Lekcje Wingfoil - EASY SURF Jastarnia, przy molo, Hel

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Lekcje Wingfoil w Jastarni

Od sezonu 2022 uruchamiamy WingFoila w naszej szkole EASY SURF Jastarnia! Szkoleniem kitesurfingu i windsurfingu zajmujemy się od 16 lat. Gdy nadeszła era foila (lewitacji) też od razu wsiąknęliśmy. Wingfoilem zatem zaraziliśmy się także! Przecież kochamy wodne wyzwania ;) W zeszłym roku mogliście poznać wingfoila podczas Yalla Kite, gdzie prowadziliśmy warsztaty i testy razem Duotone Poland. Na Kitesafari natomiast pierwszych kroków uczyła Was Wicemistrzyni Polski w wingfoilu - Martyna Konkel. Teraz czas na to, aby wingfoil zagościł na dobre na naszym rodzimym podwórku. Co Was czeka w tym sezonie?

Czym jest WingFoil?

Wingfoil to nowy sport. Jest połączeniem kilku sportów wodnych: kitesurfingu, windsufingu i foilboardingu. Zasadniczo łączy lekkość kitesurfingu z dostępnością akwenową windsurfingu, a także super wrażeniami lewitacji. W rękach operujemy skrzydłem (wing). Ma ono podobną konstrukcję do latawców kitesurfingowych, a powierzchnie małych/średnich żagli. Skrzydła są bardzo lekkie, więc manewrowanie nimi nad głową wykorzystując wiatr nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Dodatkowo mają duży zakres wiatrowy, komfortowo na wingfoilu można pływać już od 10 węzłów, a górnej granicy praktycznie nie ma! ;)

Deska do wingfoila to "miniaturowa" wersja deski windsurfingowej, ale o większej wyporności. Do kompaktowej deski podłączony jest foil, dzięki któremu możemy wznieść się ponad powierzchnię wody. Taka deska ze skrzydłem dała możliwość uprawiania tego sportu praktycznie na każdym akwenie, nie wymagając przy tym dużego wysiłku fizycznego. Ten nowy sport aktualnie bije rekordy popularności na spotach całego świata.

Nasz spot szkoleniowy

Jastarnicki spot jest wręcz wymarzonym miejscem do nauki wingfoila. Jest dużo miejsca o optymalnej głębokości gdzie praktycznie wszędzie możecie stanąć bezpiecznie na dnie. Woda jest płaska, bez fal, co ma wpływ na łatwiejsze zachowanie równowagi w początkowych etapach. Do tego brak tłoku, dzięki ogromnej strefie, dzięki czemu możecie skupić się na pływaniu i przyjemności!

Poczuj wiatr w skrzydle. Rozpocznij zupełnie nową zajawkę!

DLACZEGO WYBRAĆ KURS W EASY SURF:

 1. PROFESJONALIZM

  Sporty wodne to nasza pasja, ale także praca! Traktujemy naszych klientów profesjonalnie, a ci wracają do nas co roku. Dzięki temu możemy się rozwijać. EASY SURF znajdziesz też w Chałupach, Egipcie i na spotach całego świata, gdzie jeździmy z naszym biurem podróży EASY SURF Travel.

 2. NOWOŚCI

  Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi, aktualnymi standardami nauczania i potrzebami szkoleniowymi. Dlatego też masz pewność, że w bazie znajdziesz nowy sprawny sprzęt i świetnie przeszkolonych instruktorów. Wszelkie nowości - właśnie takie jak WINGFOIL nam nie umykają i szerzymy pasję dalej!

 3. RABATY

  Wystarczy, że zarezerwujesz swój kurs przed przyjazdem a zapłacisz 10% mniej! Nie przejmuj się datami - pamiętaj, że jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Ciebie!

Szczegóły oferty

 • Kto może spróbować wingfoila?

  Kto może spróbować wingfoila?

 • Gdzie

  Gdzie

 • Szkolenie Wingfoila

  Szkolenie Wingfoila

 • Czy Wingfoil jest bezpieczny?

  Czy Wingfoil jest bezpieczny?

 • Czy jest wymagane doświadczenie?

  Czy jest wymagane doświadczenie?

 • Wingfoil także poza wodą

  Wingfoil także poza wodą

Zarezerwuj online

 • zniżki

Lekcje indywidualne

Nazwa kursu 1 osoba 2 osoby 3-4 osoby
Lekcja WingSurf 1h198 złoszczędzisz: 22 zł
cena na miejscu: 220 zł
1h162 złoszczędzisz: 18 zł
cena na miejscu: 180 zł
 
Lekcja WingFoil 1h225 złoszczędzisz: 25 zł
cena na miejscu: 250 zł
1h180 złoszczędzisz: 20 zł
cena na miejscu: 200 zł
 

Cena zawiera

 • Wybraną liczbę godzin kursu - indywidualnie lub grupowo,
 • Zajęcia z doświadczonym instruktorem,
 • Łączność radiową (od etapu zwrotu),
 • Kompletny sprzęt do wingfoila (deska szkoleniowa na początkowych etapach; deska z foilem w dalszych etapach)
 • Kamizelkę i kask na czas trwania lekcji

Cena nie zawiera

 • Wypożyczenia pianki: 10 zł/1h lub 30 zł/4h lub 50 zł/pozostałe kursy

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

Przydatne info

Co zabrać na obóz?
 • śpiwór, poduszkę,
 • buty do pływania,
 • kąpielówki, strój sportowy, nieprzemakalną kurtkę, czapkę z daszkiem i czapkę zimową,
 • klapki pod prysznic,
 • krem z filtrem UV
Jak zarezerwować?

Kliknij w przycisk rezerwuj przy terminie, którym jesteś zainteresowany i wypełnij formularz.

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas maila z numerem konta na które musisz w ciągu 7 dni przelać 500 zł zadatku - w przeciwnym razie twoja rezerwacja nie jest ważna! Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu przyjazdu.

Regulamin obozu młodzieżowego

REGULAMIN OBOZU MŁODZIEŻOWEGO EASY SURF JASTARNIA organizowanego przez firmę MUNUM Sp. z o.o.


§1.

Firma MUNUM Sp. z o.o. reprezentowana przez Jakuba Janaszka ul. Urocza 7, 62-040 Puszczykowo NIP 783-178-86-78 zwana dalej Organizatorem zobowiązana jest zorganizowad obóz zgodnie z ofertą dostępną na stronie www.easy-surfcenter.pl/obozy

§2.

Regulamin niniejszy reguluje prawa i obowiązki uczestników obozu organizowanego przez firmę MUNUM Sp. z o.o., a także konsekwencje wynikające z niedochowania tych obowiązków. Warunkiem uczestnictwa w obozie jest zaakceptowanie przez uczestnika oraz jego prawnych opiekunów Regulaminu obozu zwanego dalej regulaminem, najpóźniej w dniu rozpoczęcia obozu.

§3.

Organizator może dokonać zmian w ofercie w przypadku zaistnienia niezależnych od Organizatora okoliczności, uniemożliwiających jej realizację.

§4.

Organizator może odwołać imprezę w przypadku, gdy liczba chętnych nie przekroczy 80% zaplanowanej liczby uczestników. Odwołanie obozu może nastąpić najpóźniej na 10 dni przed jego rozpoczęciem.

§5.

Wpłata zaliczki równoznaczna jest z akceptacją regulaminu obozu.

§6.

Każdy uczestnik obozu ubezpieczony jest od następstw nieszczęśliwych wypadków. Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdują się na polisie oraz dostępne są w siedzibie Organizatora.

§7.

Rodzice lub opiekunowie prawni zgłaszając dziecko na obóz oświadczają, że dziecko jest zdrowe i nie ma żadnych przeciwwskazań do uprawiania sportów wodnych.

§8.

Obozy rozpoczynają się w każdą sobotę. Uczestnicy obozu powinni stawić się w SP im. Józefa Wybickiego ul. Stelmaszczyka 4, 84-140 Jastarnia w dniu rozpoczęcia obozu (sobota) o godzinie 18:00 lub najpóźniej w niedzielę do godziny 8 rano. W przypadku spóźnienia na obóz należy powiadomić organizatora o terminie przybycia oraz podać swoje dane osobowe.

§9.

Uczestnicy obozu powinni być wyposażeni w: - pianki windsurfingowe (możliwość wypożyczenia za dopłatą na miejscu) - śpiwór, strój sportowy

§10.

Organizator w przypadku nie spełnienia warunków przewidzianych w pkt. 9 niniejszego Regulaminu zastrzega sobie prawo podjęcia na koszt uczestnika obozu odpowiednich czynności, w celu zapewnienia mu sprzętu, który odpowiadałby powyższym wymaganiom.

§11.

Uczestnicy obozu zobowiązani są do:

• poszanowania innych uczestników obozu,

• noszenia podczas zajęć na wodzie kamizelek asekuracyjnych,

• stosowania zasady fair-play w rywalizacji sportowej i zabawie,

• wypełniania poleceń instruktora lub opiekuna,

• informowania instruktora przed przystąpieniem do wykonywania żądanych ćwiczeń o swej każdorazowej niedyspozycji, stanie zdrowia i innych ograniczeniach uniemożliwiających wykonanie ćwiczeń,

• uczestniczenia we wszystkich zajęciach prowadzonych na obozie (opuszczenie zajęć może nastąpić tylko po uprzednim wyrażeniu na to zgody przez instruktora lub opiekuna),

• przestrzegania harmonogramu dnia ustalonego przez opiekunów, a w szczególności godzin rozpoczęcia zajęć i posiłków, pory wstawania i ciszy nocnej,

• przestrzegania zasad higieny osobistej i dbania o porządek, zarówno w pokojach szkolnych, jak i na terenie bazy,

• dbania o sprzęt zarówno własny jak i innych uczestników obozu,

• dbania o wyposażenie znajdujące się w miejscu zamieszkania i środkach transportu.

