EASY SURF El Gouna - Szkoła Kitesurfingu w Egipcie
EASY SURF/EASY SURF El Gouna/O nas/Poznaj nasz team

Poznaj nasz team

To ich spotkasz w EASY SURF El Gouna!

 

Nasz team to niewielka, ale zgrana paczka! Jesteśmy pasjonatami, ale też profesjonalistami w tym, co robimy. Przekonacie się o tym, odwiedzając nas w Egipcie, gdzie wielu z nas mieszka lub regularnie przyjeżdża już od wielu lat. Dlatego śmiało możemy nazwać Egipt naszym drugim domem. Bądźcie naszymi gośćmi! :)

Darek Musiał

Tzw. "Dziadzia". Najstarszy w teamie, choć kitesurfingiem bawi się jak dziecko :) Szef naszej herszty a.k.a. head instruktor. Po 15 latach zajmowania się klejnotami w zimnej Rosji (tak, Darek był kiedyś jubilerem wysokiej próby :)), szlifuje prawdziwe diamenty w gorącym Egipcie. Zanim zaczął szkolić na kite'cie (z sukcesami), był instruktorem nurkowania. Obecnie to instruktor już Level 3 IKO.

 

Ania Śniegocka

Etatowa office manager. Dba, by wszystko w naszej szkole działało jak w szwajcarskim zegarku. Pamięć absolutna, 7 zmysł przewidywania potencjalnych zagrożeń, doskonała wiedza, która pozwala jej odpowiedzieć na Wasze najtrudniejsze pytania. Bo ileż to już doświadczeń Ania ma na swoim koncie! Szkoła w Polsce, Grecji, Egipcie! A pomyśleć, że kiedyś ta pracowita mróweczka robiła karierę w bankowości! Spośród licznych talentów nie zpaominajmy, że Ania jest też doświadczoną instruktorką IKO!

 

Kimo

Według naszych podejrzeń, będzie to pierwszy Egipcjanin, który otrzyma honorowe obywatelstwo Polski. Wszak w gronie 5 tys znajomych na Facebooku, 4,5 tys to Polacy. Od Zakopanego po Chałupy! Nazbierało się przez te 15 lat szkolenia... Inaczej mówiąc, to najbardziej doświadczony instruktor w naszym teamie. Jednocześnie dusza towarzystwa. Także jeśli tym towarzystwem jest tylko kursant w czasie lekcji. Słowem, będzie wesoło.

 

Robert Sapota

"Człowiek w masce". Profesjonalista w każdym calu. Prawdziwy globtroter - szkolił w Polsce, Grecji, Egipcie, na Filipinach, Fuerteventurze, Tarifie i Mauritiusie. W wolnych chwilach Pan Majster - wszystko gwózdkiem czy śrubeczką naprawi. A z Was zrobi prawdziwe maszyny na wodzie ;) Cichy, spokojny, w czasie zajęć działa kojąco na kursantów. I to już od kilkunastu lat...

 

Marta Gula

Animator z powołania, z wykształcenia (i doświadczenia) dziennikarka. Od 2018 marketingowiec EASY SURF. Stara się być równie rozrywkowa jak Kimo. Prowadzi gry, zabawy i pląsy - zawsze po zachodzie słońca w wielu miejscach El Gouny. Z Wami rzecz jasna. A w ciągu dnia znajdzie Wam 49 alternatywnych zajęć, gdyby zabrakło wiatru: żonglerka, wyścigi wielbłądów, taniec brzucha - śmiało! Pytajcie!

 

Adam "Harry" Charuk

Tzw. "artysta" ;) Bo zasłużył! Sami się przekonacie, jak zobaczycie jego zdjęcia. Nie ważne, czy umiecie pływać czy nie - Harry (czyli tak naprawdę Adam), zafunduje Wam najpiękniejsze zdjęcia z wakacji, nawet jeśli tylko patrzycie na kite'a. Poza tym, jest nie do zajechania - robi zdjęcia godzinami, po nocach je obrabia, a jeszcze w międzyczasie zdąży zaliczyć 3-godzinną sesję skoków po 17 metrów każdy (albo coś koło tego ;)), upiec chleb i ukręcić hummus. Prawda, że artysta? Zwany też "człowiek z długą lufą"...

Nasza ekipa!

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 120 133 9300

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top