Kitesafari w Egipcie na MY Turquoise - EASY SURF Travel

Egipt - Kitesafari na MY Turquoise

już od: 1400 EUR
5-12.06.2022

Najpiękniejsze spoty są tak blisko!

Komfort i przestrzeń - popłyń na Kitesafari największą łodzią na Morzu Czerwonym!

Kitesafari to rejs inny niż wszystkie. To coś, co naprawdę trzeba przeżyć - nie ważne, czy już pływasz na kite'cie, czy dopiero o tym marzysz. Na spotach (bo będzie ich kilka), na które Cię zabierzemy, czeka wiatr, niebiesko-turkusowa woda, zero zafalowania i zero czopu. I nikogo na spocie. 

Trudno sobie wymarzyć lepsze warunki do pływania i zrobienia progresu! Żeby się nie nudzić urozmaicamy sobie czas snorklując na rafach, pływając za motorówką, próbując swoich sił w wędkarstwie morskim - oczywiście jeśli tylko nie wieje! Wieczorem analizujemy postępy, pijemy wino, toczymy rozmowy pod rozgwieżdżonym niebem i łowimy kalmary. Zaawansowani kitesurferzy będą mogli wziąć udział w warsztatach

Nowość 2022 - MY Turquoise - największa łódź na Morzu Czerwonym!

Zawsze słuchamy Waszych sugestii i rozważamy Wasze propozycje ;) Tym razem, na Waszą prośbę, zapraszamy na Turquoise'a - prawdopodobnie największą łódź pływającą po Morzu Czerwonym. Poczujecie tu ogromny komfort i przestrzeń, a to za sprawą aż 5 pokładów, w tym 3 pokładów słonecznych oraz bardzo dużych i wygodnych, klimatyzowanych kajut! Na Turquoise czeka na Was również Jacuzzi oraz 3 bary, przy których rozluźnicie się po PROGRESS Campie, który standardowo na naszych Kitesafari macie w cenie wyjazdu.

UWAGA! Będziecie mieli najpiękniejsze pamiątki z tego wyjazdu. Przez cały tydzień na łodzi, lądzie i wodzie będzie z nami profesjonalny fotograf! Tutaj możesz zobaczyć, jakie cudne zdjęcia zrobi Wam Sandra Biegun.

Potrzebujesz tylko 3 powodów? Nie ma sprawy:

1

MY Turquoise - komfortowa łódź!

Nowość 2022 - zapraszamy Was na największą łódź jaka pływa po Morzu Czerwonym. 5 pokładów, bardzo duże, klimatyzowane kajuty z dużymi łazienkami, 3 bary, salon i kącik masażu! Tu poczujecie przestrzeń i komfort ;)

2

Popływasz na najlepszych spotach!

Miejsca, które odwiedzimy położone są z dala od cywilizacji i hałasu. Tylko Ty, płaska woda i równy wiatr! Spoty, które zobaczysz sprawią, że wrócisz na Kitesafari jeszcze nie jeden raz! Brak tłoku, niesamowity kolor wody i pływanie kilkadziesiąt metrów od Twojego "pokoju".

3

PROGRESS Camp w cenie!

Chcesz podnieść swoje umiejętności? Marzysz o nowych trickach? Świetnie się składa! Nasz doświadczony instruktor krok po kroku przeprowadzi Cię przez ćwiczenia, dzięki którym osiągniesz swój wymarzony poziom. Nauczymy Cię switcha, skoków, back rolla, dark slide'a lub innych tricków!

Poznaj szczegóły wyjazdu!

Spoty - zarezerwowane tylko dla nielicznych

Miejsca, które odwiedzimy położone są z dala od cywilizacji i hałasu. Dokładnie około 15-30 kilometrów od głównego lądu. Tylko Ty, płaska woda i równy wiatr! Samotne wysepki, laguny, piaszczyste wydmy, do których dotrzemy, oferują doskonałe warunki kitesurfingowe, a do tego przestrzeń niedostępną dla innych!

To właśnie swoboda wyboru i magia miejsc niedostępnych dla innych sprawia, że Kitesafari to wyjątkowe przeżycie! O tym, gdzie będziemy pływać zdecydujemy wspólnie, biorąc pod uwagę Twoje preferencje i aktualne warunki wiatrowe. Nie będziesz stresować się tłokiem, nie będziesz martwić się o to, że zwieje Cię wiatr - ponieważ będzie z nami motorówka asekuracyjna. Właściwie niczym nie musisz się przejmować - nasmaruj się kremem, Twój sprzęt jest już na plaży i czeka na Ciebie, a nasz beach boy chętnie wystartuje Ci latawiec... to co, na wodę?

Naucz się kitesurfingu

Na wyjazd na Kitesafari zapraszamy zarówno osoby zupełnie początkujące jak i średniozaawansowane pragnące dokończyć wcześniej rozpoczęty kurs kitesurfingu. Warunki szkoleniowe w trakcie wyjazdu mamy bardzo dobre: stały i równy wiatr a także ciepła płytka i płaska woda na lagunach zapewnia szybki postęp naszych kursantów.

Kitesurfing traktujemy na serio – to nie tylko nasza pasja, ale przede wszystkim nasza praca. Dbamy o to by Twoje szkolenie było przyjemne, skuteczne i bezpieczne! Zaufaj nam, wiemy jak sprawić żebyś pokochał/a latawiec i deskę tak samo jak my… ;)

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz się uczyć czy pływasz już samodzielnie, pomożemy Ci szybko osiągnąć Twój cel i zrobić szybkie postępy. Z nami szybko opanujesz podstawy, ale także nauczysz się wymarzonych trików - skoki, backrolle, dark slide'y? Dlaczego nie!

Szkolenie prowadzone będzie zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji IKO - International Kiteboarding Organization. Po ukończeniu kursu otrzymasz kartę IKO, która potwierdza Twoje umiejętności oraz upoważnia do wypożyczania sprzętu w bazach na całym świecie.

Jeżeli nie wiesz jaki kurs wybrać to napisz do nas - pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję! Możemy podpowiedzieć Ci na bazie tysięcy przeprowadzonych kursów, że jeżeli zaczynasz dopiero swoją naukę to potrzebujesz  min. 12 godzin w grupie / 10 godzin indywidualnie by zacząć startować na desce - a to właśnie ten etap jest pierwszym, który wynagradza trudy i włożony od początku wysiłek!

  Kurs 2-osobowy Kurs indywidualny
  Czas Cena Czas Cena
Kurs 8-godzinny PROMO* - - 8h 1750 zł
Kurs 10-godzinny PROMO* 10h 1300 zł/os 10h 2100 zł
Kurs 12-godzinny PROMO* | Bestseller 12h 1500 zł/os 12h 2500 zł
Kurs 16-godzinny PROMO* 16h 2000 zł/os 16h -
Refresher + 7 dni wypożyczenia sprzętu 4h+7 dni 375 € 4h+7 dni 425 €
Lekcja indywidualna (bez sprzętu)     1h 60 €
Lekcja indywidualna (ze sprzętem)     1h 70 €

*Warunki rezerwacji kursów PROMO - specjalna oferta kursów w znacznie niższych cenach niż w ofercie standardowej dostępnej na miejscu. Kurs PROMO można zarezerwować tylko i wyłącznie przed wyjazdem, a na wyjeździe tylko kursy zgodnie z cennikiem standardowym. W przypadku niewykorzystania wszystkich godzin szkolenia, otrzymasz od nas voucher o bezterminowej ważności do wykorzystania przy kolejnym wyjeździe lub w jednej z naszych szkół: EASY SURF El Gouna w Egipcie, EASY SURF Chałupy 6 oraz EASY SURF Jastarnia na Półwyspie Helskim.

**Ceny szkoleń zawierają wypożyczenie sprzętu chyba, że w cenniku podano inaczej.

PROGRESS Camp

Zatrzymałeś się w miejscu? Pływasz lewo-prawo i nic więcej? Skaczesz, ale nisko? Marzysz o trickach? Nic prostszego. Warunki panujące na spotach kitesafari stanowią połowę sukcesu. Dzięki płaskiej wodzie, równemu wiatrowi, możliwości przeprowadzenia downwind'ów możesz trenować do woli! Drugą połową są warsztaty szkoleniowe prowadzone przez doświadczonego instruktora EASY SURF - 2 godziny dziennie… codziennie!

Switch, wysoki skok, backroll, railey, transition, strapless, downwindy i pływanie na falach to tylko część naszego programu. Foto i video analiza pozwoli na bieżąco eliminować błędy, a na koniec wyjazdu otrzymasz pamiątkowe zdjęcia.

Kto może wziąć udział w warsztatach:

Warsztaty dedykowane są dla osób, które co najmniej opanowały umiejętność pływania ostro pod wiatr, co odpowiada połowie poziomu IKO 3. Jednym słowem – musicie radzić sobie na tyle, aby móc wypłynąć i wrócić w to samo miejsce. Resztę poziomu IKO 3 – zwroty, skoki, jazdę na switchu opanujecie już na warsztatach. Inne czynniki jak wiek nie gra roli – trenują z nami osoby w wieku od 20 do 60 lat!

Czego można się nauczyć:

Zawsze warsztaty rozpoczynamy od poprawy techniki pływania i złych nawyków, które prawie każdy na drodze swojej kite edukacji nabywa. Następnie uzupełniamy elementy z 3 poziomu IKO, czyli jazda na switchu, zwroty przez switch oraz pierwszy skok. Gdy to macie już opanowane przechodzimy na wyższy stopień wtajemniczenia i uczymy się podstawowych trików hooked in takich jak transition (zwrot w powietrzu), backroll, frontroll oraz tricków unhooked takich jak np. railey.

Wypożyczenie sprzętu

Dla wszystkich, którzy już osiągnęli poziom pływania ostro na wiatr proponujemy wypożyczenie sprzętu. Podstawą szybkiego osiągania postępów jest dobry, oraz odpowiednio dobrany sprzęt- właśnie taki możemy dla ciebie zabrać! Nie traćcie wakacji siedząc na plaży!

Oferujemy wypożyczenia w dwóch wariantach:

Standard*

 • Konieczność pre-bookingu (bez rezerwacji nie gwarantujemy dostępności sprzętu);
 • Latawce Cabrinha 2018/2019 i deski Nobile.
  Tydzień
Wypożyczenie zestawu: latawiec + deska 310 €
Wypożyczenie latawca 275 €
Wypożyczenie deski 128 €
Trapez/Pianka 55 €
Ubezpieczenie 45 €

Premium*

 • TYLKO PRE-BOOKING;
 • Latawce Duotone 2020 i deski Duotone i Nobile NHP;
  Tydzień
Wypożyczenie zestawu: latawiec + deska 390 €
Wypożyczenie latawca 350 €
Wypożyczenie deski 165 €
Trapez/Pianka 55 €
Ubezpieczenie 52 €

Opinie Klientów

Zakwaterowanie

Najważniejsze informacje!

Bilet lotniczy!

Oferta Kitesafari i jej cena nie zawiera przelotu. Przelot nie stanowi części imprezy turystycznej w rozumieniu ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 18.12.2017 Dz. U. poz. 2361.

Bilety lotnicze kupujemy dopiero po potwierdzeniu, że zebrała się minimalna liczba uczestników i wyjazd się odbędzie. Pomoc w rezerwacji biletów lotniczych uzyskacie w naszym biurze podróży lub możecie zakupić je na własną rękę - ważne abyście zarezerwowali przelot czarterowy na lotnisko w Hurghadzie, z dowolnego miasta w pierwszym dniu wybranego turnusu, czyli w niedzielę od rana. Nasza łódź opuszcza Marinę w niedzielę po południu, a wraca w sobotę wieczorem. Ostatnią noc spędzimy w hotelu w El Gounie. Wykwaterowanie z łodzi jest w sobotę wieczorem. Przewieziemy Was do hotelu w El Gounie a w niedzielę rano zorganizujemy transfer z El Gouny na lot powrotny na lotnisko w Hurghadzie.

To musisz wiedzieć!

 • Czas lotu: 4 godziny
 • Paszport: Obowiązkowy - musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wylotu.
 • Wiza: Zniesiona do 30.04.2021. W razie przywrócenia wizy, w tym miejscu podamy aktualną informację i cenę. Do tej pory wizę kupowało się na lotnisku w cenie 25 $ (pobyt do 30 dni).
 • Waluta: Funt Egipski, prawie wszędzie można zapłacić rówież Euro, Dolarami oraz kartą.
 • Szczepienia: Nie są wymagane świadectwa szczepień. Nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne.
 • Test na korona wirusa: w chwili tworzenia oferty, obowiązkowy dla wszystkich przylatujących do Egiptu.  Pobranie próbki musi nastąpić najwcześniej 72h godziny przed godziną lądowania w Egipcie. W przypadku kitesafari nie ma możliwości wykonania testu PCR na lotnisku w Hurghadzie. Koszt testu w Polsce to 400-600 zł, w zależności od laboratorium.
 • Ubezpieczenie: możliwe wykupienie dodatkowej polisy od kosztów rezygnacji (3% wartości wycieczki), np. na wypadek pozytywnego wyniku testu.

 

Dowiedz się jak zarezerwować!

Przeglądając naszą ofertę trafiłeś/aś na zakładkę "Zakwaterowanie". Zapoznaj się z proponowanym hotelem, znajdź tabelę z cenami i przy interesującej Cię opcji kliknij ikonkę "koszyka". Następnie wypełnij formularz podając nam wszystkie dane - ograniczyliśmy je do minimum. W odpowiedzi dostaniesz od nas pełną i aktualną ofertę. Gdy zdecydujesz się na to przeprowadzimy dla Ciebie całą rezerwację, możesz spokojnie zasiąść w fotelu i skupić się na kitesurfingu, ponieważ kolejnym krokiem będzie rezerwacja kursów lub wypożyczeń! 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Dodamy tylko, że lubimy doradzać i wyszukiwać najlepszych opcji - napisz do nas!

travel@easy-surf.com
tel. +48 513 020 572

Twój opiekun

Michał Lussa "Lussik"

tel.+48 513 020 571
m.lussa@easy-surf.com

Lubimy doradzać - odezwij się do nas!


Zadzwoń! +48 513 020 572

Formularz kontaktowy


Back to Top