Kitesurfing - Wypożyczalnia i Przechowalnia - Szkoła Windsurfingu i Kitesurfingu – EASY SURF Jastarnia, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Kitesurfing - Wypożyczalnia

Nowa baza - nowy sprzęt. EASY SURF Jastarnia wyposażyliśmy w zupełnie nowe latawce i deski. Zresztą w naszych szkołach wymieniamy sprzęt co roku, więc możesz być spokojny - na wodzie będzie on niezawodny! Przykro nam, koniec wymówek ;)

Macie w czym wybierać! Posiadamy szeroką gamę desek i latawców w wielu rozmiarach.

W sezonie 2023 w naszej wypożyczalni znajdziecie:

  • sprzęt standard - latawce Airush, Cabrinha i F2 w rozmiarach od 5 do 17, 
  • deski Nobile i Airush.

Szybki progres - tylko z odpowiednim i niezawodnym sprzętem!

Cennik

Sprzęt kitesufingowy

Wypożyczenie Standard: latawce Cabrinha i Airush, deski Nobile; rozmiary od 5 do 17.

1h 80 zł 60 zł 30 zł
Dzień 300 zł 200 zł 110 zł
Czas wypożyczenia Zestaw Latawiec + Deska Latawiec Deska kitesurfingowa

Wypożyczenie Premium: latawce Duotone 2019 i 2020, rozmiary od 7 do 13.

1h 80 zł 60 zł 30 zł
Dzień 300 zł 200 zł 110 zł
Czas wypożyczenia Zestaw Latawiec + Deska Latawiec Deska kitesurfingowa


Akcesoria

1h 10 zł 10 zł GRATIS
Dzień 30 zł 30 zł GRATIS
Tydzień 120 zł 120 zł GRATIS
Dwa tygodnie 200 zł 200 zł GRATIS
Czas wypożyczenia Pianka Trapez Kamizelka

UWAGA: Wypożyczamy sprzęt WYŁĄCZNIE osobom, które przejdą pozytywną weryfikację z naszym instruktorem.

Cena zawiera

  • Wypożyczenie sprzętu w wybranej opcji

Cena nie zawiera

  • Ubezpieczenia sprzętu
  • Weryfikacji z instruktorem

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

Gdzie chcesz nas odwiedzić?

kemping Solar, Chałupy 4
Jastarnia przy Molo

Przydatne info

Dwie szkoły na półwyspie - masz wybór! Chałupy czy Jastarnia?

Możesz sam wybrać, gdzie wolisz zrealizować swój kurs - na kempingu Solar, Chałupy 4, czy w naszej nowej szkole w Jastarni? EASY SURF Jastarnia działa od sezonu 2020 i gwarantuje tę samą, najwyższą jakość szkolenia, co znane od lat EASY SURF Chałupy. Zarezerwuj swój kurs na tej stronie - w formularzu rezerwacyjnym dodaj tylko informację, którą miejscówkę wybierasz. Więcej o nowym spocie przeczytasz tutaj.

Regulamin Wypożyczalni Sprzętu w EASY SURF Jastarnia

1. Sprzęt wypożyczany jest tylko osobom pełnoletnim.

2. Za niepełnoletnich użytkowników sprzętu odpowiadają rodzice lub opiekunowie.

3. Warunkiem wypożyczenia jest okazanie ważnego dokumentu tożsamości.

4. Wypożyczający zobowiązany jest do zwrotu sprzętu Bosmanowi oraz do poinformowania Bosmana o rozpoczęciu i zakończeniu wypożyczenia.

5. Opłata za wypożyczenie sprzętu jest naliczana od momentu wydania sprzętu do momentu zwrotu sprzętu bosmanowi i zgłoszeniu zakończenia wypożyczenia w biurze.

6. Opłata za wypożyczenie naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę wypożyczenia.

8. Wypożyczający może korzystać ze sprzętu tylko w okolicy bazy EASY SURF Jastarnia.

9. Nie wypożyczamy sprzętu osobom nietrzeźwym. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy wypożyczenia sprzętu także z innych przyczyn (np. trudne warunki atmosferyczne).

10. Wypożyczający ponosi pełną materialną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt, w tym w szczególności odpowiada za jego zgubienie lub utratę.

11. Koszt naprawy uszkodzeń powstałych w wyniku nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania sprzętu pokrywa wypożyczający bezpośrednio po zdaniu sprzętu.

12. Opłata za wypożyczenie jest pobierana po zwrocie i sprawdzeniu sprzętu przez pracownika wypożyczalni.

13. W czasie użytkowania wypożyczonego sprzętu pływającego bezwzględnie obowiązują ogólne przepisy właściwe dla akwenu pływania, przede wszystkim znaki wzywania pomocy.

14. Wypożyczany sprzęt może być używany tylko przez osobę wypożyczającą. Wyjątkiem jest wypożyczenie w ramach oferty rodzinnej.

15. Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy osobom posiadającym umiejętność samodzielnego pływania pod wiatr (ostrzenia) i posiadającym kartę IKO potwierdzającą opanowanie umiejętności odpowiadającym poziomowi IKO 3.

16. Karnet można wykorzystać podczas całego sezonu, w którym został on zakupiony.

17. Nie ma możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystane godziny z karnetu.

18. Reklamacji można dokonać w ciągu 7 dni od zakończenia szkolenia/ wypożyczenia, wyłącznie drogą elektroniczną na adres: jastarnia@easy-surf.com.

19. Zwrotu równowartości wynikającej z uwzględnionej reklamacji EASY SURF dokonuje wyłącznie w formie przelewu na rachunek bankowy, wskazany przez kursanta, w ciągu 14 dni kalendarzowych, liczonych od momentu rozpatrzenia reklamacji.

20. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu ich otrzymania na adres mailowy.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać na Hel?

#hel(l)yeah