Refresher - kurs odświeżająco / przypominający / EASY SURF w El Gounie

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Refresher - kurs odświeżający

Kitesurfing po dłuższej przerwie?

Dawno nie trzymałeś baru w ręku? Minęło sporo czasu od momentu, kiedy ukończyłeś kurs? A może dopiero teraz kupiłeś sobie sprzęt i wreszcie masz czas na wyjazd? Czujesz się jeszcze zbyt mało pewnie, by zejść samodzielnie na wodę? Właśnie dla Ciebie jest refresher, czyli kurs przypominający nabyte umiejętności. Pomożemy Ci wytrymować nowy sprzęt, pokażemy, jak on działa a także przypomnimy najważniejsze rzeczy z kursu oraz uzupełnimy braki. Dzięki refresherowi będziesz mógł bez obaw czerpać przyjemność z kitesurfingu – nie trać cennego czasu wakacji!

Aby wziąć udział w kursie Refresher należy posiadać co najmniej kartę IKO 2. 

Szkolenie

 • Zajęcia na wodzie – program dostosowany do potrzeb klienta: trymowanie oraz zapoznanie z prywatnym sprzętem kursanta, przypomnienie najważniejszych zasad bezpiecznego kitesurfingu, przypomnienie oraz doskonalenie techniki.
 • Łączność radiowa – szkolenie prowadzone z wykorzystaniem łączności radiowej. Od teraz już zawsze usłyszysz swojego instruktora!
 • Bezpieczny spot bez rafy i z dużą wolną przestrzenią 

Co po kursie?

Gdy odświeżysz swoje umiejętności i otrzymasz "zielone światło" od instruktora, możesz śmiało wypożyczyć sprzęt i lecieć na wodę! Proponujemy Ci pakiet 4h zajęć refresher + wypożyczenie sprzętu - sprawdź szczegóły TUTAJ :)

Odkurz swoje kitesurfingowe umiejętności!

Dlaczego my?

 1. Profesjonalizm

  Kitesurfing to nasza pasja, ale także praca! Traktujemy naszych klientów profesjonalnie, a ci wracają do nas co roku. Dzięki temu możemy się rozwijać. EASY SURF znajdziesz też w Chałupach, Jastarni, Egipcie i na spotach całego świata, gdzie jeździmy z naszym biurem podróży EASY SURF Travel.

 2. Możesz kontynuować kurs w Polsce

  Rozpoczęte w El Gounie szkolenie możesz dokończyć w jednej z naszych dwóch baz na Helu! Sam wybierz - EASY SURF Chałupy lub EASY SURF Jastarnia!

 3. Oszczędzaj

  Wracasz na wodę po dłuższej przerwie? Wybierz pakiet refresher z wypożyczeniem sprzętu. I nie przepłacaj!

Zarezerwuj online

Kurs Refresher

Refresher - bez sprzętu 4h150 €/ os 4h207 €
Refresher - ze sprzętem 4h200 €/ os 4h308 €
Refresher + 7 dni wypożyczenia sprzętu 4h431 €/ os 4h489 €
Refresher + 7 dni wypożyczenia sprzętu PREMIUM 4h523 €/ os 4h581 €
Rodzaj kursu  Grupowo   Indywidualnie 

 

Cena zawiera

 • Szkolenie z licencjonowanym instruktorem IKO – International Kiteboarding Organization
 • Niezbędny sprzęt szkoleniowy (w zależności od wybranej opcji)
 • Szkolenie z użyciem łączności radiowej
 • Certyfikat IKO o poziomie odpowiadającym opanowanym na kursie umiejętnościom w zakresie kitesurfingu
 • Wypożyczenia pianki (może się przydać w okresie listopad-luty ;) )

Cena nie zawiera

 • Wypożyczenia sprzętu na czas zajęć (w opcji Refresher bez sprzętu)
 • Ubezpieczenia

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

Przydatne info

Bądź przygotowany - ważne informacje przed kursem
 • Przy ustalaniu godziny zajęć bierzemy pod uwagę prognozy wiatrowe, poziom wody (pływy), preferencje kursanta oraz nasze możliwości kadrowe.
 • Wybierając się na kurs kitesurfingu nie zapomnij o: stroju kąpielowym, ręczniku i butach do chodzenia po wodzie.
 • Zabierz ze sobą piankę, jeśli masz. W przeciwnym razie, wypożyczysz ją od nas (w cenie kursu).
 • Naszą szkołę znajdziesz w bazie KitePower. Dojedziesz do nas tuk tukiem z dowolnego miejsca w El Gounie.
 • Baza jest doskonale wyposażona. Znajdziesz tu bar i restaurację, toalety, prysznice, basen, plac zabaw dla dzieci, mnóstwo miejsc do relaksu. Tutaj zobaczysz jak to wygląda. 
 • Szukasz kompleksowego wyjazdu? Skontaktuj się z naszym biurem podróży EASY SURF Travel. Możesz też poszukać wyjazdu grupowego do El Gouny. 
 • Jeśli z powodów warunków pogodowych nie będziecie w stanie wykorzystać całego kursu to można ukończyć go w innym dowolnym terminie lub w innej naszej szkole np. w Chałupach, Jastarni czy na wyjazdach organizowanych przez nasze biuro EASY SURF Travel.
 • Korzystając z oferty PROMO masz najniższą cenę i gwarancję dostępności instruktora! Nie musisz też wymieniać waluty.
Dlaczego warto zarezerwować wcześniej?
 • Rezerwując szkolenie wcześniej, możesz skorzystać z oferty promocyjnej;
 • Możesz dokonać zapłaty w złotówkach na nasze polskie konto, nie ponosisz dodatkowych opłat związanych z przewalutowaniem, wypłatą gotówki czy płatnością kartą;
 • Nie będziesz tracić czasu - zanim dotrzesz do bazy, zadzwonimy do Ciebie i ustalimy godzinę rozpoczęcia Twoich pierwszych zajęć - instruktor będzie już na Ciebie czekał;
 • Możesz zarezerwować kurs z instruktorem mówiącym w języku polskim!
Warunki uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF w El Gounie

Zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Watersports LTD.

 1. Warunkiem przystąpienia do szkolenia kitesurfingowego jest wypełnienie formularza zapisowego, podpisanie oświadczenia oraz zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

 2. Dla potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata zaliczki. W przypadku rezygnacji z dokonanej rezerwacji, wystawiony zostaje voucher na kwotę zaliczki, możliwy do wykorzystania na dowolną usługę szkoły (w El Gounie, EASY SURF Chałupy, EASY SURF Jastarnia), w innym wybranym terminie. Nie ma możliwości zwrotu zaliczki.

 3. Kurs jest płatny z góry pierwszego dnia. W przypadku wcześniej zarezerwowanego kursu dopłata do zadatku następuję w dniu rozpoczęcia szkolenia.

 4. Oferta kursu PROMO dostępna jest WYŁĄCZNIE przy rezerwacji przed przyjazdem oraz musi zostać przedpłacona w całości na polskie konto mBank, należące do agenta EASY SURF Travel Lussa&Kamiński. Dodatkowe godziny, wykraczające poza opłacony pakiet, płatne są zgodnie ze standardowym cennikiem szkoły, dostępnym u Rezydenta w bazie w El Gounie oraz na stronie www.easy-surf.com/elgouna.

 5. W przypadku niewykorzystania wszystkich godzin kursu zakupionego w cenie standardowej, klient otrzymuje zwrot pieniędzy, a w przypadku kursu z oferty promocyjnej klient otrzymuje bezterminowy voucher o wartości odpowiadającej pozostałej do wykorzystania liczbie godzin. Voucher może wykorzystać przy ponownej wizycie w El Gounie lub w naszych innych szkołach: EASY SURF Chałupy, EASY SURF Jastarnia. W przypadku niewykorzystania wszystkich godzin kursu zakupionego pakietu PROMO nie zwracamy pieniędzy.

 6. Kursant zobowiązany jest do przychodzenia na zajęcia 20 minut przed umówioną lekcją.

 7. Kursant zobowiązany jest do umówienia się na kolejne zajęcia z instruktorem w biurze.

 8. Lekcja może być odwołana przez kursanta co najmniej na 5 godzin przed zaplanowanym czasem, w przeciwnym razie będzie ona normalnie płatna.

 9. Niewykorzystane godziny zajęć kursu PROMO wynikające z braku warunków szkoleniowych, można wykorzystać w innym dowolnym terminie.

 10. W przypadku co najmniej dwukrotnego odwołania wcześniej umówionych zajęć spowodowanego czynnikami innymi niż warunki pogodowe, odwołanie kolejnych zajęć z tego samego powodu skutkować będzie naliczeniem opłaty anulacyjnej w wysokości 50% zamówionej lekcji.

 11. Zabrania się uczestnikowi szkolenia udziału w zajęciach w stanie po spożyciu alkoholu lub innego podobnie działającego środka (środków odurzających) oraz przyjmowania tego typu środków podczas szkolenia.

