EASY SURF/EASY SURF Keros/Oferta/Kursy Kitesurfingu/Pakiet Kurs Kitesurfingu + Sprzęt

Pakiet Kurs Kitesurfingu + Sprzęt

Zacznij wreszcie cieszyć się pływaniem na kitesurfingu!

Kurs Kitesurfingu w pakiecie z wypożyczeniem sprzętu to oferta, z której warto skorzystać jeśli:

 • chcesz dokończyć kurs i zacząć pływać samodzielnie,
 • chcesz nauczyć się czegoś nowego i samodzielnie trenować na wypożyczonym sprzęcie.

W tej opcji możesz wybrać odpowiednią liczbę godzin szkolenia, która jest Ci potrzebna do osiągnięcia Twojego celu - ukończenia kursu i zdobycia poziomu IKO 2 lub IKO 3 bądź nauczenia się pierwszego skoku czy tricku. Pamiętaj, że program szkolenia dopasujemy do Twoich obecnych umiejętności nastawimy się na szybki progress i realizację Twoich celów! Do szkolenia dobierz wypożyczenie sprzętu i zapłać aż 15% mniej!

Uwaga: PAKIET możesz stworzyć na bazie oferty promocyjnej jak i standardowej - jaka jest różnica między tymi kursami dowiesz się poniżej!

Sprawdź ofertę

Wybierz właściwy kurs

Kliknij rezerwuj

Wypełnij formularz

Stwórz własny PAKIET kurs + wypożyczenie!

Skorzystaj z oferty FIRST MINUTE! Zarezerwuj pakiet do końca marca i zgarnij rabat 15%!

Wybierz liczbę godzin z oferty standardowej (min. 4h):

Nazwa kursu Kursy 2-osobowe    Kursy indywidualne  
4-godzinny 4h174 € /os 4h268 €
5-godzinny 5h215 € /os 5h330 €
6-godzinny 6h255 € /os 6h390 €
7-godzinny 7h294 € /os 7h448 €
8-godzinny 8h332 € /os 8h504 €
9-godzinny 9h396 € /os 9h558 €
10-godzinny 10h405 € /os 10h610 €
11-godzinny 11h440 € /os 11h660 €
12-godzinny 12h474 € /os 12h708 €
13-godzinny 13h507 € /os -
14-godzinny 14h539 € /os -
15-godzinny 15h570 € /os -
16-godzinny 16h600 € /os -
Każda dodatkowa godzina: 1h37 € /os 1h59 €

 

Lub z oferty PROMOCYJNEJ

Nazwa kursu Kursy 2-osobowe Kursy Indywidualne
Kurs 8-godzinny PROMO* - 8h1750 zł
Kurs 10-godzinny PROMO* 10h1300 zł /os 10h2100 zł
Kurs 12-godzinny PROMO* BESTSELLER 12h1500 zł /os 12h2500 zł
Kurs 16-godzinny PROMO* 16h2000 zł /os -

 

I dobierz wypożyczenie sprzętu z rabatem 15%!

  Dzień 2 dni 3 dni 6 dni  10 dni 2 tygodnie
Zestaw latawiec + deska 68 € 136 € 204 € 247 € 336 € 387 €
Latawiec 51 € 102 € 153 € 217 € 293 € 344 €
Deska 26 € 51 € 77 € 102 € 128 € 153 €
Ubezpieczenie 8 € 16 € 24 € 29 € 40 € 46 €

 *Ceny w tabeli wypożyczeń zawierają rabat 15% za rezerwację razem z kursem.

Cena zawiera

 • Szkolenie z licencjonowanym i doświadczonym instruktorem,
 • Niezbędny sprzęt szkoleniowy,
 • Zajęcia z wykorzystaniem systemu komunikacji przez radio - dzięki, któremu zawsze słyszysz swojego instruktora,
 • Certyfikat IKO o poziomie odpowiadającym opanowanym na kursie umiejętnościom,
 • Wypożyczenie sprzętu zgodnie z wybraną opcją,
 • Rabat 15% na wypożyczenie sprzętu!

Cena nie zawiera

 • Rabatu 15% w ramach oferty FIRST MINUTE. Zarezerwuj kurs, zapłać zaliczkę do końca marca i zrealizuj szkolenie w dowolnym terminie od 10 czerwca do 15 września. Oferta dotyczy tylko kursów standardowych.
 • Wypożyczenia pianki (opcjonalnie) - 20 € / na czas kursu

Jaka jest różnica między ofertą standardową i promocyjną?

 • Z oferty promocyjnej można skorzystać tylko przy wcześniejszej rezerwacji i przedpłacie na konto,
 • nie ma możliwości rezerwacji kursów w cenie promocyjnej na miejscu, a jedynie kursy z oferty standardowej,
 • na miejscu obowiązuje cennik standardowy - nie ma możliwości dokupienia godzin w cenach promocyjnych (nawet jeśli kurs PROMO rezerwowany był wcześniej),
 • bez względu na to czy wybierzesz ofertę promocyjną czy standardową otrzymujesz 15% rabatu na wypożyczenie sprzętu,
 • z oferty FIRST MINUTE (-15% na kursy standardowe) można skorzystać, rezerwując wybrany kurs i opłacając zaliczkę do końca marca; realizacja kursu w dowolnym terminie od 10 czerwca do 15 września
 • w przypadku niewykorzystania wszystkich godzin kursu zakupionego w cenie standardowej otrzymasz zwrot gotówki, a w przypadku kursu z oferty promocyjnej otrzymasz ważny bezterminowo voucher na pozostałe lekcje do wykorzystania przy ponownej wizycie w EASY SURF Keros lub w naszych innych szkołach - EASY SURF El Gouna lub EASY SURF Chałupy 6,
 • w przypadku niewykorzystania godzin podczas kursu zakupionego w cenie promocyjnej szkoła nie zwraca gotówki.

Dlaczego warto zarezerwować wcześniej?

 • Rezerwując szkolenie wcześniej, możesz skorzystać z oferty promocyjnej;
 • Rezerwując szkolenie do końca marca, możesz skorzystać z oferty FIRST MINUTE. Zarezerwuj kurs, zapłać zaliczkę do końca marca i zgarnij rabat 15%! Zrealizuj pakiet w dowolnym terminie od 10 czerwca do 15 września. Oferta dotyczy kursów standardowych.
 • Możesz dokonać zapłaty w złotówkach na nasze polskie konto, nie ponosisz dodatkowych opłat związanych z przewalutowaniem, wypłatą gotówki czy płatnością kartą;
 • Nie będziesz tracić czasu - zanim dotrzesz do bazy, zadzwonimy do Ciebie i ustalimy godzinę rozpoczęcia Twoich pierwszych zajęć - instruktor będzie już na Ciebie czekał;
 • Możesz zarezerwować kurs z instruktorem mówiącym w języku polskim!

Na czym polega oferta FIRST MINUTE?

 • do końca marca zarezerwuj szkolenie (w ramach pakietu kurs+sprzęt) i zapłać zaliczkę,
 • rabatem 15% objęty będzie tylko kurs z oferty standardowej, nie PROMO
 • zniżka dotyczy tylko ceny kursu, nie sprzętu (zatem 15% odejmujemy tylko z części ceny za cały pakiet)
 • wybrany pakiet można zrealizować w dowolnym terminie między 10.06 a 15.09

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

1. Kto może zapisać się na kurs kitesurfingu?

Kitesurfing jest sportem dla każdego. Nie ma górnej granicy wieku czy specjalnych wymagań co do predyspozycji fizycznych. Nasi najstarsi studenci liczą ponad 70 wiosen. Najmłodsi z kolei powinni ważyć, co najmniej 35 kg i mieć około 10 lat, aby moc bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności i kontynuować rozpoczętą przygodę.

2. Co to jest IKO?

IKO to International Kiteboarding Organization czyli Międzynarodowa Organizacja Kiteboardingu odpowiedzialna za jakość i metodykę nauczania, szkolenie instruktorów oraz nadzór nad szkołami kitesurfingowymi na całym świecie. IKO jest tez organem wydającym certyfikaty uprawniające do wypożyczenia sprzętu na całym świecie. W naszej szkole kursy kitesurfingu prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów IKO, zgodnie z standardami wyznaczonymi przez tą organizację. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas licencję IKO.

3. Czy to jest trudne?

Czy trzeba mieć jakieś specjalne umiejętności? Nie, kitesurfing jest prostszy, niż na to wygląda. Przede wszystkim ważne jest aby zrozumieć, ze pierwszym krokiem do sukcesu jest nauka kontroli latawca, wiec pierwsze kilka godzin kursu spędza się właśnie na tym. Pierwsze ślizgi student jest w stanie wykonać po 4 – 5 godzinach lekcji. Nie trzeba być silnym, czy specjalnie wysportowanym, gdyż kitesurfing to sport techniczny, a nie siłowy. Na kite doskonale radzą sobie kobiety i dzieci!

4. Czy to bezpieczny sport?

Tak, latawce są w pełni bezpieczne. Podczas kursu każdy student obowiązkowo uczy się jak używać systemów bezpieczeństwa, w które każdy latawiec jest wyposażony, a rozmiar latawca dobrany jest do warunków i wagi studenta. Ważne jest aby naukę zaczynać z licencjonowanym instruktorem, w szkole z nowoczesnym sprzętem. Nauka „z kolega”, który zazwyczaj posiada jeden latawiec zazwyczaj kończy się frustracja.

5. Jaki kurs wybrać na początek?

Podstawowy kurs kitesurfingu obejmuje poziomy IKO 1 + 2 czyli absolutne minimum do zastania samodzielnym kitesurferem. Zajęcia zaczynają się od nauki kontroli latawca, poznania systemów bezpieczeństwa, nauki bodydragow czyli jak generować moc poprzez ruchy latawca w oknie wiatrowym, zakładanie deski na nogi i pierwsze krótkie halsy w obie strony. Kurs ten pozwala na uzyskanie licencji IKO 1+2, która pozwoli na wypożyczenie sprzętu w większości miejc na świecie. Aby uzyskać pełną niezależność i nauczyć się dodatkowych umiejętności pod okiem instruktora warto poszerzyć kurs podstawowy do kursu IKO 1+2+3, podczas którego dodatkowo nauczymy się płynnej jazdy pod wiatr, zwrotów, jazdy na tzw. Switch’u, a nawet pierwszego skoku. Pełen kurs kitesurfingu pozwoli na uzyskanie pełnej niezależności w każdych warunkach. Jeśli jesteście bardzo sprawni, pływacie na windsurfingu, wakeboardingu czy jeździcie na snowboardzie możecie wybrać również wariant ekspresowy podstawowego kursu – jeśli nie uda się zrealizować w jego czasie pełnego programu to poszerzycie go do podstawowego lub pełnego kursu.

6. W ile dni ukończę podstawowy kurs?

Kurs podstawowy zazwyczaj trwa 2 -3 dni, biorąc pod uwagę, że szkolenia odbywają się rano i po południu w 2 godzinnym blokach. Jesteśmy elastyczni, więc zajęcia zawsze dostosowujemy do warunków wiatrowych i predyspozycji klienta.

7. Kurs indywidualny czy grupowy – który wybrać?

Wybór zajęć zależy od preferencji kursanta. Osoby chcące ukończyć kurs w krótkim czasie i ceniące indywidualne podejście z uwagi na możliwość intensywnego treningu powinny zdecydować się na kurs indywidualny. Jest on droższy od kursu grupowego, ale czas kursu przeznaczony jest tylko na jedna osobę. Zajęcia grupowe (w grupach 2-osobowych) pozwalają z kolei na wzajemna obserwacje i analizę ćwiczeń wraz z instruktorem, co zdecydowanie wpływa na zrozumienie „na żywo” popełnianych błędów. Istotnym czynnikiem jest tez wzajemna motywacja w grupie. Cena kursu jest niższa, ale czas kursu zostaje wydłużony.

8. W jakich godzinach odbywają się szkolenia?

Zajęcia odbywają się w godzinach otwarcia bazy, czyli od 9 – 18, a ich konkretne godziny ustalamy z dnia na dzień w oparciu o prognozy wiatrowe i preferencje kursanta.

9. Ile godzin potrzeba do opanowania kitesurfingu?

Aby nauczyć się pływać i uzyskać niezależność potrzeba około 7 – 12 godzin zajęć z instruktoem. Oczywiście predyspozycje każdego studenta wpływają na czas w jakim uzyskuje się niezależność, ale program IKO jest stworzony tak, aby większość studentów była w stanie wypożyczyć i samodzielnie praktykować po podstawowym. Jedni robią kurs szybciej i udaje im się w ramach podstawowego kursu opanować umiejętności przewidziane w ramach pełnego kursu a inni potrzebują trochę więcej czasu. Jedno jest pewne – jeśli tylko i wyłącznie chcesz – to gwarantujemy, że nauczymy cię kitesurfingu. W naszym kilkunastoletnim doświadczeniu szkoleniowym nie spotkaliśmy osoby, której nie dało się nauczyć kitesurfingu – wszystko kwestia czasu i własnej motywacji.

10. Zacząłem już wcześniej kurs kitesurfingu, ale go nie ukończyłem - jaką ofertę wybrać.

Jeśli ukończyłeś/łas już kurs kitesurfingu najlepsza opcja będzie tzw. Kurs uzupełniający podczas którego instruktor dokona oceny nabytych wcześniej umiejętności i dopasuje indywidualny program nauczania. Dzięki personalnemu podejściu do klienta zapewniamy szybki progres i pewność, że zajęcia zakończą się sukcesem.

11. Ukończyłem / am kurs, ale bardzo długo nie pływałem – jaki kurs wybrać?

Dla osób, które osiągnęły wcześniej umiejętności na poziomie IKO 1 + 2, ale miały dłuższą przerwę w pływaniu i nie czują się pewnie proponujemy kurs odświeżający – czyli tzw. refresher. Dostępny w dwóch wersjach – dla tych, którzy posiadają swój sprzęt lub dla tych którzy chcą odświeżyć umiejętności i wypożyczyć sprzęt do samodzielnego pływania.

12. Ile godzin kursu poświęcone jest nauce teorii?

Kursy kitesurfingu opierają się na praktyce i właśnie ona pozwala na szybkie nabycie umiejętności i czerpanie przyjemności z niezależnego pływania. Zaledwie 1 – 1,5h zajęć odbywa się na lądzie i jest to praktyka przeplątana z teorią: poznawania specyfiki ona wiatrowego, specyfiki pracy latawca i systemów bezpieczeństwa. Reszta zajęć odbywa się w wodzie.

13. Kiedy będę mógł wypożyczyć lub kupić sprzęt?

Wypożyczenie sprzętu możliwe jest po osiągnieciu umiejętności na poziomie IKO 1 i 2, czyli płynne starty z wody i umiejętne zatrzymanie się. Aby wypożyczyć sprzęt konieczne jest posiadanie karty IKO, która nieodpłatnie wystawiamy po kursie. Zakupu własnego sprzętu najlepiej dokonać po ukończeniu kursu – sprawdzicie czy na pewno sport Wam się podoba, przetestujecie na zajęciach różne rodzaje latawców, zasięgniecie opinii u instruktorów i innych kitesurferów i wtedy, w pełni świadomie dokonacie najlepszego wyboru.

14. Jaki sprzęt powinienem posiadać aby przystąpić do kursu?

Aby rozpocząć kurs kitesurfingu nie potrzeba mieć żadnego własnego sprzętu – całość, prócz pianki, którą można u nas wypożyczyć zapewniamy my. Jeśli jednak bardzo chcecie rozpocząć kompletować już własny sprzęt to zacznijcie właśnie od zakupu pianki i własnego trapezy (uprzęży). Na latawce i deskę przyjdzie czas po kursie.

15. Mam własny sprzęt i na nim chciałbym się uczyć  - czy jest to możliwe?

Owszem, istnieje możliwość uczenia się na własnym sprzęcie. Cena za kurs na własnym sprzęcie pomniejszona jest o 15%. Nie zawsze jednak warto, gdyż po pierwsze nasz sprzęt szkoleniowy dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów – od 5 do 17m, a duże deski szkoleniowe ułatwiają pierwsze ślizgi. Wszystko to razem daje pewność, że sprzęt zawsze jest idealnie dopasowany do warunków panujących na wodzie. Dodatkowo nie warto „niszczyć” własnego sprzętu na pierwszych, nie zawsze udanych próbach.

16. Czy muszę wcześnie zarezerwować kurs?

Nie, kurs nie musi być rezerwowany z wyprzedzeniem, aczkolwiek warto to zrobić z uwagi na kilka czynników. Przede wszystkim masz możliwość rezerwacji kursów Promocyjnych w znacznie niższych cenach. Dodatkowo jest możliwość zarezerwowania instruktora mówiącego w Waszym języku oraz z góry planujemy godzinę rozpoczęcia pierwszych zajęć – unikniesz dzięki temu czekania na wolnego instruktora w dniu przyjazdu oraz wykorzystasz warunki do maksimum.

Zobacz co Cię czeka!

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 504 002 401

Formularz kontaktowy

Newsletter


Back to Top