EASY SURF/EASY SURF Keros/O nas/Zmiany od sezonu 2020

Od nowego sezonu EASY SURF Keros i Siroko Wind Club razem!

Od sezonu 2020 działamy w nowej formie.

Kite- i windsurfingowi przyjaciele!

Było nam niezmiernie miło gościć Was na Limnos przez ostatnie 3 sezony. Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać, spędzić z Wami czas na wodzie oraz rozkoszować się urokiem tej wyjątkowej wyspy razem z Wami!

Na Limnos zostawiamy cząstkę naszego serca i z nieskrywanym smutkiem chcemy Was poinformować, że nie będziemy dalej prowadzić szkoły EASY SURF Keros.

Budynek bazy wraz ze sprzętem wind- i kitesurfingowym został sprzedany szkole Siroko Wind Club (naszym dotychczasowym sąsiadom z plaży na Keros). Siroko będzie prowadziło teraz dwie bazy i rozdzieli spot na strefę windsurfingową i kitesurfingową. Dotychczasowa baza EASY SURF Keros zostanie postawiona dokładnie w tym samym miejscu, w którym stała dotychczas.

Nasza przygoda z Limnos się jednak nie kończy!

Nasze biuro EASY SURF Travel zostało wyłącznym agentem na Polskę i będzie ściśle współpracować z Siroko! Będziemy pomagać w procesie rekrutacyjnym, tak byście na Limnos zawsze mieli polskich instruktorów, rekomendowanych przez nas. Już możemy powiedzieć, że w sezonie 2020 spotkacie na Limnos znane Wam twarze naszych instruktorów! Będziemy rezerwować dla Was kursy, wypożyczenia, noclegi - wszystko załatwicie przez nasze biuro podróży EASY SURF Travel - od A do Z!

Dzięki naszej współpracy dalej będziecie mieli możliwość rezerwacji kitesurfingowych kursów PROMO, które dobrze znacie z naszej oferty. Warunki rezerwacji kursów PROMO także nie ulegną zmianie. Konieczna będzie jednak rezerwacja online - kursy będą dostępne tylko u nas. Będziecie również mogli wykorzystać vouchery w Siroko - zarówno te, które już wystawiliśmy jak i te, które w przyszłości wystawimy - warunkiem będzie rezerwacja kursów w naszym biurze.

Do zobaczenia na Limnos!

Tomasz, Michał, Kacper

Galeria

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +48 513 020 572

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top