Nasza Szkoła w Polsce / EASY SURF El Gouna

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

EASY SURF Jastarnia

Świetna lokalizacja

Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku. Miejsce jest Wam już być może znane – wcześniej mogliście tam znaleźć szkołę Board Rockerz. Teraz - drugą bazę EASY SURF na Półwyspie Helskim. W Jastarni oferujemy Wam szkolenia kite- i windsurfingu w świetnej lokalizacji!

Najlepsze warunki na półwyspie!

Lokalizacja EASY SURF Jastarnia ma wiele zalet. Począwszy od położenia w centrum miasta po doskonały spot  jeden z najbezpieczniejszych w Europie, z największą mieliznę wzdłuż całego półwyspu! Ale po kolei.

Naszą bazę znajdziecie w sercu Jastarni – przy samym molo. Od plaży dzieli nas dosłownie kilka kroków. To na niej jedni mogą komfortowo wypoczywać, inni – przygotowywać sprzęt do zejścia na zajęcia.

A odbędą się one na naprawdę wyśmienitym spocie! Ogromna płycizna (do 3 km od brzegu!) oznacza brak tłoku, a ten - komfortowe i bezpieczne szkolenie. Dzięki takiej połaci płytkiej wody (niespotykanej wzdłuż całego półwyspu) możemy szkolić nawet daleko wgłąb zatoki. To z kolei daje możliwość szkolenia przy każdym kierunku wiatru. Nawet przy najmniej komfortowym wietrze z północy (często "szkwalącym") wypływamy na tyle daleko od brzegu, by złapać wiatr równy jak stół ;) A wciąż jesteśmy na płytkiej wodzie... 

Mnóstwo miejsca

Wiecie doskonale, jak popularnym spotem jest cały Półwysep Helski. Jednak w Jastarni, dzięki wielkiej przestrzeni z płaską wodą, ruch się „rozbija” i nie ma na wodzie tłoku! Co więcej, windsurferzy i kitesurferzy „nie wchodzą sobie w paradę”. Na windzie szkolimy na płytkiej wodzie przy molo, na kite’cie – dalej od brzegu.

Odwiedź nas w naszych dwóch bazach na Helu!

Nie tracisz czasu

Podkreślmy jeszcze raz - na tym spocie wykorzystujesz w pełni każdy wietrzny dzień! I każdą godzinę Twoich zajęć. Jeśli zajęcia odbywają się daleko od brzegu, do instruktora "podrzuci Cię" motorówka lub skuter wodny. Jeśli będziesz musiał w trakcie zajęć zmienić latawiec - zrobisz to na specjalnej platformie, zainstalowanej na mieliźnie. W tym punkcie możesz napompować latawiec, podpiąć zmienić, zmienić cały sprzęt - bez konieczności powrotu na brzeg! 

Co u nas znajdziesz?

Oferujemy szkolenia z kitesurfingu i windsurifngu, indywidualne oraz w grupie. Również lubiane przez Was kursy tygodniowe :) Sprawdź szkolenia dedykowane dla najmłdoszych!

UWAGA! Pamiętaj, że jeśli nie udało Ci się dokończyć kursu kitesurfingu w EASY SURF El Gouna, zawsze możesz to zrobić w EASY SURF Chałupy oraz EASY SURF Jastarnia. Nasze biuro wystawi Ci odpowiedni voucher, który możesz zrealizować w dogodnym dla ciebie momencie.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE