Progres Alert z Mistrzynią - freestylowe zajęcia dla zaawansowanych

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Progres Alert z Mistrzynią - driven by Duotone

Co jest podstawą Twojego progresu? Przede wszystkim dobry wiatr, bezpieczny spot, odpowiednie nastawienie i doświadczony trener. A jak dodasz do tego wideo analizę treningu, to masz już niemal gwarantowany rozwój. To wszystko znajdziesz na zajęciach Progres Alert z Mistrzynią w EASY SURF Jastarnia. Zajęcia poprowadzi dla Was Mistrzyni Polski we freestylu - Martyna Konkel, riderka Duotone Poland, który wspiera nasz projekt. Co ważne, zajęcia nie mają stałego terminu - ogłaszamy je tylko przy dobrej prognozie, z kilkudniowym (i nie większym!) wyprzedzeniem. Masz więc niemal pewność, że w dniu zajęć zastaniesz dobre warunki do nauki!   

Poznaj swoją trenerkę 

Martyna Konkel to aktualna mistrzyni Polski i wicemistrzyni Tajlandii we freestyle’u. Ale to także „lokaleska”, czyli dziewczyna z Jastarni, która doskonale zna ten spot i "hulające" na nim wiatry ;)

Jej mocne strony to:

 • 10 lat doświadczenia w nauczaniu sportów wodnych 
 • 7 lat kiteowej praktyki
 • szkolenia na różnych spotach, między innymi w Tajlandii, Wietnamie, Brazylii itd
 • tytuły zdobyte w Polsce i za granicą

„Niezależnie od tego czy już robisz kilka trików, czy dopiero się przymierzasz do pierwszego skoku, pamiętaj, że w kitesurfingu ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Masa ewolucji jest w zasięgu ręki, co postaram Ci się pokazać w czasie naszych zajęć. Dzięki kamerze wideo wyłapiemy każdy detal Twojego treningu a na wideo analizie wyciągniemy esencję i skorygujemy błędy. Pomogę Ci ułożyć spersonalizowany plan Twojego rozwoju na kite’cie”.

Jak wyglądają zajęcia?

 • max. 6-osobowe grupy, dzięki czemu trenerka jest skoncentrowana na każdym riderze,
 • zejście na wodę poprzedza wizualizacja tricku na plaży i przygotowanie motoryczne, żeby wyrabiać sobie odpowiednią pamięć mięśniową, 
 • Martyna na bieżąco udziela Wam rad i wskazówek, demonstruje tricki, koryguje błędy,
 • nauczyć możesz się praktycznie wszystkiego, jeżeli tylko pływasz pod wiatr: od pierwszych skoków hooked, przez rotacje, switcha, graby po tricki unhooked, passy i loopy.

Trening z Mistrzynią Polski - wiatr i progres gwarantowane! 

Dlaczego to super opcja? 

 1. Pewny wiatr

  Zajęcia organizujemy "na prognozę", dzięki czemu nie marnujesz czasu ani pieniędzy. Spędzasz maksymalnie dużo czasu na wodzie.

 2. Łatwy spot

  Lekcje prowadzimy na super komfortowym spocie w Jastarni, który zapewnia mnóstwo przestrzeni - spokojnie możesz przełamywać swoje bariery.

 3. Doświadczony trener

  Korzystasz z fachowych porad doświadczonej trenerki i świetnej riderki, która indywidualnie poprowadzi każdego uczestnika zajęć.

Zarezerwuj online

 • zniżki
1 dzień zajęć Progres Alert z Mistrzynią430 zł
  Cena

Cena zawiera

 • zajęcia pod okiem Mistrzyni Polski - Martyny Konkel,
 • 2 sesje treningowe na wodzie (po 1,5-2h każda) w ciągu 1 dnia Progres Alertu,
 • analiza wideo zajęć.

Cena nie zawiera

 • wypożyczenia sprzętu, jeśli nie posiadasz swojego (sprawdź cennik wypożyczenia),
 • wypożyczenia pianki.
 • 20% zniżki z promocją FIRST MINUTE - więcej info

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać na Hel...

#hel(l)yeah