§12.

Spożywanie alkoholu, palenie tytoniu oraz zażywanie środków odurzających jest surowo zabronione i grozi wydaleniem z obozu na koszt rodziców.

§13.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników w przypadku podejrzenia spożycia alkoholu przez któregoś z uczestników szkolenia/obozu Organizator może przeprowadzić kontrole trzeźwości o której niezwłocznie poinformuje rodziców lub prawnych opiekunów.

§14.

Samowolne oddalanie się podczas zajęć oraz opuszczanie terenu kempingu bez zgody opiekuna jest surowo zabronione.

§15.

Za szkody spowodowane przez uczestnika obozu odpowiadają finansowo jego rodzice lub prawni opiekunowie.

§16.

Organizator nie sprawuje pieczy nad mieniem uczestnika w trakcie obozu. W szczególności Organizator nie ponosi odpowiedzialności za mienie uczestnika pozostawione w szkole EASY SURF Jastarnia oraz w miejscu zakwaterowania.

§17.

Nieprzestrzeganie postanowień niniejszego regulaminu, a w szczególności punktu 12, 14, 15 przez uczestnika obozu, uprawnia kierownika do podjęcia decyzji o jego wykluczeniu z obozu. W razie zaistnienia takiej sytuacji, rodzice lub prawni opiekunowie zobowiązani są do odebrania uczestnika obozu, w ciągu 24 godzin, na własny koszt i we własnym zakresie lub zostaną obciążeni kosztami transportu uczestnika i jego opiekuna, wyznaczonego przez organizatora. W takim wypadku Organizator nie zwraca niewykorzystanych kosztów uczestnictwa w obozie.

§18.

Uczestnikowi nie przysługuje zwrot jego świadczenia na rzecz Organizatora bądź części tego świadczenia w przypadku niepełnego udziału w obozie z przyczyn, za które Organizator nie odpowiada. 

§19.

Warunki rezygnacji: W przypadku rezygnacji Klienta z obozu potrąca się z zaliczki następujące opłaty:

• 200 zł na ponad 20 dni przed rozpoczęciem szkolenia/obozu

• 500 zł od 20 do 10 dnia przed rozpoczęciem szkolenia/obozu,

• 50% ceny od 10 do 5 dnia przed rozpoczęciem szkolenia/obozu,

• 80% ceny jeżeli rezygnacja nastąpiła w terminie krótszym niż 5 dni od daty rozpoczęcia szkolenia/obozu,

• za datę rezygnacji przyjmuję się datę dostarczenia pisemnego oświadczenia do Organizatora,

• istnieje możliwość zwrotu wpłaconej kwoty w przypadku rezygnacji, gdy rezygnujący uczestnik lub organizator znajdzie na to miejsce innego uczestnika,

• rezygnacja w trakcie obozu dwutygodniowego nie powoduje zwrotu niewykorzystanych kosztów uczestnictwa w obozie,

§20.

Wieczorne wyjścia poza teren kempingu i obozowisko są możliwie jedynie w obecności z opiekunów.

§21.

W sytuacji stwierdzenia przez uczestnika obozu lub jego opiekuna nieprawidłowości w organizacji imprezy, zobowiązany jest on do niezwłocznego poinformowania o zaistniałej sytuacji kierownika obozu lub Organizatora, w celu umożliwienia usunięcia nieprawidłowości w trakcie trwania imprezy.

Dokumenty do pobrania
Doświadczenie i zaufanie

Nie wiesz czy nam zaufać? Sprawdź nas!

Dane rejestrowe firmy:

EASY SURF Michał Lussa
ul. Akacjowa 7/2,
62-070 Dąbrówka
NIP: 5562588001
REGON: 364415800

Organizatorem od strony turystyczno - wychowawczej jest firma kierownika obozów - Jakuba Janaszka - YANAHZONE Sport & Fun, która została została wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 528 . Kliknij tutaj aby zobaczyć wpis do rejestru. Posiadamy również gwarancję ubezpieczeniową, którą możecie zobaczyć tutaj.

Odwiedźcie również nasz profil na facebooku oraz galerię, w której znajdują się zdjęcia z turnusów z poprzednich lat.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy w Grecji a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chalupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Polska szkoła kitesurfingu w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza i nasz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... a jakby tak rzucić wszystko i wyjechać na Hel?

#hel(l)yeah