Szkoła Kitesurfingu Egipt. Kursy Kite. Wyjazdy do El Gouny - EASY SURF El Gouna

Nasza oferta

Sieć EASY SURF

EASY SURF Chałupy 6

EASY SURF El Gouna

EASYSURF Travel

EASY SURF Keros

Home

Darmowy Internet Wifi

Pozostań w kontakcie z swoimi bliskimi lub pracuj wygodnie prosto z plaży. Oczywiście jeśli musisz - bo pamiętaj, że jesteś na wakacjach :)

Home

Działamy od ponad 10 lat

Nasza szkoła EASY SURF El Gouna funkcjonuje od niedawna, ale mamy ogromne doświadczenia z prowadzenia naszych innych szkół! Tysiące wietrznych dni, dziesiatki tysięcy kursantów oraz setki zniszczonych latawców sprawiły, że naprawdę wiemy jak prowadzić szkołę kite. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia.

Home

Doskonałe warunki cały rok

Lato trwa u nas 365 dni w roku! Nasz spot oferuje idealne warunki dla kitesurferów na każdym poziomie. Płytka i niezafalowana laguna gwarantuje szybki postęp naszych kursantów oraz ułatwia naukę nowych tricków. W Egipcie wieje przez cały rok!

Home

Polska obsługa

Mimo naszej lokalizacji jesteśmy 100% polską firmą! Prowadzimy szkołę EASY SURF Chałupy 6 na półwyspie helskim, EASY SURF Keros na wyspie Limnos w Grecji, biuro podróży EASY SURF Travel i sklep windsurfingowo-kitesurfingowy EASY SURF Shop. Kusy odbywają się w języku polskim z polskimi instruktorami, a i nasi beach boye potrafią zaskoczyć trafną i wyrafinowaną polszczyzną.

Home

100% dni na wodzie

El Gouna to jedyne miejsce na świecie gdzie w jednym miejscu znajduje się spot kite oraz światowej klasy wyciąg wakeboardowy! Sprawdź nasze pakiety Wake&Kite.

Home

Baza family friendly

Leżaki, parasole, toalety, restauracja oraz plac zabaw dla dzieci sprawia, że EASY SURF El Gouna to idealne miejsce na rodzinne wakacje!

Wykres pływów

Opinie Klientów

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 120 133 9300

Formularz kontaktowy

Newsletter


Back to Top