Turtles Inn***

Hotel Turtles Inn to trzygwiazdkowy obiekt, położony w jednym z najważniejszych miejsc w El Gounie - Abu Tig Marinie. To oznacza sąsiedztwo wielu sklepów, restauracji i klubów, gdzie w weekendy bawią się ludzie z całego świata! Obiekt został całkowicie odnowiony w 2019 roku. 

Turtle's Inn dysponuje prywatnym odkrytym basenem, w którym można się orzeźwić w gorące popołudnie. Ma też dostęp do prywatnej plaży. Hotel oferuje bezpłatne wi-fi. Dla wygody gości dostępna jest także restauracja i bar. 

Pokoje:
zlokalizowane w jednym, dwupiętrowym budynku; pokoje standardowe dla max. 2 os.; klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), zestaw do parzenia kawy/herbaty (bezpłatny), minibar (płatny), TV, telefon, łazienka (wanna lub prysznic, WC).

Wyżywienie:
śniadanie serwowane w siostrzanym hotelu Captain's Hotel Inn, 50 m dalej.


Ceny w tabeli są najniższymi dostępnymi cenami w momencie publikacji oferty i mogą się zmieniać. Prosimy, kliknij przycisk „rezerwuj” i dokładnie wypełnij formularz, a my na jego podstawie odeślemy aktualną ofertę! Jeśli się na nią zdecydujesz przejdziemy do rezerwacji Twojego wyjazdu!

Termin 7 dni
25.08-1.09.2022 2459 zł

 Dostępne miasta wylotu: Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk.

Cena zawiera:

Cena nie zawiera: