EASY SURF w El Gounie - Szkolenia Kitesurfingu w Egipcie

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

EASY SURF El Gouna

Baza i szkoła

Podczas wyjazdów do El Gouny gościć będziemy Was w partnerskiej bazie Kitepower - na północy El Gouny. Znajdziesz nas tutaj przez 365 dni w roku dlatego możesz z nami jechać w dowolnym tygodniu i zawsze powita Cię polska obsługa i polscy instruktorzy. Mamy tu swój sprzęt szkoleniowy (latawce F-One, Airush, deski Nobile) i instruktorów, których na pewno dobrze kojarzysz z Chałup i Jastarni ;) Wypożyczamy także sprzęt dla samodzielnych riderów (do dyspozycji wypożyczenie w wersji Standard lub Premium - sprzęt Duotone 2020-22) a tych wyposażonych we własne latawce i deski, godnie ugościmy i zapewnimy bezpieczeństwo na wodzie.

W bazie Kitepower znajdziesz wszystko, co potrzebne do udanych kitesurfingowych wakacji czyli:

 • restaurację,
 • strefę chilloutu (pufy, hamaki, leżaki),
 • zamykane szafki i przebieralnię,
 • toalety,
 • prysznice z ciepłą wodą,
 • przechowalnię sprzętu,
 • kompresory do pompowania latawców, 
 • mini surfshop,
 • slackline do zabawy,
 • serwisownię, która wykona podstawowe naprawy sprzętu,
 • myjkę do latawców, 
 • wanienki na płukanie sprzętu, 
 • beach boyów, którzy pomogą Wam wystartować i wylądować latawce. 

Jak zorganizować wyjazd?

Wasze wakacje w El Gounie zorganizuje nasze biuro podróży EASY SURF Travel. W jednej ofercie otrzymacie przelot, hotel, transfer z/na lotnisko i ubezpieczenie. Przy rezerwacji wyjazdu możecie również wybrać interesujący Was kurs kitesurfingu!

Poznaj miejsce i spot gdzie szkolimy cały rok!

Spot

Spot przy naszej szkole jest idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kitesurferów. Płytka i płaska laguna rozciąga się na powierzchni ok. 5 kilometrów kwadratowych co czyni ją największym spotem w El Gounie i jednym z największych w Egipcie. Uwierz nam - jest ogromny!

Woda ma tu odcień turkusowy, dno jest w 99% piaszczyste - pozostałości rafy są tu małe i niegroźne, choć mimo wszystko początkującym zalecamy buty do pływania!

Wiatr jest tu stały i bardzo równy! Przez zdecydowaną większość roku utrzymuje się ten sam, bardzo bezpieczny zresztą kierunek - side on-shore (wzdłuż i do brzegu). Co więcej, mimo pływów, na spocie zawsze jest woda - jedynie w skrajnych sytuacjach, przy silnych pływach, wody jest nieco mniej, ale wciąż nie utrudnia to pływania. Temperatury przez większość roku są naprawdę wysokie i przynajmniej przez 6 miesięcy można tu pływać bez pianek. Takich miejsc naprawdę wiele nie znajdziesz!

Dokładana charakterystyka spotu - tutaj!

Jak dojechać na spot?

Baza Kitepower gdzie stacjonujemy jest oddalona o kilka kilometrów od hoteli i dojeżdża się do niej taksówkami lub tuk-tukami - to najpopularniejszy środek transportu w El Gounie. Więcej o tym znajdziesz w Travel Tips.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy na Półwyspie Helskim w Chałupach i Jastarni, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Szkolenia kitesurfingowe w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza, nasz Rezydent oraz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE