszych relacjach na Instagramie (easysurfcom) zadawać 4 pytania w formie quizu. To właśnie tam - w relacji, należy udzielić odpowiedzi. Poprawna jest tylko jedna odpowiedź.

2. W niedzielę powtórzymy dla Was wszystkie pytania EASY QUIZ'u - tak, byście mogli nadrobić zaległości, jeśli dołączyliście do zabawy później i ominęła Was któraś pula pytań. Oznacza to, że możecie wypełnić EASY QUIZ dwukrotnie, ale przy drugim podejściu dopisujemy do Waszego "konta" jedynie punkty za brakujące odpowiedzi. Nie można więc poprawić tych już udzielonych wcześniej.

3. Konkurs kończy się w niedzielę o północy.

4. Zliczamy wszystkie Wasze poprawne odpowiedzi. Wygrywa osoba, która udzieliła ich najwięcej. Przy remisie organizowane będzie losowanie.

5. Nagrodą główną jest 1h lekcji w EASY SURF El Gouna (w formie bezterminowego vouchera) i specjalna lycra do pływania z serii Yalla Kite (koszulkę wysyłamy pocztą).

6. Z grona osób, które miały najwyższą liczbę poprawnych odpowiedzi, wylosujemy dwie, które dostaną nagrody pocieszenia - gadżety ufundowane przed Duotone.

7. Ogłoszenie wyników w poniedziałek o godz. 12.00. 

Galeria

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 120 133 9300

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top