Hotel Steigenberger Golf Resort *****

Luksusowy kompleks położony jest w środku 18-nasto dołkowego pola golfowego, otoczonego laguną, z prywatna plażą. Hotel oddalony jest ok. 0,5 km od centrum El Gouny.

Każdy pokój wyposażony jest w:

Pokoje standardowe o powierzchni 54 mkw. mogą pomieścić maksymalnie 3 osoby, posiadają balkon lub taras, z widokiem na basen, ogród lub lagunę, pokoje superior o powierzchni 85 mkw. także mogą pomieścić maksymalnie 3 osoby, dodatkowo mają możliwość połączenia internetowego oraz sprzęt niezbędny do przygotowania kawy czy herbaty, posiadają również przestronny balkon z widokiem na pole golfowe lub lagunę. Apartamenty o powierzchni 128 mkw. mają oddzielną sypialnię i pokój dzienny z dwoma balkonami z widokiem na basen lub lagunę oraz posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny. Apartament może pomieścić do 4 osób dorosłych lub 3 osoby dorosłe i 2 dzieci. Junior suites każdy o rozmiarze 72 mkw. posiada salon z sofą, balkon lub taras z widokiem na lagunę, może pomieścić do 3 osób. Pokoje rodzinne o powierzchni 72 mkw. z tarasem oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, zmieścić mogą 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.
 

Odległość od bazy EASY SURF El Gouna: ok. 6,7 km.


Ceny w tabeli są najniższymi dostępnymi cenami w momencie publikacji oferty i mogą się zmieniać. Prosimy, kliknij przycisk „rezerwuj” i dokładnie wypełnij formularz, a my na jego podstawie odeślemy aktualną ofertę! Jeśli się na nią zdecydujesz przejdziemy do rezerwacji Twojego wyjazdu!

Termin 7 dni
Wrzesień 2020 3012 zł
Październik 2020 3365 zł
Listopad 2020 3019 zł
Grudzień 2020 2999 zł

 Dostępne miasta wylotu: Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk.

Cena zawiera:

Cena nie zawiera: