Zobacz jak do nas dojechać - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Jastarnia, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Zobacz jak do nas dojechać

Samochodem

  • kierujemy się na Gdańsk/Gdynię/Sopot, następnie na Hel,
  • jadąc wzdłuż półwyspu, dojeżdżamy do Jastarni. Jesteśmy na głównej ulicy - ulicy Mickiewicza. Przy skrzyżowaniu z ul. Stelmaszczyka, skręcamy w prawo. 
  • jedziemy ul. Stelmaszczyka przez ok. 200 m., aż do końca, na którym znajdują się słupki blokujące przejazd. W tym miejscu zaczyna się wejście na molo. Po prawej stronie tego deptaka znajdziecie naszą szkołę.
  • Samochód możecie zaparkować skręcając w lewo z ul. Stelmaszczyka, przed słupkami. 

Kliknij tutaj aby odpalić mapy google

 

Pociągiem

Najbliżej położona stacja kolejowa to JASTARNIA - dzieli ją od naszej szkoły tylko 650 m. Wcześniejszą stacją jest JASTARNIA WCZASY, oddalona o niemal 2 km. Podróż pociągiem zazwyczaj wymaga przesiadki w Gdyni Głównej lub Władysławowie.

Aktualny rozkład można znaleźć na http://rozklad-pkp.pl/

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września. 

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać na Hel?

#hel(l)yeah