Kitesafari/ EASY SURF El Gouna
EASY SURF/EASY SURF El Gouna/Oferta/Kitesafari

Kitesafari

Zamieszkaj na jachcie i ruszaj odkrywać najlepsze spoty!

Kitesafari to wyjątkowa forma uprawiania kitesurfingu. Coś, o czym marzy każdy rider. Zwłaszcza, jeśli zdążył już zobaczyć zdjęcia z naszych dotychczasowych wypadów (znajdziesz jet tutaj). Co jest takiego wyjątkowego w Kitesafari? Powodów jest kilka:

 

- przez tydzień mieszkasz na morzu, w komfortowym lub luksusowym jachcie - zgodnie z wybraną opcją,

- spoty masz dosłownie pod nosem - za burtą,

- odpoczywasz i w pełni relaksujesz się, odcięty od świata na morskich wodach,

- pływasz na dziewiczych, pustych spotach,

- odkrywasz miejsca znane tylko nielicznym,

- pływasz po płytkich lagunach wokół wysp na Morzu Czerwonym

- jesteś pod okiem instruktorów - możesz się szkolić nawet od podstaw, 

- masz zapewnioną opiekę beach boyów, asekurację motorówki,

- kosztujesz świeżych owoców morza,

- każdy dzień kończysz rozmowami pod rozgwieżdżonym niebem, przy drinku, czasem poświęcając chwilę na wideo analizę Twoich postępów.

Zamiast hotelu - jacht

Jachty, na których wypływamy w morze, to Valerie (bardzo dobry standard, komfortowe warunki) i Alm Hayaty (pełen luksus - standard pięciogwiazdkowego hotelu). Na każdym z nich do wyboru mamy kilka kajut - każda wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, lodówkę i klimatyzację. Do tego szef kuchni szykuje dla nas codziennie trzy wyśmienite posiłki.

Nasze spoty

Wiatr, niebiesko-turkusowa woda, zero zafalowania i zero czopu. I nikogo dookoła - te cechy łączą wszystkie odwiedzane przez nas spoty. Żeby się nie nudzić urozmaicamy sobie czas snorkując na rafach, pływając za motorówką, próbując swoich sił w wędkarstwie morskim - oczywiście jeśli nie wieje! Cokolwiek będziemy robić - uchwyci to czuje oko aparatu Adama "Harrego" Charuka - profesjonalnego fotografa, którego możliwości widzicie w galerii poniżej. 

Progress Camp w cenie

Zatrzymałeś się w miejscu? Pływasz lewo-prawo i nic więcej? Skaczesz, ale nisko? Marzysz o trickach? Kitesafari to dodatkowo okazja, by nauczyć się czegoś nowego, usprawnić i wzbogacić swój warsztat. Warunki na spotach są do tego idealne - dzięki płaskiej wodzie, równemu wiatrowi, swobodnym "rajdom" downwind, możesz trenować do woli! Pomoże Ci w tym doświadczony instruktor EASY SURF. Przez 2 godziny dziennie (CODZIENNIE) będzie prowadził darmowe szkolenie, tłumacząc i pokazując poszczególne elementy! Te łatwiejsze i te bardziej zaawansowane. Dostosujemy program do Waszych potrzeb i oczekiwań.

W czasie zajęć instruktor korzysta z kamery i nagrywa Wasze wyczyny. Wieczorna wideo analiza pozwoli szybko eliminować błędy.

Jedyny warunek udziału w zajęciach, to umiejętność pływania ostro pod wiatr, co odpowiada połowie poziomu IKO 3. 

Jednodniowe Kitesafari

Jednodniowa wyprawa na Tawilę to idealne rozwiązani dla osób, które nie mogą wyjechać na tygodniowy wyjazd, bądź chcą przekonać się jak tam jest. Uwierzcie nam, że ten jednodniowy wyjazd jest przedsmakiem kitesurfingowego raju

Tawila to wyspa na Morzu Czerwonym oddalona o ok. 15 kilometrów od El Gouny. Przy typowym, północnym wietrze warunki na Tawili można porównać do najlepszych brazylijskich lagun czy wenezuelskiej wyspy Coche - czyli SUPER płaska woda, równy wiatr, kolory wody jak na Karaibach oraz ok 300 m płytkiej wody. Wystarczy raz spróbować, aby szybko zakochać się w tym spocie. 

Aby zorganizować jednodniowe Kitesafari, musi zebrać się min. 8 osobowa grupa.

Nasza oferta

Zobacz co Cię czeka!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 120 133 9300

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top