C-Avenue

C-Avenue - kameralna grupa i dużo przestrzeni!

Nasz jacht oferuje:

Po wejściu na pokład C Avenue nie uwierzycie, że to nie jest hotel. Zachwyci Was ogromny salon z ponad 50-calowym telewizorem i wygodnymi sofami. Kajuty są bardzo klimatycznie ale też praktycznie oświetlone, do tego przestronne i z dużymi oknami. Co ważne, na dolnym pokładzie spać będzie tylko staff ;) Was czekają piękne widoki za oknem o poranku, gdy wstaniecie razem ze słońcem, by udać się na pierwszą sesję :) Codziennie czekają na Was 3 pyszne posiłki - mnóstwo owoców morza, świeżych ryb, sałatek. 

Niezależnie jaką kajutę wybierzesz, znajdziesz w niej ręcznie sterowaną klimatyzację, wygodne łóżko, szafeczkę na rzeczy oraz łazienkę z prysznicem. W większości kabin Double Suite można swobodnie złączyć pojedyncze łóżka. 

 

 

Kabina Wolne kabiny Cena
Master Suite Sea View 1/1 1550 €
Double Suite Sea View (górny pokład) 10/10 1350 €

Przelot: Oferta Kite Safari i jej cena nie zawiera przelotu. Przelot nie stanowi części imprezy turystycznej w rozumieniu ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 18.12.2017 Dz. U. poz. 2361.

Bilety lotnicze kupujemy dopiero po potwierdzeniu, że zebrała się minimalna liczba uczestników i wyjazd się odbędzie. Pomoc w rezerwacji biletów lotniczych uzyskacie w naszym biurze podróży lub możecie zakupić je na własną rękę - ważne abyście zarezerwowali przelot czarterowy na lotnisko w Hurghadzie, z dowolnego miasta w dniu 31.10.2021 oraz powrót dnia 7.11.2021. Dalej my już odbierzemy Was z lotniska i przewieziemy na łódź. Ostatnią noc - z soboty na niedzielę spędzimy w jednym z hoteli w El Gounie!

Dostępne kabiny:

Cena zawiera: 

Dodatkowe atrakcje (na wypadek słabszego wiatru): 

*Cena nie zawiera:

* test PCR należy okazać po wylądowaniu w Hurghadzie. Pobranie próbki w Polsce musi nastąpić najwcześniej 72h godziny przed godziną planowanego wylotu. W przypadku kitesafari nie ma możliwości wykonania testu PCR na lotnisku w Hurghadzie. Koszt testu to ok 400-600 zł, w zależności od laboratorium. Test musi posiadać tłumaczenie na język angielski lub arabski.

Organizator: organizatorem imprezy turystycznej Kitesafari jest EASY SURF TRAVEL Lussa&Kamiński Spółka Jawna, ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka, NIP: 7773286456, REGON: 367408490; wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych nr 859; gwarancja bankowa TU Europa SA na kwotę 50 000 EUR nr 48/2020.