 12. Przystąpienie kursanta do zajęć zwalnia instruktora z odpowiedzialności z tytułu szkoda na osobie kursanta, o ile nie stwierdzi się uchybień związanych z bezpieczeństwem prowadzenia zajęć.

 13. Uczestnik szkolenia zobowiązany jest do stosowania kamizelki asekuracyjnej oraz kasku ochronnego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Nie stosowanie wymienionego sprzętu asekuracyjnego zwalnia instruktora oraz EASY SURF Watersports LTD z odpowiedzialności za wszelkie szkody na osobie kursanta.

 14. Uczestnik szkolenia może wykonywać jedynie ćwiczenia zatwierdzone przez instruktora. 

 15. W przypadku niedyspozycji lub ograniczeń uczestnik szkolenia jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania instruktora, który zobowiązany jest przerwać zajęcia.

 16. Uczestnik kursu zobowiązany jest sprawdzić, czy sprzęt dostosowany jest do jego umiejętności oraz czy jest sprawny technicznie. W przypadku zauważenia jakiejkolwiek nieprawidłowości lub problemu technicznego kursant zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym fakcie instruktora lub innego pracownika EASY SURF Watersports LTD. W przypadku zauważenia usterki technicznej i nie poinformowaniu o tym fakcie obsługi szkoły, EASY SURF Watersports LTD nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w związku z wadliwym sprzętem.

 17. Uczestnik kursu jest bezwzględnie zobowiązany do każdorazowego informowania o wejściu na wodę i powrocie na ląd instruktora lub pracownika EASY SURF Watersports LTD. W przypadku zaniedbania tego obowiązku uczestnik może zostać obciążony kosztami nieuzasadnionej akcji poszukiwawczej.

 18. Z chwilą otrzymania przez uczestnika szkolenia sprzętu, ponosi on materialną odpowiedzialność za jego zgubienie lub zniszczenie wynikające z zastosowania niezgodnego z przeznaczeniem.

 19. Szkoła EASY SURF Watersports LTD nie ponosi odpowiedzialności za naruszenie zdrowia i życia, wynikające z uczestnictwa w szkoleniach organizowanych zgodnie z wszelkimi zasadami sportowymi związanymi z ryzykiem sportowym. 

 20. Na okres trwania szkolenia, każdy kursant zobowiązany jest do samodzielnego ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków, kontuzji i ich następstw powstałych podczas zajęć.

 21. Uczestnictwo osób niepełnoletnich w szkoleniach organizowanych przez EASY SURF Watersports LTD możliwe jest w przypadku pełnej akceptacji niniejszego regulaminu przez rodzica lub prawnego opiekuna. Na rodzicu lub prawnym opiekunie spoczywa obowiązek ubezpieczenia nieletniego od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji powstałych podczas zajęć.

 22. Kursant jest zobowiązany do poinformowania pracownika biura szkoły i instruktora o ewentualnych problemach zdrowotnych (np. padaczka) oraz przebytych kontuzjach.

 
Oświadczam, że  w pełni zapoznałem się i akceptuję powyższy regulamin.     

Dane rejestrowe i biuro całoroczne firmy:
EASY SURF Travel Lussa & Kamiński Sp.j.
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 7773286456
REGON: 367408490

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - F.A.Q - EASY SURF w El Gounie

1. Kto może zapisać się na kurs kitesurfingu?

Kitesurfing jest sportem dla każdego. Nie ma górnej granicy wieku czy specjalnych wymagań co do predyspozycji fizycznych. Nasi najstarsi studenci liczą ponad 70 wiosen. Najmłodsi z kolei powinni ważyć, co najmniej 35 kg i mieć około 10 lat, aby moc bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności i kontynuować rozpoczętą przygodę.

2. Co to jest IKO?

IKO to International Kiteboarding Organization, czyli Międzynarodowa Organizacja Kiteboardingu odpowiedzialna za jakość i metodykę nauczania, szkolenie instruktorów oraz nadzór nad szkołami kitesurfingowymi na całym świecie. IKO jest tez organem wydającym certyfikaty uprawniające do wypożyczenia sprzętu na całym świecie. W naszej szkole kursy kitesurfingu prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów IKO, zgodnie z standardami wyznaczonymi przez tą organizację. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas licencję IKO.

3. Czy to jest trudne?

Czy trzeba mieć jakieś specjalne umiejętności? Nie, kitesurfing jest prostszy, niż na to wygląda. Przede wszystkim ważne jest aby zrozumieć, ze pierwszym krokiem do sukcesu jest nauka kontroli latawca, wiec pierwsze kilka godzin kursu spędza się właśnie na tym. Nie trzeba być silnym, czy specjalnie wysportowanym, gdyż kitesurfing to sport techniczny, a nie siłowy. Na kite doskonale radzą sobie kobiety i dzieci!

4. Czy to bezpieczny sport?

Tak, latawce są w pełni bezpieczne. Podczas kursu każdy student obowiązkowo uczy się jak używać systemów bezpieczeństwa, w które każdy latawiec jest wyposażony, a rozmiar latawca dobrany jest do warunków i wagi studenta. Ważne jest aby naukę zaczynać z licencjonowanym instruktorem, w szkole z nowoczesnym sprzętem. Nauka „z kolega”, który zazwyczaj posiada jeden latawiec zazwyczaj kończy się frustracja.

5. Jaki kurs wybrać na początek?

Podstawa to poziomy IKO 1 + 2 czyli absolutne minimum do zostania samodzielnym kitesurferem. Zajęcia zaczynają się od nauki kontroli latawca, poznania systemów bezpieczeństwa, nauki bodydragów. Nauczysz się jak generować moc poprzez ruchy latawca w oknie wiatrowym, zakładania deski na nogi i zrobisz pierwsze krótkie halsy w obie strony. Kurs ten pozwala na uzyskanie licencji IKO 1+2, która pozwoli na wypożyczenie sprzętu w większości miejsc na świecie. Średni czas pozwalający na zdobycie umiejętności odpowiadających IKO 1+2 to 10-12h.

Aby uzyskać pełną niezależność i nauczyć się dodatkowych umiejętności pod okiem instruktora warto poszerzyć kurs podstawowy do kursu IKO 1+2+3, podczas którego dodatkowo nauczymy Cię płynnej jazdy pod wiatr, zwrotów, jazdy na tzw. Switch’u, a nawet pierwszego skoku. Czas, który trzeba przeznaczyć bo spokojnie opanować te umiejętności to ok 14-18h. Pełen kurs kitesurfingu pozwoli na uzyskanie pełnej niezależności w każdych warunkach. Jeśli jesteś bardzo sprawny/a, pływasz na windsurfingu, wakeboardingu czy jeździcisz na snowboardzie z pewnością pójdzie szybciej.

6. W ile dni ukończę podstawowy kurs?

Kurs podstawowy zazwyczaj trwa 1-3 dni, biorąc pod uwagę, że szkolenia odbywają się rano i po południu w 2-godzinnych blokach. Jesteśmy elastyczni, więc zajęcia zawsze dostosowujemy do warunków wiatrowych i predyspozycji klienta.

7. Kurs indywidualny czy grupowy – który wybrać?

Wybór zajęć zależy od preferencji kursanta. Osoby chcące ukończyć kurs w krótkim czasie i ceniące indywidualne podejście z uwagi na możliwość intensywnego treningu powinny zdecydować się na kurs indywidualny. Jest on droższy od kursu grupowego, ale czas kursu przeznaczony jest tylko na jedna osobę. Zajęcia grupowe (w grupach 2-osobowych) pozwalają z kolei na wzajemna obserwacje i analizę ćwiczeń wraz z instruktorem, co zdecydowanie wpływa na zrozumienie „na żywo” popełnianych błędów. Istotnym czynnikiem jest tez wzajemna motywacja w grupie. Cena kursu jest niższa, ale czas kursu zostaje wydłużony.

8. W jakich godzinach odbywają się szkolenia?

Zajęcia odbywają się w godzinach otwarcia bazy, czyli od 9 – 18, a ich konkretne godziny ustalamy z dnia na dzień w oparciu o prognozy wiatrowe i preferencje kursanta.

9. Ile godzin potrzeba do opanowania kitesurfingu?

Aby nauczyć się pływać i uzyskać niezależność potrzeba około 8 – 12 godzin zajęć z instruktoem. Oczywiście predyspozycje każdego studenta wpływają na czas w jakim uzyskuje się niezależność, ale program IKO jest stworzony tak, aby większość studentów była w stanie wypożyczyć i samodzielnie praktykować kitesurfing po zdobyciu umiejętność IKO 1+2, czyli po około 10-12 godzinach. Jedni robią kurs szybciej i udaje im się w ciągu 10h opanować umiejętności IKO 1+2+3, a inni potrzebują trochę więcej czasu. Jedno jest pewne – jeśli tylko i wyłącznie chcesz – to gwarantujemy, że nauczymy Cię kitesurfingu. W naszym kilkunastoletnim doświadczeniu szkoleniowym nie spotkaliśmy osoby, której nie dało się nauczyć kitesurfingu – wszystko to kwestia czasu i własnej motywacji.

10. Zacząłem już wcześniej kurs kitesurfingu, ale go nie ukończyłem/am - jaką ofertę wybrać?

Jeśli zacząłeś/aś już kurs kitesuringu ale go nie ukończyłeś/łaś to najlepszą opcją będzie tzw. Kurs uzupełniający podczas którego instruktor dokona oceny nabytych wcześniej umiejętności i dopasuje indywidualny program nauczania. Dzięki personalnemu podejściu do klienta zapewniamy szybki progres i pewność, że zajęcia zakończą się sukcesem.

11. Ukończyłem/ am kurs, ale bardzo długo nie pływałem – jaki kurs wybrać?

Dla osób, które osiągnęły wcześniej umiejętności na poziomie IKO 1 + 2, ale miały dłuższą przerwę w pływaniu i nie czują się pewnie proponujemy kurs odświeżający – czyli tzw. refresher. Dostępny w dwóch wersjach – dla tych, którzy posiadają swój sprzęt lub dla tych którzy chcą odświeżyć umiejętności i wypożyczyć sprzęt do samodzielnego pływania.

12. Ile godzin kursu poświęcone jest nauce teorii?

Kursy kitesurfingu opierają się na praktyce i właśnie ona pozwala na szybkie nabycie umiejętności i czerpanie przyjemności z niezależnego pływania. Zaledwie 1h zajęć odbywa się na lądzie i jest to praktyka przeplątana z teorią: poznawania specyfiki ona wiatrowego, specyfiki pracy latawca i systemów bezpieczeństwa. Reszta zajęć odbywa się w wodzie.

13. Kiedy będę mógł wypożyczyć lub kupić sprzęt?

Wypożyczenie sprzętu możliwe jest po osiągnieciu umiejętności na poziomie IKO 1 i 2, czyli płynne starty z wody i umiejętne zatrzymanie się. Aby wypożyczyć sprzęt konieczne jest posiadanie karty IKO, która nieodpłatnie wystawiamy po kursie. Zakupu własnego sprzętu najlepiej dokonać po ukończeniu kursu – sprawdzicie czy na pewno sport Wam się podoba, przetestujecie na zajęciach różne rodzaje latawców, zasięgniecie opinii u instruktorów i innych kitesurferów i wtedy, w pełni świadomie dokonacie najlepszego wyboru.

14. Jaki sprzęt powinienem posiadać aby przystąpić do kursu?

Aby rozpocząć kurs kitesurfingu nie potrzeba mieć żadnego własnego sprzętu – całość, prócz pianki, którą można u nas wypożyczyć zapewniamy my. Jeśli jednak bardzo chcecie rozpocząć kompletować już własny sprzęt to zacznijcie właśnie od zakupu pianki i własnego trapezy (uprzęży). Na latawce i deskę przyjdzie czas po kursie.

15. Mam własny sprzęt i na nim chciałbym się uczyć  - czy jest to możliwe?

Owszem, istnieje możliwość uczenia się na własnym sprzęcie. Cena za kurs na własnym sprzęcie pomniejszona jest o 15%. Nie zawsze jednak warto, gdyż po pierwsze nasz sprzęt szkoleniowy dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów – od 5 do 17m, a duże deski szkoleniowe ułatwiają pierwsze ślizgi. Wszystko to razem daje pewność, że sprzęt zawsze jest idealnie dopasowany do warunków panujących na wodzie. Dodatkowo nie warto „niszczyć” własnego sprzętu na pierwszych, nie zawsze udanych próbach.

16. Czy muszę wcześnie zarezerwować kurs?

Nie, kurs nie musi być rezerwowany z wyprzedzeniem, aczkolwiek warto to zrobić z uwagi na kilka czynników. Przede wszystkim masz możliwość rezerwacji kursów Promocyjnych w znacznie niższych cenach. Dodatkowo jest możliwość zarezerwowania instruktora mówiącego w Waszym języku oraz z góry planujemy godzinę rozpoczęcia pierwszych zajęć – unikniesz dzięki temu czekania na wolnego instruktora w dniu przyjazdu oraz wykorzystasz warunki do maksimum.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy na Półwyspie Helskim w Chałupach i Jastarni, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Szkolenia kitesurfingowe w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza, nasz Rezydent oraz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE