Zatoka Keros / Grecja / Limnos / EASY SURF Keros

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

EASY SURF Chałupy

Kemping Solar, Chałupy 4

Wszystko zaczęło się w Chałupach, tam w 2001 roku otworzyliśmy naszą pierwszą szkołę. Z roku na rok rozrastając się, powiększając i ulepszając ofertę. W tym momencie jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku i mówimy to z ogromną dumą! Naszą wizytówką jest nie tylko doświadczenie i pasja, ale też profesjonalizm, co nie we wszystkich surferskich szkołach jest tak oczywiste... W EASY SURF staramy się, żeby wakacje Wasze i Waszych rodzin były niezapomniane i w pełni wykorzystane. Bez względu na to, czy trafia do nas 6-cio, czy 66-cio latek, umiemy dopasować się do jego potrzeb. EASY SURF Chałupy to nie "odbębnione" godziny na wodzie - to miejsce, które tętni życiem, także poza lekcjami.
 
Troszcząc się o Wasz komfort i bezpieczeństwo zapewniamy Wam dobrej jakości, często najnowszy sprzęt - on także ułatwia Wam zrobienie szybkich postępów na wodzie. 
 

Kursy Kitesurfingu i Windsurfingu

Naszą specjalizacją jest windsurfing oraz kitesurfing. Prowadzimy kursy, obozy dla dzieci, młodzieży i studentów oraz  wypożyczamy sprzęt. Organizujemy też szkolenia instruktorskie, imprezy firmowe i wiele eventów, propagujących sporty wodne.

Kursy kitesurfingu oraz windsurfingu prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki i opanować pływanie na desce! A jeśli masz już to za sobą i wciąż chcesz robić progres, nauczymy Cię trików, które dają prawdziwy fun z pływania!

Tak jak w El Gounie, tak i w Chałupach oraz Jastarni kursy kitesurfingu prowadzimy zgodnie z wytycznymi IKO - International Kiteboarding Organization. Tutaj także wykorzystujemy do nauki radio, które ułatwia komunikację instruktora z kursantem i pomaga zrobić progres jeszcze szybciej! 

UWAGA! Pamiętaj, że jeśli nie udało Ci się dokończyć kursu kitesurfingu w EASY SURF El Gouna, zawsze możesz to zrobić w EASY SURF Chałupy/ EASY SURF Jastarnia. Nasze biuro wystawi Ci odpowiedni voucher, który możesz zrealizować w dogodnym dla ciebie momencie.

Tysiące Waszych uśmiechów w każdym sezonie!

Obozy dla Dzieci w EASY SURF Chałupy

Idealna opcja dla dzieciaków w wieku 8-12 lat, które po prostu lubią aktywnie spędzać czas! W KID Camp biorą udział w szkoleniu wind- lub kitesurfingu (4 godziny zajęć dziennie), ale poza kursem czeka na nie mnóstwo gier, zabaw, sportowej rywalizacji. Wolny czas spędzamy nie tylko na kempingu, ale również morskiej plaży, która leży dosłownie po drugiej stronie ulicy.

Nie martwcie się - Wasze dzieci będą pod skrzydłami doświadczonych opiekunów i wychowawców. Zamieszkają w komfortowych pokojach an terenie bazy. Cały czas do ich dyspozycji jest nasza świetlica, w której można np. podładować telefon lub przechować prywatne rzeczy w szafce. Obozowicze korzystają z kempingowego węzła sanitarnego, czyli pryszniców i toalet zaledwie 50 metrów od naszej bazy. W Chałupach znajdą też pralnie, sklep, restaurację. Ale o jedzenie martwić się nie muszą - w ofercie obozu są 3 posiłki dziennie.

Po wielu latach organizowania KID Camp'ów możemy Was zapewnić, że to będą ich wymarzone wakacje!

Obozy młodzieżowe w EASY SURF Chałupy

Ta oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 13-18 lat. Prowadzimy obozy windsurfingu i kitesurfingu, ale poza zajęciami na wodzie mamy dla Was mnóstwo innych atrakcji! Poza plażą, morzem, zatoką i wszystkimi urokami Półwyspu Helskiego, czekają na was:

  • skimboarding,
  • surfing,
  • wakeboard za motorówką,
  • rowery,
  • karaoke
  • wiele integracyjnych wieczorów! ;)

Nasze obozy to świetna forma połączenia sportu, dobrej zabawy, wypoczynku na świeżym powietrzu i wygody. Jako jedyni na Półwyspie Helskim oferujemy naszym obozowiczom nocleg w komfortowych pokojach na terenie naszej bazy.

Obozy studenckie w EASY SURF Chałupy

Masz już dowód? Chcesz przekonać się, czy wind- lub kitesurfing są dla Ciebie? Marzysz o wakacjach, gdzie będziesz blisko natury a jednocześnie BĘDZIE SIĘ DZIAŁO? ;) Ten obóz to opcja, na którą możesz sobie pozwolić nawet przy skromnym, studenckim budżecie. Spędź wakacje na Helu i odkryj czym jest kite i wind (w jednej cenie możesz spróbować obu sportów). Poznaj nowych ludzi i baw się, bo półwysep to nie tylko lasy, ale i mega imprezy!

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE