Wypożyczalnia sprzętu kitesurfingowego na indywidualne wyjazdy zagraniczne - EASY SURF!

Wypożyczalnia sprzętu Kitesurfingowego.

Wypożycz sprzęt na wyjazd.

POTRZEBUJESZ SPRZĘT KITESURFINGOWY NA WYJAZD ZAGRANICZNY?

Marzą Ci się idealne wakacje kitesurfingowe? Od teraz w naszym biurze podróży nie tylko wybierzemy dla Ciebie idealną destynację na kite'owy wyjazd, ale też wyposażymy Cię w odpowiedni sprzęt :)

Wybrałeś już swoją wymarzoną destynację, ale nie masz swojego sprzętu? A może brakuje Ci deski albo jednego rozmiaru latawca? Obawiasz się, w jakim stanie będzie sprzęt w zagranicznej szkole? Nie jesteś pewien, czego dokładnie potrzebujesz, jadąc na nowy spot? Wszystkie te problemy rozwiążesz u nas! Napisz do nas, a chętnie doradzimy i przygotujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw: latawce, deskę, a nawet trapez!

Oferujemy sprzęt marek: Cabrinha, F-one, Duotone, Nobile, Airush.

Wszystko zapakowane w plecak lub dużą torbę - quiver, dostarczymy kurierem prosto pod Twoje drzwi, gotowe do wyjazdu! Jedyne o czym musisz pamiętać, to żeby zgłosić bagaż sportowy u przewoźnika przed wylotem.

Jak zgłosić bagaż sportowy?

Aby zabrać do samolotu quiver, musicie go wcześniej zgłosić u przewoźnika jako bagaż sportowy. Należy podać wymiary torby, wagę oraz informację, że jest to sprzęt kitesurfingowy. Na lotnisku przy odprawie zostaniecie pokierowani w odpowiednie miejsce, gdzie należy umieścić opłatę za taki bagaż. Opłaty należy sprawdzić an stronie/regulaminie przewoźnika.

 

Jak zarezerwować?

To proste :) Wybierz interesującą Cię pozycję w poniższej tabeli, złóż wstępne zapytanie klikając w ikonę koszyka. W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie dostępności wybranego zestawu i dane do przelewu.

UWAGA: dostępność sprzętu, modeli i rozmiarów na zapytanie!

 

Wymagania:

  • licencja IKO - minimum poziom 3 (pływanie pod wiatr)
  • podpisanie umowy wypożyczenia i akceptacja regulaminu
  • kopia lub skan dwóch dokumentów tożsamości

Zarezerwuj sprzęt kitesurfingowy!

Jeśli masz wątpliwości jaki rozmiar latawca wybrać - napisz lub zadzwoń do nas :)

Sprzęt 1 tydzień 2 tygodnie
Komplet: 3x latawiec, bar, deska TT, trapez, quiver 1 tydzień1400 zł 2 tygodnie2400 zł
Latawiec + bar 1 tydzień700 zł 2 tygodnie1200 zł
Deska TT (Twin Tip) 1 tydzień400 zł 2 tygodnie600 zł

Aby zarezerwować sprzęt napisz do nasz - sprzet@easy-surf.com

Cena zawiera

  • wypożyczenie sprzętu zgodnie z zamówieniem,
  • quiver przy wypożyczeniu zestawu zawierającego deskę (latawiec+deska, komplet),
  • dowóz i odbiór sprzętu przez kuriera pod wskazany adres.

Cena nie zawiera

  • ubezpieczenia sprzętu od zniszczenia i kradzieży,
  • opłat lotniskowych za przewóz sprzętu sportowego.

Regulamin Wypożyczalni

1. Sprzęt wypożyczany jest tylko osobom pełnoletnim.

3. Warunkiem wypożyczenia jest posiadanie i okazanie karty IKO poziom 3 lub wyższy. 

4. Warunkiem wypożyczenia jest okazanie ważnego dokumentu tożsamości oraz paszportu lub prawa jazdy.

5. Opłata za wypożyczenie sprzętu pobierana jest z góry.

6. Firma EASY SURF Michał Lussa (ul. Akacjowa 7/2, 62-070 Dąbrówka, NIP: 5562588001), zwana dalej EASY SURF ma prawo odmówić wypożyczenia bez podania powodu.

8. EASY SURF nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypadki i szkody powstałe w czasie użytkowania sprzętu przez klienta. Klient zrzeka się wszelkich roszczeń wobec firmy EASY SURF z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczonego sprzętu.

9. Wypożyczający ponosi pełną materialną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt, w tym w szczególności odpowiada za jego zgubienie lub utratę.

10. EASY SURF przekazuje do użytkowania wypożyczającemu sprzęt sprawny technicznie i w takim stanie powinien zostać zwrócony.

11. EASY SURF ponosi koszty naprawy sprzętu, tylko tych uszkodzeń spowodowanych przy normalnym użytkowaniu (np. podczas pływania na akwenie). EASY SURF nie ponosi kosztów za uszkodzenia spowodowane nie właściwym użytkowaniem sprzętu, jak również użytkowaniem owego sprzętu poza właściwym miejscem (akwenem).

12. EASY SURF zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia sprzętu, jeżeli jego uszkodzenia będą tak znaczne, iż naprawa stanie się nieopłacalna. W takim wypadku wypożyczający zobowiązuje się do uregulowania kwoty pokrywającej koszt zakupu nowego sprzętu.

13. Gdy wypożyczony sprzęt zostanie skradziony lub zaginiony podczas okresu trwania wypożyczenia - wypożyczający ponosi całkowite koszty zakupu nowego sprzętu.

14. Sprzęt należy zwrócić w zadeklarowanym i opłaconym terminie. Zwrot sprzętu po opłaconym terminie spowoduje pobranie opłaty dodatkowej zgodnie z cennikiem na stronie www.

15. Jeżeli po 24-ech godzinach od deklarowanego terminu zwrotu, Wypożyczający nie zwróci sprzętu, ani nie powiadomi firmy EASY SURF o przewidywanym terminie zwrotu, będzie to potraktowane jako kradzież i zostanie zgłoszone policji.

16. Podpis wypożyczającego na umowie wypożyczenia, oznacza akceptację regulaminu wypożyczalni oraz zawarcie z nią umowy wypożyczenia.

17. Sprzęt dostarczamy na 24-48h przed Twoim wyjazdem.

18. Sprzęt jest odbierany przez kuriera spod adresu doręczenia 24-48h od daty powrotu z wyjazdu.

19. Czas transportu sprzętu do/ od Wypożyczającego nie jest wliczany w czas wypożyczenia.

 

Opinie Klientów

Lubimy doradzać - odezwij się do nas!


Zadzwoń! +48 513 020 574

Newsletter
Back to Top