Nasza Szkoła w Grecji/ EASY SURF Keros
EASY SURF/EASY SURF El Gouna/O nas/Nasza Szkoła w Grecji

EASY SURF Keros - Nasza Szkoła w Grecji

Windsurfing i kitesurfing w polskiej szkole na greckiej wyspie Limnos!

Limnos to malownicza, nieodkryta jeszcze przez masową turystykę grecka wyspa na Morzu Egejskim. EASY SURF Keros działa tam od 2017 roku. Zdecydowaliśmy się wybudować tam szkołę, bo po latach podróży z deską i latawcem w najdalsze zakątki globu, stwierdziliśmy, że to naprawdę ŚWIETNY SPOT. Będąc w jednym, czujesz się jak w trzech różnych miejscach! Wszystko zależy od tego, w którą część zatoki popłyniesz. Jedno się nie zmienia - wszędzie masz krystalicznie czyste, turkusowe morze i stały wiatr.

W jednej części czeka na was płytka i płaska woda, w drugiej niewielki czop niczym na Półwyspie Helskim, w trzeciej wreszcie - fale, idealne do pierwszych prób pływania wave. W Europie ciężko znaleźć drugie równie uniwersalne miejsce dla windsurfingu i kitesurfingu. Do tego dochodzi niepowtarzalny, wciąż jeszcze dziewiczy klimat wyspy i pyszne jedzenie. I to wszystko na wyciągnięcie ręki, bo z większości europejskich miast dolecicie tu w dosłownie 2-3 godziny. Wniosek nasuwa się sam - EASY SURF Keros stanie się miejscem, które pokochacie i do którego będziecie wracać.

Na Limnos działamy od początku czerwca do końca września.

Odwiedź nas i  naszą stronę!

Kursy Kitesurfingu w EASY SURF Keros

Dlaczego warto uczyć się kitesurfingu na Limnos w Grecji?

Zatoka Keros stwarza idealne warunki do nauki kitesurfingu, bez względu na poziom zaawansowania. Niezależnie od tego, czy chcesz stawiać swoje pierwsze kroki na desce, trenować freestyle czy złapać swe pierwsze fale, jest to miejsce odpowiednie dla Ciebie. W Grecji organizujemy profesjonalne kursy, dzięki którym opanujesz sztukę kitesurfingu, poznasz fajnych ludzi i spędzisz niezapomniane wakacje. Nasza oferta skierowana jest zarówno do dzieci i młodzieży, jak i do dorosłych. Na Limnos prowadzimy indywidualne lekcje kite, a także organizujemy szkolenia w małych, 2-osobowych grupach. Wybierz najlepszą dla siebie opcję!

Zobacz galerię zdjęć z lekcji kitesurfingu na Limnos:

Lekcje kitesurfingu prowadzimy zgodnie z wytycznymi IKO i PZKite!

W EASY SURF Keros kursy kitesurfingu odbywają się zgodnie z wytycznymi IKO - International Kiteboarding Organization. W trakcie zajęć używamy najnowszego sprzętu szkoleniowego marki Nobile Kiteboarding. Wykorzystujemy też radio, tak aby kursant zawsze słyszał, co mówi do niego instruktor. W naszej bazie na Limnos gwarantujemy komfortowe warunki na wodzie i poza nią! 

Dowiedz się więcej na temat nauki kitesurfingu w EASY SURF Keros i odwiedź naszą stronę!

Kursy Windsurfingu w EASY SURF Keros

Dlaczego warto uczyć się windsurfingu na Limnos w Grecji?

Słońce, wiatr, przestrzeń i spokojna, płytka zatoka - tego właśnie Wam potrzeba, żeby zacząć (albo i kontynuować) przygodę z windsurfingiem. No i dobrego instruktora, żeby jak najszybciej poczuć się pewnie i mieć frajdę z windsurfingu. Na Keros szkolimy na wszystkich poziomach a warunki, jakie stwarza zatoka, aż proszą się o progres. Kursy odbywają się indywidualnie lub w małych 2-3 osobowych grupach. Masz więc gwarancję, że instruktor poświęci Ci dużo uwagi a ty maksymalnie wykorzystasz czas na wodzie. Ten poza nią zapowiada się równie dobrze, bo w EASY SURF Keros poznasz nie tylko tajniki windsurfingu, ale i fantastycznych ludzi. Z nimi możesz odkrywać uroki wyspy i smakować potrawy z greckiej tawerny! 

Zobacz galerię zdjęć z lekcji windsurfingu na Limnos:

 

Dowiedz się więcej na temat nauki windsurfingu w EASY SURF Keros i odwiedź naszą stronę!

Galeria z EASY SURF Keros

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 120 133 9300

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top