Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Jastarania, Hel - Kontakt

Skontaktuj się z EASY SURF!

EASY SURF Chałupy 6

Adres: Kemping "Chałupy 6",
84-120 Chałupy, Półwysep Helski
Zobacz jak dojechać

Formularz kontaktowy


Otwarte
: 1 maj - 15 wrzesień
Godz: 09:00 - 19:00
Tel: +48 513 020 574
Mail: chalupy@easy-surf.com
Konto do wpłat: 
Mbank 33 1140 2004 0000 3202 7623 2973 
WAŻNE: w tytule przelewu proszę wpisać tylko "Rezerwacja + imię i nazwisko"

 

Obozy w Chałupach

Jakub Janaszek - kierownik obozów
Tel: +48 697 695 723
Mail: obozy@easy-surf.com

 

EASY SURF Jastarnia

Adres: ul. Stelmaszczyka (początek deptaku przy Molo),
84-140 Jastarnia, Półwysep Helski
Zobacz jak dojechać

Formularz kontaktowy


Czynne
: czerwiec - 15 wrzesień
Godz: 09:00 - 19:00
Tel: +48 513 020 574
Mail: jastarnia@easy-surf.com
Konto do wpłat: 
Mbank 33 1140 2004 0000 3202 7623 2973 
WAŻNE: w tytule przelewu proszę wpisać tylko "Rezerwacja + imię i nazwisko"

 

Biuro podróży EASY SURF Travel

Oferty wycieczek, rezerwacje

Czynne: cały rok, od poniedziałku do piątku
Godz: 09:00 - 17:00
Adres: easy-surf.com/travel (działamy tylko internetowo)
Mail: travel@easy-surf.com
Tel: +48 513 020 574

 

EASY SURF El Gouna

Nasza szkoła w Egipcie

Czynne: cały rok
Godz: 09:00 - 18:00
Adres: Element Watersports, El Gouna, Egipt
Mail: elgouna@easy-surf.com
Tel:  +48 513 020 57 lub Tel/Viber/WhatsApp: +20 120 133 9300 

 

Uwagi/ feedback/ współpraca

Michał Lussa "Lussik"
Mailm.lussa@easy-surf.com
Tel: +48 513 020 571

Kacper Kamiński
Mail: kacper@easy-surf.com
Tel: +48 534 295 399

 

Wynajem przyczep - Rent a Camp

Tel: +48 513 020 574
Mail: info@rentacamp.pl
Konto do wpłat: PKO BP 93 1020 4027 0000 1502 1122 5291
WAŻNE: w tytule wpisać "Imię i nazwisko + nr przyczepu + termin"

 

Nasze dane rejestrowe

EASY SURF Michał Lussa 
ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Zaliczkę możesz zapłacić również szybkim przelewem.
Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl Numer CVV2/CVC2 znajdziesz na rewersie swojej karty. Są to trzy cyfry na końcu pasku z podpisem.

 

Regulamin dokonywania wpłat w Serwisie Dotpay
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych - RODO

 

... tu pasja i profesjonalizm idą w parze!