EASY SURF w Hamacie - Szkolenia Kitesurfingu w Egipcie

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

EASY SURF Hamata

Szkoła i baza

Podczas wyjazdów do Hamaty będziemy Was gościć w partnerskiej bazie KiteVillage - na południe od Marsa Alam. Na miejscu powita Cię polska obsługa i polscy instruktorzy, których możesz już znać z naszych baz w Chałupach, Jastarni czy El Gouny. W Hamacie dysponujemy sprzętem szkoleniowym (Airush, F-one, Flysurfer) i wypożyczamy sprzęt również samodzielnym kitesurferom. Jeśli przylecisz do nas z własnym latawcem i deską, też godnie Cię ugościmy i zapewnimy bezpieczeństwo na wodzie ;)

W bazie KiteVillage znajdziesz m.in:

 • hotel
 • restaurację,
 • strefę chilloutu,
 • zamykane szafki i przebieralnię,
 • toalety,
 • prysznice z ciepłą wodą,
 • przechowalnię sprzętu,
 • kompresory do pompowania latawców, 
 • serwisownię, która wykona podstawowe naprawy sprzętu,
 • myjkę do latawców, 
 • wanienki na płukanie sprzętu, 
 • beach boyów, którzy pomogą Wam wystartować i wylądować latawce. 

Organizacja wyjazdu?

Twoje wakacje w Hamacie zorganizuje nasze biuro podróży EASY SURF Travel. W pakiecie otrzymasz przelot, hotel, transfer z/na lotnisko i ubezpieczenie. Przy rezerwacji wyjazdu możecie również wybrać interesujący Cię kurs kitesurfingu!

Hakuna Hamata - poznajmy się lepiej! :)

Spot w Hamacie

Spot kitesurfingowy w Hamacie znajduje się naprzeciwko Kite-Village i jest prawdziwym rajem dla miłośników tego sportu. Stabilny wiatr wieje tutaj praktycznie przez cały rok.  To niezwykłe miejsce do kitesurfingu pozostawia niezapomniane wrażenia na każdym kitesurferze.

Hamata oferuje doskonałe warunki do kitesurfingu dzięki:

 • Płaskiej i płytkiej wodzie, idealnej dla początkujących i zaawansowanych kitesurferów,
 • Stabilnemu wiatrowi termicznemu, który zapewnia doskonałe warunki przez cały rok,
 • Otoczeniu bez raf i muszli, gwarantującemu bezpieczeństwo na wodzie,
 • Malowniczej scenerii, która dodaje uroku, a brak tłoku oznacza więcej przestrzeni do pływania,
 • Wyższym temperaturom wody i powietrza niż na północy Egiptu - większość roku pływanie bez pianek.

Więcej na ten temat przeczytasz także w poście na naszym BLOGU.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy na Półwyspie Helskim w Chałupach i Jastarni, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Szkolenia kitesurfingowe w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza, nasz Rezydent oraz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE