PRO Camp z Mistrzynią Polski z EASY SURF El Gouna

PRO Camp - Egipt - El Gouna

już od: 2960 zł
28.09-5.10.2023

Pro Camp z Mistrzynią Polski

Ucz się od najlepszych z EASY SURF w El Gounie

Mało która dziewczyna w Polsce pływa tak jak ona. Ba, tylko kilku facetów jest w stanie jej dorównać ;)
Martyna Konkel - trzykrotna Mistrzyni Polski we freestylu poprowadzi dla Was PRO Camp w El Gounie! 

Martyna to nie tylko mistrzyni kraju, ale też baaaardzo doświadczona instruktorka kitesurfingu. Niektórzy z Was przekonali się o jej warsztacie podczas Kitesafari, w Brazylii czy Jastarni, gdzie latem prowadziła dla Was PROGRES Alert! Martyna już nie jeden Pro Camp przeprowadziła u nas ;) Na tym wyjeździe w El Gounie Martyna również będzie uzbrojona w kamerę i nie zawaha się jej użyć! ;) Bo wideo analiza bardzo przyspiesza Wasz progres i to na każdym stopniu zaawansowania! Nie ważne czy dopiero uczysz się pierwszego skoku, czy chcesz rozwinąć się we Freestyle czy Big Air - to właśnie ona poprowadzi skutecznie Twój trening!

 

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PODCZAS PRO CAMPU?

 • 2 sesje szkoleniowe dziennie na wodzie lub lądzie (w zależności od warunków wiatrowych) o długości 1,5h każda
 • mała dobrze zorganizowana grupa max. 8-osobowa,
 • wideo analizę postępów,
 • wprowadzenie do kite-foila i demo Wingfoila!
 • kite-warsztaty teoretyczne w przypadku braku wiatru,
 • zajęcia z przygotowania motorycznego i kiteroomingu,
 • udostępnienie materiałów ze szkoleń dla własnych analiz i na pamiątkę po wyjeździe,
 • opiekę teamu EASY SURF podczas całego pobytu,
 • możliwości szkolenia od podstaw, również przez polskich instruktorów (poza Pro Camp'em)

 

DLA KOGO?

Aby wziąć udział w PRO CAMPie musisz być samodzielnym kitesurferem. Oznacza to, że jesteś w stanie swobodnie pływać w wietrze od 13 do 30 węzłów oraz pływać ostro na wiatr. NIE MUSISZ umieć skakać czy wykonywać innych, bardziej skomplikowanych manewrów. Na PRO CAMPIE zajęcia dostosowane są do poziomu uczestników, tzn. w trakcie każdego zejścia na wodę każdy otrzyma wskazówki na swoim poziomie - możesz uczyć się pierwszego skoku czy backrolla albo pierwszych tricków unhooked i bardziej skomplikowanego oldschoolu. Poza tym dowiesz się wielu (kite)life-hacków, które pomogą Ci w najmniej spodziewanych momentach ;) 

 

PRO CAMP TO WIĘCEJ NIŻ MYŚLISZ

PRO Camp odbywa się w bazie Kitepower, gdzie cały rok czuwa Rezydent EASY SURF. Tutaj codziennie odbywają się zajęcia, mamy wiele możliwości sprzętowych i najlepszy spot bez raf! Do dyspozycji mamy dla Was również kite foila. A to świetna okazja na warsztat nowych umiejętności w razie mniej sprzyjających warunków wiatrowych, czyli dalej spędzacie czas na wodzie robiąc progress! Martyna to prawdziwa zawodniczka, więc dobrze wie jakie znaczenie ma przygotowanie motoryczne - o czym też będzie mówić na tym właśnie ProCampie. Jeżeli szukasz naprawdę rzetelnego źródła wiedzy jak trenować kitesurfing to lepiej trafić nie mogłeś!

Poza Campem będą prowadzone regularne zajęcia przez polskich instruktorów w bazie Kitepower w El Gounie. Uprzedzając więc pytania - TAK! Każdy może jechać na ten wyjazd, a zajęcia dostosujemy do poziomu zaawansowania :)

 

PRO Camp w El Gounie to...

1

Najlepsi trenerzy

Tu mamy na myśli zarówno Mistrzynię Polski - Martynę Konkel, jak i naszych doświadczonych, licencjonowanych instruktorów, którzy są cały rok w El Gounie (oni zajmą się początkującymi riderami). W jednym i w drugim przypadku PROGRES gwarantowany!

2

Spot z możliwościami

Nasz spot w El Gounie działa niezależnie od pływów, czyli nie ważne czy jest odpływ czy przypływ można bezpiecznie pływać i skakać. Poza tym nie ma rafy, a plaża jest duża i piaszczysta, gdzie znajdziesz dla siebie miejsce oraz odpowiednią przestrzeń na ćwiczenia i rozłożenie kajta.

3

Wideonaliza i warsztaty

Procamp nie kończy się na zajęciach na wodzie, jest także wideoanaliza, dzięki której łatwiej zrozumiesz cały manewr i wyłapiesz elementy do poprawy. Dodatkowo czekają cię warsztaty z kiteroomingu, foila, trymowania baru czy ciekawostki i porady sprzętowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

PRO Camp z Martyną Konkel!

Dla kogo?

Warsztaty PRO Camp dedykowane są dla osób, które do perfekcji opanowały halsy lewo-prawo ;) Tzn., czują się pewnie na wodzie, pływają up-wind, poprawnie wykonują zwroty. Jeżeli ledwo skończyłeś kurs, najlepiej nabierz jeszcze wprawy i "rozpływaj się", a takie warsztaty będą dla Ciebie kolejnym krokiem. Jeżeli jednak zwykłe pływanie już Cię nudzi i czujesz, że panujesz nad deską, to PRO Camp jest opcją właśnie dla Ciebie!

 

Czego można się nauczyć?

Niemal wszystkiego! Od pływania i zwrotów na switch’u, skoków, transition, skoków z grabem, backrolli po pierwsze triki unhooked takie jak np. railey, sbend, surface pass, handle pass. Jeżeli liczysz na Big Air to również dobrze trafiłeś. Martyna jest naprawdę wszechstronna - nauczy Cię jak wysoko latać i bezpiecznie lądować, loopów, rotacji i oldschool'u. Wszystko oczywiście stopniowo i roztropnie – trenerka dobierze program szkolenia do waszego poziomu zaawansowania, możliwości oraz waszych oczekiwań. Celem PRO Campu jest nie tylko nauka nowych tricków, ale przede wszystkim poprawienie Waszej swobody, stylu i pewności siebie w tym sporcie. 

  

Kto prowadzi zajęcia?

Martyna Konkel to Mistrzyni Polski 2019, 2020 i 2021 oraz mistrzyni Kenii 2022 we freestyle’u. Niektórzy na pewno ją znają z Kitesafari czy Brazylii, albo z Jastarni gdzie latem prowadziła warsztaty PROGRES Alert. Pod koniec 2020 roku reprezentowała Polskę na międzynarodowych, prestiżowych zawodach freestylowych GKA Kite World Tour. Jej mocne strony to:

 • 12 lat doświadczenia w nauczaniu sportów wodnych,
 • 9 lat kiteowej praktyki,
 • szkolenia na różnych spotach, między innymi w Tajlandii, Kenii, Wietnamie, Brazylii itd.,
 • tytuły zdobyte w Polsce i za granicą.

„Niezależnie od tego czy już robisz kilka trików, czy dopiero się przymierzasz do pierwszego skoku, pamiętaj, że w kitesurfingu ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Masa ewolucji jest w zasięgu ręki, co postaram Ci się pokazać w czasie naszych zajęć. Dzięki kamerze wideo wyłapiemy każdy detal Twojego treningu a na wideo analizie wyciągniemy esencję i skorygujemy błędy. Pomogę Ci ułożyć spersonalizowany plan Twojego rozwoju na kite’cie”.

Dlaczego warto wybrać PRO Camp z Martyną Konkel?

 • wyjątkowa instruktorka - doświadczona, utytułowana i wszechstronna riderka (Big Air, Freestyle, Old school),
 • zajęcia dopasowane do indywidualnego poziomu uczestników,
 • codzienne sesje treningowe, których program uzależniony jest od warunków wiatrowych,
 • lekcja z kite-foila
 • demo Wingfoila
 • praktyka poprzedzona zajęciami teoretycznymi,
 • wideo analiza treningów (lepiej zrozumiecie i poprawicie błędy),
 • zajęcia dotyczące nie tylko tricków i pływania, ale też sprzętu, bezpieczeństwa, przygotowania motorycznego
 • poza nauczeniem się nowych tricków, poczujecie się swobodniej na wodzie i nabierzecie pewności siebie, poznacie praktyczną wiedzę jak poruszać się na różnych akwenach

 

Cena: 1500 zł/6 dni*

Cena zawiera: 

 • 2 sesje szkoleniowe dziennie na wodzie lub lądzie o długości ok. 1,5h w zależności od liczby uczestników,
 • mała dobrze zorganizowana grupa max 8. osób,
 • wideo analizę postępów,
 • wszystkie dodatkowe warsztaty z programu PRO Camp'u,
 • opiekę teamu EASY SURF podczas całego pobytu,
 • udostępnienie materiałów ze szkoleń dla własnych analiz i na pamiątkę po wyjeździe.

* cena nie zawiera wypożyczenia sprzętu kitesurfingowego oraz przechowywania i asekuracji, które obowiązkowo należy wykupić (Rescue & Storage Pack - 70 EUR).

Oferta jest bezzwrotna. W przypadku braku wiatru nie zwracamy pieniędzy ani nie wystawiamy Voucherów. Min. 4 osoby, aby utworzyć grupę.

Szkolenia dla początkujących - naucz się pływać!

Jeżeli chcesz zabrać ze sobą drugą połówkę, bliskich, znajomych - kogokolwiek, kto jeszcze nie pływa na kite'cie - żaden problem! Nasi instruktorzy są na miejscu i chętnie przeszkolą "nowy narybek" - po polsku! 

Szkolenie prowadzone będzie zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji IKO - International Kiteboarding Organization. Po ukończeniu kursu otrzymasz kartę IKO, która potwierdza umiejętności  kursanta oraz upoważnia do wypożyczania sprzętu w bazach na całym świecie.

Mamy kilka dostępnych form szkolenia, jednak z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdzają się pakiety - szczególnie te 12-godzinne w grupie lub 10-godzinne indywidualnie. Tyle z reguły wystarcza, by zacząć startować na desce - a to właśnie ten etap jest pierwszym, który wynagradza cały trud!

  Kurs 2-osobowy Kurs indywidualny
  Czas Cena Czas Cena
Kurs 8-godzinny PROMO* - - 8h 2150 zł
Kurs 10-godzinny PROMO* 10h 1500 zł/os 10h 2600 zł
Kurs 12-godzinny PROMO* | Bestseller 12h 1700 zł/os 12h 3000 zł
Kurs 16-godzinny PROMO* 16h 2200 zł/os   -
1 godzina po zakończeniu pakietu  1h 160 zł/os  1h 180 zł/os

*Warunki rezerwacji kursów PROMO - specjalna oferta kursów w znacznie niższych cenach niż w ofercie standardowej dostępnej na miejscu. Kurs PROMO można zarezerwować tylko i wyłącznie przed wyjazdem, a w bazie na miejscu tylko kursy zgodnie z cennikiem standardowym. Na miejscu nie ma możliwości dokupienia dodatkowych godzin PROMO lub zwiększenia pakietu. W przypadku niewykorzystania wszystkich godzin szkolenia, otrzymasz od nas voucher o bezterminowej ważności do wykorzystania przy kolejnej wizycie w El Gounie, lub w jednej z naszych pozostałych szkół: EASY SURF El Jastarnia lub EASY SURF Chałupy 4, Solar na Półwyspie Helskim.

**Ceny szkoleń zawierają wypożyczenie sprzętu chyba, że w cenniku podano inaczej.

Baza: Kitepower

Nasze miejsce i biuro znajdziesz w bazie Kitepower - na północy El Gouny. Jesteśmy na miejscu przez 365 dni w roku dlatego możesz z nami jechać w dowolnym tygodniu i zawsze powita Cię polska obsługa i polscy instruktorzy. Staramy się zaoferować najlepszy serwis jednocześnie dbająć o dobrą, surferską atmosferę ;) Mamy tutaj topowy sprzęt szkoleniowy (nowiutkie latawce Flysurfer i North oraz deski Flysurfer, Nobile, Airush)polskich instruktorów. W bazie Kitepower, w której gościmy, znajdziesz wszystko, co potrzebne do udanych kitesurfingowych wakacji czyli:

 • Restaurację
 • Bar
 • Surfshop
 • Taras
 • Strefę chill outu
 • Zamykane szafki i przebieralnię
 • Toalety
 • Przechowalnię sprzętu
 • Serwisownię, która wykona podstawowe naprawy sprzętu

Do bazy Kitepower dojedziesz do taksówką lub tuk-tukiem - to najpopularniejszy środek transportu w El Gounie. Koszt przejazdu w "jedną stronę" do bazy to 40 funtów egipskich (to ok. 8 zł). Przejazd "w jedną stronę" to przejazd z dowolnego miejsca w El Gounie do bazy niezależnie od tego jaki ten odcinek jest długi. Aby "złapać" tuk-tuka należy wyjść przed hotel/bazę - po El Gounie jeździ ich naprawdę dużo! Tuk-tuka można także zamówić przez nasze biuro lub recepcję hotelu!

Dlaczego polubisz nasz spot?

Szkolimy na spocie bazy Kitepower

Spot jest idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych kitesurferów. Płytka i płaska laguna rozciąga się na powierzchni ok. 5 kilometrów kwadratowych co czyni ją jednym z największych w Egipcie. Uwierz nam - jest ogromny!

Woda ma tu odcień turkusowy, dno jest w 99% piaszczyste - prawie nie ma tu ani rafy, ani kamieni choć mimo wszystko zalecamy buty do pływania!

Do tego wiatr jest tu stały i bardzo równy! Co więcej, mimo pływów, na spocie zawsze jest woda - jedynie w skrajnych sytuacjach czyli przy pełni, gdy pływy są naprawdę silne, wody jest nieco mniej, ale wciąż nie utrudnia to pływania. Temperatury przez większość roku są naprawdę wysokie i przynajmniej przez 6 miesięcy można tu pływać bez pianek. Takich miejsc naprawdę wiele nie znajdziesz!

Temperatura powietrza rzadko spada tu poniżej 25 stopni, a roczna statystyka wiatrowa przekracza 70% dni z wiatrem powyżej 4 Beauforta. Ponad 6 miesięcy w roku pływamy BEZ PIANEK! Uwierzcie nam - nie znajdziecie lepszego miejsca tak blisko Europy, w którym możecie kite'ować 365 dni w roku!
 
Fakty:
 • Tylko 4,5h lotu z Polski,
 • Jedna z najtańszych destynacji,
 • Ponad 70% szans na wiatr przez cały rok, a od maja do końca października ponad 90%!
 • Gwarantowani polscy instruktorzy,
 • Asekuracja na spocie,
 • Ciepła woda przez cały rok i możliwość pływania bez pianek od maja do października,
 • Ogromna laguna z płytką i płaską wodą,
 • Dużo zajęć alternatywnych, gdy nie ma wiatru,
 • Wakepark 10 minut jazdy od spotu!

Jeśli znajdziesz kiedykolwiek miejsce, które spełnia powyższe kryteria - koniecznie daj nam o tym znać ;)

 
 

 

Miejsce: Prywatne miasto El Gouna...

El Gouna jest wyjątkowym, prywatnym miasteczkiem położonym 25 km na północ od lotniska w Hurghadzie. Taksówką dojedziesz tu w zaledwie 20 minut po wylądowaniu! Projekt miasta wykonał sam twórca Eurodisneylandu dlatego miejsce to jest tak niezwykłe i bajeczne. Jest tu wiele nietuzinkowych hoteli umieszczonych na wyspach oraz nowoczesnych apartamentów otaczających laguny - wszystko w jednym i atrakcyjnym dla oka stylu nubijskim.

To co wyróżnia El Gounę na tle innych miejsc w Egipcie to fakt, że poczujesz się tu swobodnie i przyjemnie, jak w jednym z nadmorskich kurortów w Europie!

Znajdziesz tu pole golfowe, korty tenisowe, squosha, trzy mariny, liczne restauracje, kawiarnie, bary i kluby.  W El Gounie nie można się nudzić. Przyjedź sam lub z rodziną. To kurort, w którym zadbano o rozrywkę dla każdego. Słońce, świeże powietrze, morska woda to nie wszystko co Cię tutaj czeka...

W El Gounie spróbujesz kitesurfingu, wake'a, nurkowania, snorkellingu, popłyniesz w morze katamaranem podziwiać zachód słońca lub zwyczajnie pójdziesz na spacer zwieńczony spotkaniem przy winie lub piwie z Twoimi nowo poznanymi znajomymi! Wieczorami będziemy Twoimi przewodnikami po życiu nocnym El Gouny - poznasz Club House, Duport, Aurorę i Club 88 oraz kilka świetnych restauracji! 

 

 

Wypożyczenie sprzętu kitesurfingowego

PROMO*

Zarezerwuj wypożyczenie w ofercie PROMO przed wyjazdem i oszczędzaj! Aby skorzystać z opcji PROMO wymagana jest rezerwacja i zapłata przed przyjazdem - poinformuj o tym po rezerwacji wyjazdu lub skontaktuj się bezpośrednio z biurem - elgouna@easy-surf.com

 

Czas Cena - zestaw (deska+latawiec)
7 dni 1770 zł / os
 • W cenie trapez i pianka (przy rezerwacji zestawu: latawiec + deska);
 • W cenie asekuracja i opłata korzystania z bazy (przy rezerwacji zestawu: latawiec + deska);
 • Latawce Flysurfer 21-23 (rozmiary: 5/7/9/10/11/12/13/14/15/16/18/19/21);
 • Deski Flysurfer 2021-23
Czas Deska* Latawiec* Zestaw** (deska+latawiec)
1h 15 € 55 €  65 €
1-3h  20 € 70 €  80 €
1 dzień 25 €  88 €  100 €
2 dni  50 €  170 €  190 €
3 dni 75 €  250 €  270 €
4 dni  134 €  320 €  340 €
5-7 dni 160 €  375 €  410 €
10 dni 230 €  540 €  590 €
14 dni 260 €  620 €  690 €
21 dni 330 €  790 €  890 €
Miesiąc 400 €  990 €  1090 €

*Do ceny wypożyczenia samego latawca lub samej deski należy doliczyć koszt rescue packa 13 EUR/ dzień, 7 dni - 84 EUR, pełny cennik - tutaj oraz ew. wypożyczenie pianki i trapezu. 

**W cenie zestawu jest wliczona opłata za korzystanie z bazy, pianka, trapez, kamizelka. 

Dodatki

  Pianka/trapez Ubezpieczenie sprzętu***
1 dzień 10 € 10 €
5-7 dni 50 € 45 €

***Ubezpieczenie sprzętu nie jest wliczone w cenę wypożyczenia. Ceny w tabeli pokrywają 1 uszkodzenie.

UWAGA! Na miejscu przyjmujemy płatność TYLKO GOTÓWKĄ i TYLKO W EURO. Nie akceptujemy innych walut. Nie ma możliwości zapłaty przelewem.

Dodatkowe atrakcje

Inne atrakcje

Nasz spot dzięki uwarunkowaniom geograficznym oferuje ponad 70% dni w roku z wiatrem powyżej 4 Bft. Naprawdę rzadko zdarzają się dni bezwietrzne. Niemniej jednak, nie tylko brak wiatru może być powodem do spróbowania choćby kilku spośród wspaniałych atrakcji, które tu na Ciebie czekają. Nurkowanie, go-kart, quady, golf oraz wiele innych atrakcji i wycieczek zarezerwujesz u naszego Rezydenta EASY SURF El Gouna. Bez problemów i formalności, a do tego najbezpieczniej - osoby i firmy, z którymi współpracujemy zostały wybrane przez nas, mają doświadczenie w swoich dziedzinach, a my mamy do nich zaufanie!

 

Wake Park

Nowoczesny Wake Park z przeszkodami to zdecydowanie atrakcja numer jeden dla wszystkich kitesurferów. El Gouna od dawna uchodzi za jedno z najlepszych miejsc dla miłośników sportów wodnych. Dlatego to właśnie tu zbudowano jedyny w Egipcie i jeden z trzech w całej Afryce wake parków (nota bene dokonał tego Polak ;)). Powierzchnia kompleksu Sliders Cable Park to aż 90 000 metrów kwadratowych. W jego skład wchodzą aż 4 wyciągi: 2 dwusłupowe dla początkujących i 2 pięciosłupowe. Co do tych ostatnich, to jeden kabel biegnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara ("na lewą nogę" ;)) i ma długość 480 m., drugi, przeciwny do wskazówek zegara (wiodąca prawa noga) - aż 780 m! Na wodzie znajdziecie wiele różnych sliderów i kickerów, a po całej sesji możecie odpocząć na leżakach, nad basenem i posilić się w barze. 

