Oferta szkoły kite i windsurfingu

Sieć EASY SURF

EASY SURF Chałupy 6

EASY SURF El Gouna

EASYSURF Travel

EASY SURF Keros

Jedna plaża - 3 rodzaje spotów

Super płaska woda, niewielki czop oraz łagodne fale idealne do nauki wave. Szkoła kitesurfingu i windsurfingu w Grecji to pełen przekrój warunków osiągalny z jednej plaży!

Łatwy spot

Płytka i płaska woda, piaszczyste dno, równy i regularnie wiejący wiatr gwarantują idealne warunki do nauki windsurfingu i kitesurfingu. W licencjonowanej szkole kitesurfingu odbędziesz profesjonalny kurs, który pozwoli Ci zdobyć licencję IKO.

Meltemi

Stały wiatr wiejący z jednego kierunku z siłą 4-6 bft. Meltemi wieje w Grecji od maja do listopada. Te miesiące to idealny czas do odbycia szkolenia z windsurfingu i kitesurfingu.

Dziewicza wyspa

Zapomnij o tłumach turystów! Po nauce wind i kite wieczory spędzisz z lokalEsami, w klimatycznych tawernach z pysznym i naturalnym jedzeniem. Połącz naukę z przyjemnością, zapisz się już dzisiaj do szkoły windsurfingu i kitesurfingu.

Łatwa i przyjemna podróż

Lot na wyspę Limnos z większości europejskich krajów trwa 2-3 godziny. Oprócz samolotu na wyspę bez problemu można dotrzeć samochodem i promem. Wszystkie drogi prowadzą do naszej szkoły wind i kite w Grecji.

Rodzinne miejsce

Spora ilość atrakcji turystycznych, krótki czas podróży, dobre warunki do nauki windsurfingu dla dzieci oraz wysoki poziom bezpieczeństwa gwarantują udane rodzinne wakacje. Oferujemy atrakcyjny cennik i niezapomniane wspomnienia.

Informacje o spocie

Zatoka Keros to wyjątkowy spot - jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie startując z jednej plaży w Waszym zasięgu są aż 3 rodzaje spotów: super płaska woda, bump & jump oraz wave. Do tego wiejący niemal codziennie wiatr Meltemi, piaszczyste dno, płytka i ciepła woda sprawia, że Keros to idealne miejsce do wypoczynku., a także rozpoczęcia przygody z wind i kite.

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 572

Formularz kontaktowy

Newsletter
wysyłanie wiadmości zostało zablokowane, prosimy o kontakt mailowy keros@easy-surf.com
Back to Top