Transfer z lotniska/ EASY SURF El Gouna
EASY SURF/EASY SURF El Gouna/Podróż/Transfer z lotniska

Transfer z lotniska

Szybko i wygodnie!

Po kilku godzinach na lotnisku i samolocie, chcesz na pewno jak najszybciej znaleźć się w hotelu. A może nawet na spocie! :) Dzięki prywatnemu transferowi możesz skrócić swoją podróż i już za kilkanaście euro szybko i wygodnie dostać się do celu!

Transfer darmowy vs prywatny

Transfer z lotniska masz zapewniony przez tour operatora, u którego wykupiłeś wycieczkę. Jest więc w cenie całego pakietu. Jednak musisz wiedzieć, że taki bus lub autokar rozwozi klientów po wielu różnych hotelach. Nie wszyscy bowiem wykupują wycieczkę w tym samym hotelu, co Ty. Najpierw więc zahacza o hotele w Hurghadzie, potem w El Gounie. Może więc to zająć nawet 1,5-2 godz. Standardowo podróż zajmuje ok. 30 min.

Z kolei w drodze powrotnej, transfer przewoźnika zabiera Cię z hotelu już 4 godz. przed wylotem. To niestety znacznie wydłuża całą podróż.

Dodatkowo, samodzielni riderzy, którzy przewożą własny sprzęt, muszą się liczyć z dopłatą za bagaż sportowy. To może być koszt rzędu nawet kilkudziesięciu euro. 

W trosce o Wasz komfort i czas, organizujemy prywatny transfer. Kierowca odbierze Was z lotniska, pomoże zapakować bagaże i zawiezie bezpośrednio w wybrane miejsce (także do bazy, jeśli macie takie życzenie). W zależności od liczebności grupy i wielkości bagaży - możemy zamówić dla Was auto osobowe albo busa.
 
Jeżeli chcecie skorzystać z tej opcji, wystarczy napisać do nas mail - najlepiej do 2 dni przed przyjazdem: elgouna@easy-surf.com.

Waluta Auto Bus
Funty egipskie 280 350
Dolary 18 23
Euro 17 21

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 120 133 9300

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top