Pogoda w Jastarni - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Jastarnia, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Pogoda w Jastarni

Kiedy najlepiej przyjechać na Hel? 

Mieszkasz w Polsce, więc wiesz - pogoda w naszym kraju potrafi zaskoczyć ;) Tak samo jest z wiatrem na Półwyspie Helskim. Nie da się jasno powiedzieć, kiedy wieje na Helu a kiedy nie. Taki mamy klimat... :) Na pocieszenie, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość - z któregokolwiek kierunku wieje w Jastarni, szkolimy bez najmniejszych problemów, na równym wietrze! Nie musimy nigdzie dojeżdżać a Wasze zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach. A to prawdziwy rarytas na półwyspie przy kierunkach z północy.

Są jednak narzędzia, które pomagają nam (i pomogą też Wam) przewidzieć orientacyjnie pogodę na Helu. Opisujemy je na tej stronie, a poniżej znajdziecie linki dla spotu w Jastarni.

 

własna stacja meteo

Jesteśmy w Jastarni "nowi" a jednak tylko nasza szkoła może pochwalić się własną stacją meteo :) Dzięki temu na ulubionym surferskim portalu z prognozami - Windguru możecie już sprawdzić pogodę dokładnie dla naszego spotu! Tutaj znajdziecie prognozę, a tutaj wykres pokazujący aktualną sytuację na spocie. Pamiętajcie, że na Windguru najlepiej patrzeć na model WRF 9 km (trzeci od góry). Możecie korzystać także z aplikacji Windguru (tylko Android).

Inne portale, które warto śledzić (a najlepiej porównać wszystkie prognozy jednocześnie) to:

Zobacz, jak wieje teraz na Helu - kamerka LIVE ze spotu w Chałupach!

Kamera LIVE

Jeżeli zastanawiasz się, jakie warunki aktualnie panują na Półwyspie Helskim, możesz sprawdzić naszą kamerkę LIVE w bazie EASY SURF Chałupy 6 (kamerka załączona do tej strony). To różnica tylko 13 km, więc możesz spokojnie zakładać, że sytuacja na spocie w Jastarni będzie bardzo podobna.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września. 

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać na Hel?

#hel(l)yeah