 

Korzystanie z bazy dla samodzielnych kitesurferów:

Jesteś już samodzielnym kitesurferem/ką i przyjeżdżasz z własnym sprzętem? Nie musisz szukać dalej - ta oferta jest dla Ciebie! Pakiet, który musisz wykupić jeśli chcesz korzystać z infrastruktury bazy, czyli tzw. rescue pack zawiera:

 • przechowanie sprzętu
 • korzystanie z kompresora
 • obsługę beach boy'ów (startowanie i lądowanie latawców),
 • asekurację motorówki,
 • stałą obserwacja z brzegu,
 • korzystanie z toalet i prysznicy,
 • myjkę do kite'ów,
 • korzystanie ze strefy chill'outu, leżaków, hamaków itp.


WAŻNE!

Ze względu na ograniczone miejsce/liczbę boxów w bazie radzimy zgłosić i zarezerwować swój pobyt wcześniej. Tylko rezerwacja z góry daje pewność, że miejsce na Twój sprzęt będzie czekało na Twój przylot ;)

  1 dzień Tydzień 2 tygodnie 3 tygodnie
Przechowanie własnego sprzętu i asekuracja 13 €    84 € 144 € 195 €

   

UWAGA! Na miejscu przyjmujemy płatność TYLKO GOTÓWKĄ i TYLKO W EURO. Nie akceptujemy innych walut. 

Opinie Klientów

Zakwaterowanie

Najważniejsze informacje!

To musisz wiedzieć!

 • Czas lotu: 4,5 godziny
 • Paszport: Obowiązkowy - musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty wylotu.
 • Wiza: płatne na miejscu - 25 $, tylko i wyłącznie gotówką (przyjmują też euro)
 • Waluta: Funt Egipski, prawie wszędzie można zapłacić również Euro, Dolarami oraz kartą.
 • Szczepienia: nie są wymagane świadectwa szczepień. Nie występują zagrożenia sanitarno-epidemiologiczne. 
 • Test na koronawirusa: niewymagany;

Zamów TAXI z lotnika!

Mimo, że wykupując wycieczkę z biurem podróży transfer z lotniska do hotelu masz zapewniony to polecamy Ci zarezerwować sobie taksówkę lub busa przez nasze biuro. Rzecz w tym, że autokar biura podróży rozwozi wielu gości do wielu hoteli - po Hurghadzie i El Gounie, a to może potrwać nawet do 2 godzin. Zamawiając taxi oszczędzisz czas i nerwy. Nasz zaufany kierowca będzie czekał na Ciebie już na lotnisku, pomoże Ci spakować bagaże i bezpiecznie zawiezie Cię do hotelu lub prosto na spot. Aby zamówić taki prywatny transfer wystarczy zgłosić to nam po zarezerwowaniu wycieczki!

Cennik:

 • Auto osobowe (do 2 os ze sprzętem): 22 EUR
 • Bus (do 7 os ze sprzętem): 28 EUR

Dowiedz się jak zarezerwować!

Przeglądając naszą ofertę trafiłeś/aś na zakładkę "Zakwaterowanie". Zapoznaj się z proponowanymi hotelami, znajdź tabelę z cenami i przy interesującej Cię opcji kliknij ikonkę "koszyka". Następnie wypełnij formularz podając nam wszystkie dane - ograniczyliśmy je do minimum, na podstawie którego sprawdzimy dla Ciebie aktualną cenę wybranego hotelu oraz wyszukamy podobnych, najlepszych możliwych opcji alternatywnych. W odpowiedzi dostaniesz od nas pełną i aktualną ofertę. Gdy zdecydujesz się na którąś z nich przeprowadzimy dla Ciebie całą rezerwację, możesz spokojnie zasiąść w fotelu i skupić się na kitesurfingu, ponieważ kolejnym krokiem będzie rezerwacja kursów lub wypożyczeń! 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Dodamy tylko, że lubimy doradzać i wyszukiwać najlepszych opcji - napisz do nas!

travel@easy-surf.com
tel. +48 513 020 572

Twój opiekun

Lubimy doradzać - odezwij się do nas!


Zadzwoń! +48 513 020 574

Formularz kontaktowy


Back to Top