KONKURS! Wygraj deskę DUOTONE!

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

KONKURS! Wygraj deskę DUOTONE

to takie proste!

Riderzy! Riderki!

Chcemy Wam coś wynagrodzić. Wasz gest, wydawałoby się niewielki, ale dla nas bardzo ważny i miły – recenzje w sieci!

Postanowiliśmy hojnie obdarować autorów internetowych opinii i rekomendacji. A dokładniej jednego, którego nazwisko rozlosujemy na koniec roku. Do wygrania świeżuteńka deska DUOTONE zdjęta prosto z produkcyjnej taśmy :)

To będzie prawdziwy KONKURS W DECHĘ!

Nie wierzysz, że to może być prawda? Zobacz sam, jak hojny był Św. Mikołaj dla Gosi, która wygrała pierwszą edycję konkursu. 

POWODZENIA!

Oceń nas i wygraj najnowszą dechę!

Na czym polega zabawa?

1. First of all, korzystasz z usług EASY SURF. Nieważne, czy odwiedzasz którąś z naszych szkół: EASY SURF Jastarnia, EASY SURF Chałupy 6EASY SURF El Gouna czy jedziesz na wyjazd, zorganizowany przez EASY SURF Travel. Poznaj nas a potem...

2. Oceń! Napisz recenzję na jednym z naszych fan page'y na Facebooku lub na TripAdvisorze. Jeśli zrobiłeś to już w poprzednich latach, ale po raz kolejny odwiedziłeś jedną z naszych szkół lub wziąłeś udział w wyjeździe, to mamy dla Ciebie alternatywę! Dalej możesz wziąć udział w konkursie - przejdź do punktu 4.

3. Recenzje można wystawiać tu:

4. Jeżeli Twoja recenzja z poprzednich lat jest już na naszym Fan Page'u (lub koncie na Trip Advisorze) - nie edytuj jej! Zamiast tego, wrzuć na swój profil na Facebooku zdjęcie z pobytu w naszej szkole lub z wyjazdu z nami z bieżącego roku. Otaguj nasz Fan Page (jeden z tych w punkcie 3.). Dodaj hashtag #easysurfdajedeche. I przede wszystkim napisz, czy Ci się podobało i dlaczego, lub dlaczego nie. Pamiętaj, żeby opublikować post jako publiczny - tak, byśmy mogli go odnaleźć i dołączyć Cię do konkursu.

5. Ustaw w telefonie przypomnienie na niedzielę - 08.01.2021, godz. 12.00, bo właśnie wtedy odbędzie się losowanie!

6. „Komora maszyny losującej jest pusta” do chwili, gdy wrzucimy tam wszystkie Wasze nazwiska. Twoje nawet kilkukrotnie, jeśli podzielisz się opinią na różnych fan page'ach oraz na TripAdvisorze (rzecz jasna, jeśli rzeczywiście skorzystałeś z kilku różnych usług). Np. byłeś w naszej szkole w Chałupach i w Egipcie, na obu kontach: na Facebooku i TripAdvisorze wystawiłeś recenzje – brawo Ty! Masz 4 losy!

7. Wreszcie – nagroda! Jedna wylosowana osoba otrzyma kitesurfingową deskę typu twin tip marki DUOTONE z kolekcji 2021! Dla pani – model damski, dla pana – męski. 

8. Nagrodę wysyłamy pocztą – tak, by trafiła prosto pod choinkę.

9. W losowaniu biorą udział wszystkie recenzje i posty z 2020 roku (od 1.01.2020 do 07.01.2021).

10. Recenzje/posty muszą się odnosić do Waszych wizyt/wyjazdów w bieżącym roku. Nie bierzemy pod uwagę opinii za lata ubiegłe.

11. W zabawie nie mogą uczestniczyć pracownicy EASY SURF oraz ich rodziny.  

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać na Hel?

#hel(l)yeah