Wyjazdy windsurfingowe i kitesurfingowe – Biuro podróży Easy Surf Travel

Szczególnie polecamy:

Wyjazdy grupowe:

Wyjazdy indywidualne:

Nasze destynacje

3 szkoły EASY SURF

Jako jedyni w Polsce mamy szkoły w 3 różnych miejscach na świecie! Chałupy 6, grecka wyspa Limnos oraz Egipska El Gouna... a jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa ;)

Dostęp do wszystkich ofert

Posiadamy ofertę większości dostępnych w Polsce touroperatorów, a to znaczy, że na każdy kierunek możemy sprawdzić i porównać ceny wyjazdów różnych biur i zarezerwować dla Ciebie tą, które najbardziej Ci odpowiada.

16

16 lat doświadczenia

W branży wind i kitesurfingowej działamy nieprzerwanie od 2001 roku. Przeszkoliliśmy dziesiątki tysięcy kursantów, zorganizowaliśmy setki obozów i dziesiątki wyjazdów zagranicznych.

Wyjazdy grupowe

Od lat w wiele miejsc na świecie organizujemy wyjazdy grupowe - na Mauritius, do Brazyli, na Kitesafari, do Egiptu, na Limnos. Podczas tych wyjazdów poleci z Tobą nasz instruktor, który zadba o grupową integrację oraz rozwiąże wszystkie trudności, które pojawią się na miejscu. W każdej chwili możesz na niego liczyć!

Umiemy doradzić

Co roku rezerwujemy dla naszych klientów kilkaset wyjazdów łącznie, spędzamy dzięsiątki godzin rozmawiając z Wami i chętnie wysłuchujemy Waszych opinii po powrocie. Lubimy i umiemy doradzić jaki spot wybrać - zarówno pod względem cen, jak i poziomu trudności czy statystyk pogodowych. Doradzimy Ci kiedy wybrać Egipt a kiedy Brazylię.

Wszystko załatwisz online

Działamy 100% internetowo - wszystko załatwisz przez telefon, maila lub messegera jeśli preferujesz taką formę komunikacji. Przypomnimy Ci o wszystkich wpłatach i terminach. W odpowiednim czasie zaproponujemy odpowiednie kursy, ubezpieczenia czy taksówkę z lotniska!

Opinie Klientów

Sieć EASY SURF

EASY SURF El Gouna

EASY SURF Travel

EASY SURF Keros

EASY SURF Chałupy 6

Lubimy doradzać - odezwij się do nas!


Zadzwoń! +48 513 020 572

Formularz kontaktowy

Newsletter


Back to Top