EASY SURF Hamata - Szkolenia Kitesurfingu w Egipcie

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

TEAM

  • Darek Musiał

  • Kasia Jarzyńska

  • Wojtek Garbocz

  • Michał Lussa "Lussik"

  • Kacper Kamiński

  • Gosia Bujak

  • Monika Wilde

Darek Musiał

Tzw. "Dziadzia". Najstarszy w teamie, choć kitesurfingiem bawi się jak dziecko :) Szef naszej herszty a.k.a. head instruktor. Po 15 latach zajmowania się klejnotami w zimnej Rosji (tak, Darek był kiedyś jubilerem wysokiej próby :)), szlifuje prawdziwe diamenty w gorącym Egipcie. Zanim zaczął szkolić na kite'cie (z sukcesami), był instruktorem nurkowania. Obecnie to instruktor już Level 3 IKO.

Kasia Jarzyńska

Skoro Hajsam jest pół Polakiem, to Kasię spokojnie można nazwać pół Egipcjanką! Mieszka w kraju Faraonów już od ponad 20 lat. Ma ogromne doświadczenie w pracy w turystyce. Po kilkunastu latach w roli rezydentki biur podróży, trudno Kasię czymkolwiek zaskoczyć ;) Szczęśliwie dla nas, Kasia postanowiła swoją miłość do Morza Czerwonego połączyć z kitesurfingiem. Wszak jestem przecież absolwentką gdańskiego AWF-u! Jest też instruktorem IKO i pracuje z nami od 2020 roku. Prawdziwa ostoja spokoju i fontanna cierpliwości :) 

Wojtek Garbocz

Instruktor kitesurfingu

Tylko wygląda na takiego spokojnego ;) Dołączył do EASY w 2018 roku i zostaje z nami na dłużej :) Wariat w powietrzu! Wojtek nie wie, co to zmęczenie i przed szkoleniem, w przerwie i po idzie na wodę "cisnąć" nowe tricki. Strasznie zdolny młody człowiek z niego ;) Kocha Big Air i sam jest w tym coraz bardziej BIG! Tylko czekać, aż stanie na podium najważniejszych zawodów oldschoolowych w Polsce. Świetny instruktor już z kilkuletnim doświadczeniem. Latem spotkacie go na Półwyspie Helskim, po sezonie w Polsce - na naszych wyjazdach albo w El Gounie.  

Michał Lussa "Lussik"

Właściciel EASY SURF, instruktor kitesurfingu i windsurfingu. Swoją przygodę z wodą rozpoczął już po ukończeniu 3. miesięcy życia, gdy odbył swój pierwszy, 2 tygodniowy rejs z rodzicami, małym jachtem kabinowym... Bez prądu, bieżącej wody i pralki ;) Wychował się nad wodą, zaczynając od żeglarstwa, które ze względu na większe ilości adrenaliny zamienił najpierw na windsurfing, a następnie kitesurfing. Dziś najwięcej przyjemności sprawia mu pływanie na falach - zarówno z latawcem jak i klasyczny surfing. Michał zwiedził większość najlepszych spotów na świecie. Uwielbia podróżować: luty, marzec i kwiecień przeważnie spędza w El Gounie, od maja do września przemieszczam się między Chałupami a Jastarnią, w pozostałych miesiącach roku spotkacie go w Brazylii, na Mauritiusie oraz innych naszych wyjazdach. W EASY SURF Lussik odpowiada za... niemal wszystko ;)

Kacper Kamiński

Właściciel EASY SURF, instruktor kitesurfingu, marketing manager. W windsurfingu zakochał się w Chałupach. Swoje pierwsze kroki na desce stawiał w 2008 roku w Jastarni. Lubi też żeglować, posiada patent Jachtowego Sternika Morskiego. EASY SURF tworzy od początków, czyli 2009 roku. W tym czasie Kacper zajmował się sklepem, biurem podróży, wyjazdami, marketingiem, filmami. Jest "tym Kacprem z newslettera" ;) W ostatnich sezonach więcej czasu niż przed kamerą czy komputerem spędził w podróży, otwierając i rozkręcając nasze kolejne projekty: w Grecji, Egipcie i Jastarni. Pływa na kitesurfingu, ale bywa, że wskoczy też na deskę. Jest instruktorem PZKite. Lubi dalekie podróże, fotografię i spacery z Wichrem - czworonożnym przyjacielem, który podróżuje razem z nim.

Gosia Bujak

Nasza General Manager, która o szkoleniach i o Egipcie wie chyba wszystko! Wielu z Was może ją kojarzyć z Chałup oraz z wyjazdów. Gosia pierwszy raz w naszym Chałupowym biurze pojawiła się w 2016 roku. Pomoże Wam wybrać szkolenie idealne!

Monika Wilde

.

Nasz zespół w Hamacie to Twoi ulubieni instruktorzy, których dobrze znasz z poprzednich wyjazdów lub
baz w Chałupach, Jastarni i El Gounie. Każdy z nich posiada ogromne doświadczenie, pasję do szkoleń i profesjonalne podejście.

Wśród nich znajdziesz ekspertów w zaawansowanych trikach, foilowaniu a nawet wingfoilu.
To oni wprowadzą Cię w świat kitesurfingu i podzielą się wiedzą o spocie czy rozwoju na kitesurfingu.
Przedstawią Ci spot, abyś czuł/-a się bezpiecznie, i służą pomocą w razie potrzeby.

Nie mogą się już doczekać spotkania z Tobą! Do zobaczenia!

 

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy na Półwyspie Helskim w Chałupach i Jastarni, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Szkolenia kitesurfingowe w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza, nasz Rezydent oraz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE