Kitesurfingowy wyjazd do Brazylii - Kite Safari vol. 1 - Październik 2021 - EASY SURF Travel

Brazylia Kite Safari - vol. 1

już od: 6300 zł
24.10-06.11.2021

Pływaj na najlepszych brazylijskich spotach!

Kochamy Brazylię! Dlatego wracamy tu po raz 11sty!

Podczas wyjazdu Brazil Kite Safari vol. 1 w tym roku odwiedzamy 3 różne miejsca:

 • Nasze ulubione Barra Grande
 • Imprezowe Jericoacoara
 • Chill'owe Ilha do Guajiru z klimatyczną pousadą Barraca do Kite

Wyobraź sobie wyjazd do miejsca, w którym masz 99% pewności, że przez Twój cały, 2 tygodniowy pobyt, będziesz miał 100% dni wietrznych. Co więcej - codziennie bez sprawdzania prognozy na spot zabierzesz tylko jeden, 9-metrowy, latawiec... no może w niektórych miejscach przyda się jeszcze 7mka :)

Wyobraź sobie jeszcze, że pod nosem masz kilka spotów każdego rodzaju: doskonałe fale na ocenie, a także legendarne laguny z płytką i płaską jak lustro wodą. Do najbliższego spotu dorzucisz kokosem z okna Twojego pokoju, a do najdalszego dojedziesz lub dopłyniesz w kilkanaście minut! Pianki? W tym kraju ich nie widzieli...

Słabo?

To dodamy jeszcze, że przez całe 2 tygodnie kosztować będziesz jedne z najlepszych "stejków" na świecie, świeże ryby oraz owoce morza prosto z wody. A wieczorem spróbujecie legendarnej capirinhi oraz zaszalejecie na piasku przy lokalnych rytmach.

Tak w telegraficznym skrócie zapowiada się najgorętszy wyjazd tego sezonu. Dołącz do nas! Brazylię znamy jak "własną kieszeń" - od kilku lat spędzamy w niej co najmniej miesiąc rocznie. Znamy ten kraj, lokalne zwyczaje, spoty oraz plażowe bezdroża, którymi zabierzemy Was na magiczną wyprawę po najlepszych Brazylijskich spotach!

Na wyjazd lecimy z Michałem "Lussik" Lussa, któr poprowadzi warsztaty szkoleniowe i zajęcia dla początkujących. Wyjazd organizuje dla nas licencjonowane biuro podróży PKS Sport, posiadające aktualną gwarancję bankową oraz licencję touroperatora.

Zobacz dlaczego pokochasz Brazylię:

1

Będziesz pływał codziennie

To nie jest chwyt marketingowy! W Brazylii w sezonie wieje codziennie. Tutaj nie sprawdza się prognozy, gdyż każdego dnia warunki są prawie takie same. Zapomnij o 17nastkach - możesz spokojnie zostawić je w domu (i pianki również). Głównie będziesz używać 9 i 7 metrowych latawców.

2

Będziesz pływał na rożnych spotach

Ocean, laguny, rozlewiska rzek... płytka woda, płaska woda, fale... Freestyle, wave, początkujący... w Brazylii każdy znajdzie spot dla siebie, a my zabierzemy Was na te najlepsze.

3

Wrócisz z mega progressem

Nie ma lepszej okazji, do zrobienia dużych postępów niż 2 tygodniowy wyjazd do Brazylii, na którym codziennie trenujesz pod okiem doświadczonego instruktora, a wieczorem odbywają się video analizy. Przekonaj się ile jeszcze możesz się nauczyć!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poznaj miejsca, w których będziemy

 

 Barra Grande - niezatłoczona laguna tuż pod Twoim domkiem na palach

Prawdopodobniej najlepsze miejsce w całej Brazylii. Pewny silny wiatr, ogromna laguna z piaszczystym dnem, szeroką plażą i mnóstwem przestrzeni do pływania. I to wszystko na wyciągnięcie ręki, tuż pod klimatyczną pousadą z domkami na palach. Na wysokim stanie zabierzmy Was na magiczny spot w rozlewisku rzeki, gdzie popływacie między mangrowcami na super płaskiej wodzie. Jedyne takie miejsce w Brazylii. To tu odbywały się zawody Pucharu Świata w kitesurfingu. 

Jericoacoara

Miejscowość słynąca ze swoich plaż, które w rankingu "The Washington Post" znalazły się wśród 10 najpiękniejszych plaż świata. Znajdziemy tu także lazurowe laguny pośród ogromnych wydm z białego piasku otoczone palmami kokosowymi, co dopełnia rajskiego krajobrazu. Na miejscu mnóstwo kafejek i restauracji. Jest to najlepsze miejsce w Ameryce Południowej do uprawiania windsurfingu. Idealne miejsce do pływania na falach, downwindów jak również i treningu na płaskich lagunach. 

Ilha de Guajiru - cisza, spokój i ogromna laguna pod samym domem

Cisza, spokój, dużo wiatru oraz słynna w całej Brazylii, ogromna płaska laguna tuż pod naszym domem! To na niej będziemy pływać a gdy wysokość pływów uniemożliwi nam kite'owanie to zabierzemy Was do oddalonych o niecały kilometr secret spot z idealnie płaską wodą! Dla chętnych zorganizujemy downwind rozlewiskiem rzeki.

 

Spoty i warunki wiatrowe

Wiatr jest pewny.

Statystyka wiatrowa w wybranym przez nas okresie to 100% wiatru powyżej 4 beauforta! Wiejący w Brazylii południowy passat osiąga siłę około 18-20 węzłów, czyli codziennie pływamy na latawcach w rozmiarach około 9-10 metrów! Im dalej na północ - tym wiatr silniejszy, także w Barra Grande i Jericoacoara spodziewajcie się wiatru powyżej 25 węzłów - szykujcie małe latawce!

Spoty w Barra Grande

 • Laguna - tuż pod naszymi domkami na palach ciągnie się szeroka i długa oceaniczna laguna, na której każdy, bez problemu znajdzie miejsce dla siebie. Podczas odpływu laguna jest płytka, a woda jest płaska. Przypomina wtedy naszą zatokę pucką.  Przy wysokim stanie wody na wodzie tworzy się lekki chop i jest to idealny moment, aby zrobić downwind na kolejny pobiski spot - rozlewisko rzeki La Boca.
 • Rozlewisko rzeki La Boca - około 2 km z wiatrem od naszej pousady znajduje się rozlewisko rzeki La Boca, wystarczy przejść przez łachę piasku i można cieszyć się  idealnie płaską wodą i pływaniem między lasami mangrowców. Powrót z laguny odbywa się na wózkach ciągniętych przez osiołki (Barra Grande to rezerwat - nie wolno jeździć po plaży autem) lub można wyhaslować się na kite w miejsce, z którego startowaliśmy. Jest to zdecydowanie nasz ulubiony spot. 
 • Macapa - kolejny spot, spływając downwindem, miejsce w którym rozewisko rzeki La Boca łączy się z oceanem i tworzy idealnie płaskie laguny, doskonałe do treningu freestyle. Działają one tylko w trakcie odpływu. 

Spoty w pobliżu Jericoacoara:

 • Plaża za wydmą Jericoacoara - w samym Jericoacoara wiatr wieje od brzegu i nie da się pływać na kitesurfingu. Pierwszy spot znajduje się za legendarną wydmą, z której podziwia się zachody słońca. Podczas dużych przypływów za wydmą tworzy się płytka laguna, niestety z dość szkwalistym wiatrem. Można również pływać na otwartym oceanie, lecz wiatr wieje tutaj side offshore, w związku z czym jest to miejsce dla osób bardzo zaawansowanych.
 • Guriu - rozlewisko rzeki, które przy wysokim stanie wody tworzy płaską i płytką lagunę - idealną do nauki i freestyle. Wiatr jest tutaj zdecydowanie równiejszy niż na innych spotach w okolicach Jericoacoara. Do Guriu można dopłynać downwindem, startując za wydmą lub dojechać samochodami 4x4 korzystając z przeprawy przez rzekę.
 • Lagoa Grande - spot, który odkryliśmy dwa lata temu. Chyba największa słodkowodna laguna w Brazylii - niemalże nie widać, co jest na kolejnym brzegu! Oddalona ok 40 min jazdy po plaży od miasteczka Jeri, lecz zdecydowanie warta wycieczki. W ostatnich latach pływaliśmy tam sami! 
 • Prea - spot na oceanie na południe od Jericoacoara. Podczas odpływu fale są bardzo małe przez co jest to idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków na oceanie. Pływanie w Prea zawsze kończymy downwindem do Jericoacoara. 
 • Lagoa Paradiso - Duża słodkowodna laguna (jezioro) położone wgłąb lądu, na południe od Jeri. Na spocie dobrze rozbudowana infrastruktura plażowa (leżaki, łóżka, restauracja, wifi). Miejsce bardzo urocze, zdecydowanie warte zobaczenia. 
 • Tatajuba - laguna położona w ujściu rzeki, na północ za Guriu. Jej rozmiar zależny jest od wielkości opadów w porze deszczowej. Do Tatajuby można zrobić około 25 kilometrowy downwind z Jericoacoara. 

 

Spoty w Ilha do Guajiru

 • Rozlewisko rzeki - rozległa, długa na ok 4 km i szeroka na 400 metrów laguna, którą tworzy rozlewisko rzeki. Jest ona zależna od pływów - przy przypływie większa a przy odpływie mniejsza. Przy brzegu około 50 m płytkiej wody. Laguna jest 3 kroki od naszej posady, będziecie ją widzieć z okien waszych pokoi.
 • Secret Spot - około kilometr od naszej pousady - miejsce, które działa w momencie, gdy pływy nie pozwalają pływać na głównej lagunie. 

Warsztaty Progress Camp

Zatrzymałeś się w miejscu? Pływasz lewo-prawo i nic więcej? Skaczesz, ale nisko? Marzysz o trickach? Nic prostszego. Brazylijskie warunki stanowią połowę „przepisu” na Twój progres. Drugą połową są warsztaty szkoleniowe prowadzone przez naszego doświadczonego instrukotra Michała "Lussik" Lussa. Codziennie, przez 2 godziny dziennie! 

Switch, wysoki skok, backroll, railey, transition, strapless, downwindy i pływanie na falach to tylko część naszego programu. Foto i video analiza pozwoli na bieżąco eliminować błędy, a na koniec wyjazdu otrzymasz pamiątkowe zdjęcia. 


 

Kto może wziąć udział w warsztatach:

Warsztaty dedykowane są dla osób, które co najmniej opanowały umiejętność pływania ostro pod wiatr, co odpowiada połowie poziomu IKO 3. Jednym słowem – musicie radzić sobie na tyle, aby móc wypłynąć i wrócić w to samo miejsce.  Resztę poziomu IKO 3 – zwroty, skoki, jazdę na switchu opanujecie już na warsztatach. Inne czynniki jak wiek nie gra roli – trenują z nami osoby w wieku od 20 do 60 lat!

Czego można się nauczyć:

Warsztaty zawsze rozpoczynamy od poprawy techniki pływania i złych nawyków, które prawie każdy na drodze swojej kite edukacji nabywa. Następnie uzupełniamy elementy z 3 poziomu IKO, czyli jazda na switchu, zwroty przez switch oraz pierwszy skok. Gdy to macie już opanowane przechodzimy na wyższy stopień wtajemniczenia i uczymy się podstawowych trików hooked in takich jak transition (zwrot w powietrzu), backroll, frontroll oraz tricków unhooked takich jak np. railey.

Dlaczego warto?

Ponieważ w 2 tygodnie na warsztatach nauczycie się tyle, ile przez kilka sezonów samodzielnej nauki. Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi – Wasz postęp będzie dużo szybszy, ponieważ:

 • Dowiecie się krok po kroku jak wykonać dany manewr.
 • Instruktor pokaże Wam ćwiczenia przygotowawcze do każdego manewru, dzięki czemu nawet niewyobrażalnie trudny trik będzie w Waszym zasięgu.
 • Zostaniecie odpowiednio zmotywowani do próbowania nowych rzeczy oraz regularnego treningu zarówno przez instruktora jak i innych „kolegów” z grupy.
 • Podczas treningu instruktor będzie Was filmował oraz robił zdjęcia a następnie postępy i błędy będą omawiane na wieczornych video analizach
 • Prócz nauki trików na warsztatach nauczymy Was również pływać w trudniejszych warunkach – popływamy razem na oceanie, na falach przybojowych, wykonamy wspólne spływy z wiatrem „downwind’y” oraz opanujecie podstawy pływania na falach na desce kierunkowej. Nic nie daje takich postępów w kitesurfingu jak pływanie na zróżnicowanych spotach, dlatego podczas naszego brazylijskiego safari staramy się zaliczyć ich jak najwięcej.
   

Trener:

 • Michał "Lussik" Lussa - instruktor kitesurfingu IKO, instruktor windsurfingu PSW. Miłośnik surfingu i pływania z kite na falach. Rzadko widywany już na twin tipie. Mistrz motywacji i zmuszania kursantów do przełamywania własnych granic ;)

 

 

Cena: 1600 zł

Cena zawiera:

 • 20 godzinne warsztaty szkoleniowe w grupie max 6 osobowej, 2 godziny dziennie - 10 dni
 • video i foto analizę postępów
 • opiekę teamu EASY SURF
 • profesjonalną foto sesję zdjęciową z zajęć na wodzie.

Cena nie zawiera:

 • wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego – opcjonalnie: 1800 zł / 2 tygodnie
 • dojazdów na spot – kursanci wspólnie opłacają dojazd instruktora

 Uwaga! Utworzenie grupy Progress Camp uzależnione jest od ilości uczestników

Naucz się kitesurfingu - szkolenie dla początkujących

Na wyjazd do Brazylii zapraszamy zarówno osoby zupełnie początkujące jak i średniozaawansowane pragnące dokończyć wcześniej rozpoczęty kurs kitesurfingu. Warunki szkoleniowe w Brazylii mamy bardzo dobre: stały i równy wiatr a także ciepła płytka i płaska woda na lagunach zapewnia szybki postęp naszych kursantów.

 

Szkolenie Czas Cena
Szkolenie na każdym poziomie zaawansowania w grupie 2-3 osobowej 10h 1300 zł
Szkolenie na każdym poziomie zaawansowania w grupie 2-3 osobowej 15h 1875 zł
Szkolenie na każdym poziomie zaawansowania w grupie 2-3 osobowej 20h 2500 zł
Lekcja indywidualna 1h 300 zł

Cena szkolenia zawiera wypożyczenie sprzętu na czas zajęć, opiekę instruktora oraz licencję IKO.

Uwaga! Wyjazd instruktora, który poprowadzi warsztaty/szkolenie uzależniona jest od ilości uczestników

Wypożyczenie sprzętu

Jeżeli nie masz swojego sprzętu kitesurfingowego, możesz wypożyczyć go u nas! Oferujemy sprzęt Nobile Kiteboarding 2019. Posiadamy praktycznie każdą wielkość latawca czy deski dlatego jesteśmy w stanie dobrać sprzęt idealnie do Twoich wymagań i warunków panujących w Brazylii - możesz nam zaufać!

  14 dni
Wypożyczenie kompletu (Latawiec + Deska) 1800 zł
Wypożyczenie deski 800 zł

Cena nie zawiera przewozu sprzętu do Brazylii. Sprzęt wypożyczany i zwracany jest w Polsce. Klienci muszą więc sami zabrać części wypożyczonego sprzętu do własnego bagażu rejestrowanego np. 2 latawców i baru. Deski trafiają do wspólnego quivera.

Plan wyjazdu i zakwaterowanie

24.10 - 28.10.2021 - Ilha do Guajiru: Barraca do Kite

W Ilha do Guajiru nocujemy w posadzie Barraca do Kite, która zlokalizowana jest bezpośrednio przy samej lagunie, na której będziemy pływać. Do dyspozycji gości: restauracja, bar, basen, strefa wypoczynkowa, internet bezprzewodowy (słaba jakość transferu, słaby sygnał telefoniczny). 

 

28.10 - 31.11.2021 - Jericoacoara - Hurricane Beach

Jericoacoara, obecnie znana bardziej jako Jeri jeszcze 20 lat temu była niewielką, zaciszną wioską rybacką bez dróg, telefonów, elektryczności czy telewizorów. Ta mekka kite i windsurferów położona jest na terenie Parku Narodowego pośród ruchomych wydm z białego piasku, palm kokosowych i rozciągających się po horyzont plaż, uznawanych przez wielu za jedne z najpiękniejszych na świecie. Pousada Huricane Jeri Beach zlokalizowane są 2 minuty spacerem od południowej plaży, 2 minuty od tętniącego wieczornym życiem centrum Jeri. Na terenie obiektu dostępne są: jadalnia, bar, basen, strefa wypoczynkowa, internet bezprzewodowy (słaba jakość transferu, sygnał telefoniczny dostępny).

31.11 - 06.11.2021 - Barra Grande: Pousada BGK

Barra Grande to nieskażona przez masową turystykę wioska rybacka w eko-surferskim klimacie. Śpimy tutaj w naszej ulubionej pousadzie, naszym zdaniem - jednej z najlepszych w tej części Brazylii. BGK to pousada położona tuż przy oceanie w otoczeniu palm kokosowych, składająca się w większości z drewnianych domków na palach, część z nich (pakiet biznes) posiada widok na wodę. Pod każdym domkiem znajduje się strefa chilloutu z hamakami i leżakami. Na terenie obiektu znajduje się duży basen, hamaki, sofy, salon wypoczynkowy, jadalnia, restauracja, internet bezprzewodowy (słaba jakość transferu sygnał telefoniczny często nie dostępny). Dodatkowo na terenie pousady znajduje się baza kitesurfingowa wyposażona w kompresor. 

COVID 19 - warunki bezpiecznej rezerwacji

Zapoznaj się z warunkami bezpiecznej rezerwacji:

 • bilety kupowane indywidualnie na lot TAP Berlin - Lizbona - Fortaleza - Lizbona - Berlin (pomagamy w zakupie)
 • zaliczka tylko 30% / pozostała kwota 40 dni przed przed terminem rozpoczęcia imprezy 
 • w przypadku anulacji imprezy z powodu Covid-19 zwrot wpłaconych zaliczek lub Voucher do wykorzystania na dowolny wyjazd organizowany przez PKS TRAVEL  
 • test PCR na Covid-19 robiony do 72 godzin przed wylotem / powrotem (Organizator pomaga w organizacji wykonania testów na miejscu w Brazylii)  
 • pokrycie kosztów leczenia, pobytu na kwarantannie w przypadku uzyskania pozytywnego wyniku testu PCR przed powrotem z Brazylii (ubezpieczenie KL Signal Iduna) 
 • zwrot 100% wpłat  w sytuacji zachorowania na Covid-19 przez uczestnika, współmałżonka lub dziecko uczestnika przed wylotem - przy wykupieniu ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy Allianz.
 • zwrot 100% w przypadku objęcia Ubezpieczonego kwarantanną, która nie skończy się przed wylotem -  przy wykupieniu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Allianz.
 • zwrot kosztów powstałych na skutek skrócenia uczestnictwa w Imprezie z powodu nagłego zachorowanie na COVID-19 Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego - przy wykupieniu ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy Allianz. 

Dane na dzień publikacji oferty 17.03.2021/ dotyczy obywateli RP.  

Zapoznaj się z wytycznymi podróży związanymi z COVID:

PORTUGALIA:


BRAZYLIA:

Na dzień 03.03.21 zgodnie z najnowszym rozporządzeniem nr. 652 z 25 stycznia br. jest wymagane jest posiadanie negatywnego wyniku testu PCR na wjazd na terytorium BrazyliiAktualne informacje odnośnie COVID w Brazylii - tutaj


NIEMCY:

Na dzień 03.03.21 tranzyt przez Niemcy możliwy jest bez testów i bez konieczności rejestracji przejazdu. Aktualne informacje COVID - Niemcy - tutaj 
oraz tutaj - strona gov.pl

 
Aktualne obostrzenia dotyczące podróży do/z Portugalii, Brazylii oraz w całej Europie znajdziecie również: 

https://www.iatatravelcentre.com/world.php 
https://reopen.europa.eu/pl/ 
 

Opinie Klientów

Zakwaterowanie

Najważniejsze informacje!

To musisz wiedzieć!

 • Czas lotu: 9:30 
 • Paszport: Obowiązkowy - musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wylotu.
 • Wiza: Bezpłatna, wydawana na miejscu w momencie przylotu
 • Waluta: Real Brazylijski R$  - 1 R$ = 1,05 PLN. Płatność na miejscu tylko w realach lub kartą (sugerujemy nie korzystać z bankomatów)
 • Szczepienia: Nie są wymagane świadectwa szczepień. Nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne.
 • Język: Portugalski
 • Strefa czasowa: Polska - 4 godziny
 • Długość dnia: Wschód słońca: +/- 5.30 Zachód słońca: +/- 17.30
 • Ruch uliczny: Prawostronny
 • Przykładowe ceny: obiad sea food +/- 50-80 PLN, capirinha +/- 5 PLN 

Co zabrać:

 • Latawce: 5 - 7 - 9 - 12
 • Krem z filtrem: min 50
 • Lycra z długim rękawem, pianki nie potrzebne

Polityka bagażowa

Klasa ekonomiczna (loty do Ameryki Południowej):

 • 1 x bagaż podręczy maks. 55x40x20cm ( 22x16x8 cali); waga 10 kg (17 Ibs)
 • 1 akcesorium, np. torebka, aktówka lub laptop, torba na ramię, maks.: 40 x 30 x 15 cm (16 x 12 x5 cali); waga 2kg (4,4 Ibs)
 • 1 x bagaż rejestrowany: D + S + W maks.: 158 cm (62 cale), łącznie 23 kg (50 lbs)

Klasa biznes (loty do Ameryki Południowej):

 • 2 x bagaż podręczy maks. 55x40x20cm ( 22x16x8 cali); waga 10 kg (17 Ibs)
 • 1 akcesorium, np. torebka, aktówka lub laptop, torba na ramię, maks.: 40 x 30 x 15 cm (16 x 12 x5 cali); waga 2kg (4,4 Ibs)
 • 1 x bagaż rejestrowany: D + S + W maks.: 158 cm (62 cale), łącznie 32 kg (70 lbs)

 

Wylot z Berlina

W przypadku lotów z Berlina i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na lotnisku, pasażerowie powinni mieć przy sobie tylko jedną sztukę bagażu podręcznego i nadać cały pozostały bagaż. Przed kontrolą bezpieczeństwa przedmioty przewożone w kieszeniach powinny być umieszczone w kurtce lub torbie podręcznej, a większe przedmioty elektroniczne (laptopy, tablety i wyroby medyczne) oraz torbę na płyny należy wyjąć z torby podręcznej w celu sprawdzenia.

 

Bagaż dziecięcy

Jeśli podróżujesz z dzieckiem do 2. roku życia, możesz dodatkowo przewieźć w luku bagażowym: 

 • Bagaż o wadze do 10 kg (z wyjątkiem taryfy tap|discount).
 • 1 w pełni składany wózek lub 1 koszyk lub 1 fotelik, jeśli podróżujesz w taryfie tap|discount.

Jeśli podróżujesz z dziecmi w wieku od 2 do 11 lat, limit bagażu rejestrowanego dla dzieci jest taki sam jak dla dorosłych i różni się w zależności od taryfy, trasy i statusu.

 

Sprzęt kite/ surf

 • Sprzęt i deski do kitesurfingu, windsurfingu i surfingu muszą być przewożone w odpowiednim futerale i dokładnie zabezpieczone. Skontaktuj się z odpowiednim wyprzedzeniem z liniami lotniczymi TAP, aby upewnić się, że wymiary sprzętu pozwalają na jego transport w luku bagażowym.
 • Po przyjeździe na lotnisko udaj się na stanowisko odprawy, aby wypełnić Deklarację przewozową (PDF, 0.1MB, EN). W przypadku braku tego dokumentu lub jeśli sprzęt okaże się niewłaściwie zapakowany, TAP może odmówić jego przewiezienia.
 • TAP nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia niewłaściwie zapakowanych desek surfingowych i zaleca wykupienie ubezpieczenia.
 • Dozwolony jest transport sprzętu o wadze nieprzekraczającej 32 kg / 70 lb.
 • Ceny za przelot (loty międzylontynentalne) 110 EUR w jedną stronę.

Dowiedz się jak zarezerwować?

Przeglądając naszą ofertę trafiłeś/aś na zakładkę "Zakwaterowanie". Zapoznaj się z naszą ofertą, znajdź tabelę z cenami i przy interesującej Cię opcji kliknij ikonkę "koszyka". Następnie wypełnij formularz podając nam wszystkie dane. W odpowiedzi dostaniesz od nas pełną i aktualną ofertę uzwględniającą dostępne miejsca / pakiety. Gdy zdecydujesz się na którąś z nich przeprowadzimy dla Ciebie całą rezerwację, możesz spokojnie zasiąść w fotelu i skupić się na kitesurfingu i windsurfingu, ponieważ kolejnym krokiem będzie rezerwacja kursów lub wypożyczeń! 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Dodamy tylko, że lubimy doradzać i wyszukiwać najlepszych opcji - napisz do nas!

travel@easy-surf.com
tel. +48 513 020 572

Twój opiekun

Michał Lussa "Lussik"

tel.+48 513 020 571
m.lussa@easy-surf.com

Lubimy doradzać - odezwij się do nas!


Zadzwoń! +48 513 020 572

Formularz kontaktowy


Back to Top