EASY SURF El Gouna - Szkoła Kitesurfingu w Egipcie
EASY SURF/EASY SURF El Gouna/O nas/EASY SURF El Gouna

EASY SURF El Gouna - Szkoła Kitesurfingu w Egipcie

Nasza szkoła EASY SURF El Gouna szkoli na spocie bazy Element Watersports!

Spot przy naszej szkole jest idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kitesurferów. Płytka i płaska laguna rozciąga się na powierzchni ok. 5 kilometrów kwadratowych co czyni ją największym spotem w El Gounie i jednym z największych w Egipcie. Uwierz nam - jest ogromny!

Woda ma tu odcień turkusowy, dno jest w 99% piaszczyste - prawie nie ma tu ani rafy, ani kamieni choć mimo wszystko zalecamy buty do pływania!

Do tego wiatr jest tu stały i bardzo równy! Co więcej, mimo pływów, na spocie zawsze jest woda - jedynie w skrajnych sytuacjach czyli przy pełni, gdy pływy są naprawdę silne, wody jest nieco mniej, ale wciąż nie utrudnia to pływania. Temperatury przez większość roku są naprawdę wysokie i przynajmniej przez 6 miesięcy można tu pływać bez pianek. Takich miejsc naprawdę wiele nie znajdziesz!

Nasze miejsce i biuro znajdziesz w bazie Element Watersports - na północy El Gouny. Mamy tu biuro przez 365 dni w roku dlatego możesz z nami jechać w dowolnym tygodniu i zawsze powita Cię polska obsługa i polscy instruktorzy. Mamy tu swój, topowy, sprzęt szkoleniowy (latawce Cabrinha 2018/19, deski Nobile 2017/18) i swoich instruktorów. W bazie Element, w której gościmy, znajdziesz wszystko, co potrzebne do udanych kitesurfingowych wakacji czyli:

  • Restaurację
  • Bar
  • Surfshop
  • Taras
  • Strefę chill outu
  • Zamykane szafki i przebieralnię
  • Toalety
  • Przechowalnię sprzętu
  • Serwisownię, która wykona podstawowe naprawy sprzętu

Baza EASY SURF El Gouna/Element Watersport jest oddalona o kilka kilometrów od hoteli i dojeżdża się do niej taksówkami lub tuk-tukami - to najpopularniejszy środek transportu w El Gounie. Koszt przejazdu w "jedną stronę" to 20 funtów egipskich co w chwili tworzenia oferty odpowiada 4 zł. Przejazd "w jedną stronę" to przejazd od pkt. A do pkt naszej bazy, niezależnie od tego jaki ten odcinek jest długi. Aby "złapać" tuk-tuka należy wyjść przed hotel/bazę - po El Gounie jeździ ich naprawdę dużo!

Zobacz jak wygląda nasza szkoła!

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 115 217 7519

Formularz kontaktowy

Newsletter


Back to Top