Three Corners Ocean View ****

Ocean View to najlepszy hotel z sieci Three Corners w El Gounie. Jego doskonała lokalizacja - na samym końcu Mariny - gwarantuje doskonały widok na Morze Czerwone oraz maksymalną bliskość do "centrum kulturalnego" El Gouny.

Każdy pokój posiada:

Dla rodzin istnieje możliwość pokoi łączonych.

W trosce o swoich Gości hotel oferuje wiele atrakcji aby umilić im spędzanie wolnego czasu. Przy basenie i na plaży leżaki oraz ręczniki są bezpłatne. Na terenie hotelu znajduje się basen z otaczającym go tarasem słonecznym oraz centrum odnowy biologicznej, z którego Goście mogą korzystać za dodatkową opłatą. Hotel zapewnia również opiekę ekipy animacyjnej, która dba o to aby każdy z Gości, który lubi aktywnie spędzać czas miał co robić! W ciągu dnia o określonych godzinach organizowane są zajęcia ze strechingu, gimnastyki, gimnastyki wodnej, siatkówki plażowej. Nieopodal hotelu jest malowniczy port Abu Tig Marina, gdzie znajdują się bary, sklepiki i restauracje. W porcie jest również szkoła nurkowa gdzie pod okiem profesjonalnych instruktorów można zdobywać wiedzę na temat nurkowania. Za dodatkową opłatą można uprawiać kitesurfing, windsurfing oraz narty wodne.

Wyżywienie: All inclusive.

Odległość od bazy EASY SURF El Gouna: 5 km


Ceny w tabeli są najniższymi dostępnymi cenami w momencie publikacji oferty i mogą się zmieniać. Prosimy, kliknij przycisk „rezerwuj” i dokładnie wypełnij formularz, a my na jego podstawie odeślemy aktualną ofertę! Jeśli się na nią zdecydujesz przejdziemy do rezerwacji Twojego wyjazdu!

Termin Cena
25.08-1.09.2022 3238 zł

 Dostępne miasta wylotu: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk.

Cena zawiera:

Cena nie zawiera: