Otwieramy EASY SURF Jastarnia - nową szkołę na Półwyspie Helskim

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Otwieramy EASY SURF Jastarnia

KOLEJNY ROZDZIAŁ

W sezonie 2020 piszemy w EASY SURF nową historię. I to wcale nie dyktowana pandemią. To rok, w którym poszerzyliśmy naszą działalność na krajowym rynku. Bo tworząc bazę EASY SURF Chałupy 6 od wielu lat, doskonale znamy walory Półwyspu Helskiego. To jeden z najlepszych spotów do nauki w Europie, z doskonałym klimatem i co ważne - bezpieczny dla uczących się. Dlatego dajemy Wam możliwość odkrywania sportów wodnych w kolejnej świetnej miejscówce - w Jastarni.

EASY SURF po raz piąty

Czy wiecie, że EASY SURF Jastarnia to już piąta odsłona EASY SURF? Zaczęliśmy na półwyspie, na kempingu Chałupy 6 - już 11 lat temu! Potem przyszła szkoła w Egipcie - EASY SURF El Gouna i szkoła w Grecji - EASY SURF Keros. Otwierając więc kolejną szkołę w Jastarni, możemy nazwać się już "starymi wyjadaczami" - tzn. mamy naprawdę ogromne doświadczenie i doskonale znamy Wasze potrzeby. Nie zapominajmy też o biurze podróży - EASY SURF Travel, które przedłuża nam sezon i odkrywa spoty na całym świecie. To uzupełnienie naszej sporej już rodziny :) 

SPOT NA MIELIŹNIE

W EASY SURF Jastarnia czeka na Was ogromna połać płytkiej wody. Mielizna rozciąga się nawet do 3 km od brzegu! Dzięki temu macie mnóstwo miejsca do nauki. I pomocniczą platformę zbudowaną już na mieliźnie, żeby można było np. przepiąć latawiec, zamienić sprzęt. Właśnie w takim oddaleniu od brzegu (gdzie uczący się kite'a dopływają motorówką) możecie trenować na zawsze równym wietrze - niezależnie od kierunku. 

Jeśli uczysz się windsurfingu, będziesz miał spot zaraz przy plaży, obok molo. Tam też płycizna, dobra nawet dla dzieci!

Na jednych i drugich czeka nowy sprzęt i niezmiennie profesjonalna obsługa! Certyfikowani instruktorzy, znani też z innych naszych szkół (Grecja, Egipt). Słowem - solidna ekipa :)

SOFT OPENING

Otwieramy bazę już 11.06, czyli na Boże Ciało! Chcieliśmy dać Wam możliwość odkrywania nowego spotu już w czasie najbliższego długiego weekendu. Niemniej, pełne 100% gotowości nadejdzie dopiero w drugiej połowie czerwca, kiedy wszystko dopniemy na ostatni guzik! Będzie więcej sprzętu, instruktorów i cała baza "odpicowana" jak przystało na EASY SURF;)

NOWA SZKOŁA - ZNANA OFERTA

Oferta w EASY SURF Jastarnia to niemal to samo, co znacie z EASY SURF Chałupy 6. Znajdziecie tu kursy kite- i windsurfingu na każdym poziomie, dla dorosłych i dzieci. W Jastarni w tym roku nie prowadzimy jeszcze obozów, ale planujemy zrobić to już od kolejnego sezonu. PROGRESS Club i pozostałe zajęcia dla zaawansowanych pod okiem Grzegorza Łopusiewicza, to także domena Chałup, choć tu "możemy się dogadać" ;) Najważniejsze, że kurs w obu miejscówkach na Helu możecie rezerwować dowolnie przez oba biura. Tzn, że kontaktując się z biurem EASY SURF Chałupy 6/bukując kurs przez stronę, możecie wybrać jako miejsce realizacji właśnie Jastarnię. I odwrotnie :) Także ewentualne niewykorzystane godziny można w przyszłości wykorzystać (w formie vouchera) w obu szkołach.

Poznaj nasz nowy spot na Półwyspie Helskim! 

SURF POGODA

Zastanawiasz się, kiedy wpaść do Jastarni? Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje, z jakich prognoz najlepiej korzystać, by trafnie ocenić nadchodzące warunki! Niebawem zamieścimy dla Was na spocie kamerkę LIVE! Tymczasem możecie podglądać tę na spocie EASY SURF Chałupy 6. 

W SAMYM CENTRUM

Naszą bazę znajdziesz w samym centrum Jastarni - na początku molo, przy deptaku po prawej stronie. Do Jastarni najlepiej dojechać samochodem lub pociągiem. Autem kierujesz się na Władysławowo a potem na Hel. W Jastarni skręcasz w ulicę Stelmaszczyka i jedziesz do końca. Pociągów szukaj do Gdyni Głównej a stamtąd do Jastarni. Pamiętaj - najbliżej bazy jest stacja PKP Jastarnia. Wcześniejsza stacja, już 2 km od EASY SURF to PKP Jastarnia Wczasy.  

KWATERA? HOTEL? DOMEK?

W Jastarni znajdziecie bardzo bogatą bazę noclegową. Do tego mocno zróżnicowaną: od domków letniskowych i kempingi, przez kwatery i apartamenty, po ośrodki wczasowe,  pensjonaty i hotele. Czy jesteś sam, czy z rodzina, czy wolisz wygodę czy prostotę - znajdziesz coś dla siebie. Zawsze blisko natury i... blisko bazy! Poniżej mapa z noclegami w Jastarni - znajdziesz tam numery telefonów, adresy i konkretne linki.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września. 

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać na Hel?

#hel(l)yeah