Mimo, że moja przygoda z Kite zaczęła się dopiero rok temu postanowiłem wybrać się we wrześniu 2014 na kitesafari z EASY Surf Center. Naszym opiekunem i instruktorem był Michał Lussik Lussa. Cała impreza była SUPER i nie tylko z powodu super warunków pogodowych (wiało cały tydzień). Jedzenie na jachcie było wspaniałe, kucharz codziennie wymyślał coś nowego. Sami łowiliśmy kalmary, które trafiały prosto na grilla - mniam. Jacht nie jest duży, zabiera tylko 12 osób i załogę i to właśnie jest idealne - na spocie jest zawsze tylko kilka osób. Lussik praktycznie cały czas miał na nas oko i podrzucał cenne rady. Wieczorkiem kolacja, omawianie progressu i oglądanie zdjęć. Ekipa sympatyczna! Bardzo chętnie wybiorę się na kolejne safari w tym samym gronie.


















































