Noclegi w Jastarni: kwatery, pensjonaty, ośrodki wczasowe, hotele, domki letniskowe, kempingi. Szkoła windsurfingu i kitesurfingu – EASY SURF Jastarnia, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Gdzie nocować w Jastarni?

Jest w czym wybierać!

W pojedynkę, czy z rodziną. W opcji budżetowej, czy w wysokim standardzie. Wyjazd czysto sportowy, rekreacyjny albo też bardziej towarzyski - w Jastarni każdy znajdzie coś dla siebie! Oferta noclegowa jest bardzo zróżnicowana i bogata: od kempingów, domków letniskowych, przez prywatne kwatery po ekskluzywne apartamenty i hotele. 
 
Dzięki temu, że nasza baza mieści się w samym sercu miasta, prawdopodobnie bez problemu znajdziecie zakwaterowanie w zasięgu spaceru od EASY SURF Jastarnia. Ewentualnie krótkiej jazdy rowerem ;)
 
Na mapie możesz sprawdzić obszerną ofertę noclegów z podziałem na kategorie:
  • hotele
  • kempingi/pola namiotowe
  • pensjonaty/ośrodki wczasowe/domki letniskowe
  • pokoje gościnne/apartamenty

 

Duża i zróżnicowana baza noclegowa - znajdziesz coś dla siebie!

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Chałupy 6. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września. 

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać na Hel?

#hel(l)yeah