Wypożyczenie Sprzętu / EASY SURF w Hamacie

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Wypożyczalnia

Zapoznaj się z naszym asortymentem

By robić szybkie postępy i skutecznie doskonalić umiejętności potrzebujesz odpowiedniego i wysokiej jakości sprzętu.

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt renomowanych marek, który zapewnia maksymalne bezpieczeństwo na wodzie. Posiadamy latawce od firm Airush, Flysurfer oraz deski marki Nobile, Airush.

 • Dostosujemy sprzęt do Twojego poziomu zaawansowania i aktualnych warunków wiatrowych!
 • Nie musisz się martwić, że nie masz odpowiedniego latawca na dany dzień, ponieważ posiadamy różne rozmiary od 5 do 17m2.

Z nami nie stracisz czasu na oczekiwanie na odpowiedni wiatr podczas swoich wakacji! Nasza świetnie wyposażona wypożyczalnia zapewni Ci sprzęt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!


UWAGA! Wypożyczamy sprzęt wyłącznie osobom posiadającym umiejętności odpowiadające poziomowi IKO3 (umiejętność pływania pod wiatr). Jeśli nie czujesz się wystarczająco pewny, zawsze możesz skorzystać z naszego kursu "Refresher" i odświeżyć swoje umiejętności, a następnie wypożyczyć sprzęt na własny użytek.


Sprawdź opcje wypożyczenia

Prawidłowo dobrany sprzęt to podstawa!

Oferujemy sprzęt w pełnej rozmiarówce - do wyboru do koloru!

Rezerwuj online

Wypożyczenie PROMO

Zarezerwuj wypożyczenie w ofercie PROMO przed wyjazdem i oszczędzaj! Aby skorzystać z opcji PROMO wymagana jest rezerwacja i zapłata przed przyjazdem - poinformuj o tym po rezerwacji wyjazdu lub skontaktuj się bezpośrednio z biurem - travel@easy-surf.com

Czas Cena - zestaw (deska+latawiec)
7 dni 7 dni1770 zł / os

 *Oferta dotyczy wyłącznie wypożyczenia PROMO

 

Wypożyczenie sprzętu na miejscu w bazie

Czas Deska* Latawiec* Zestaw** (deska+latawiec)
1 dzień 30 € 90 € 100 €
2 dni 60 € 170 € 190 €
3 dni 90 € 250 € 280 €
4 dni 115 € 280 € 330 €
5-7 dni 140 € 310 € 350 €
10 dni 220 € 540 € 600 €
14 dni 280 € 610 € 690 €
21 dni 400 € 800 € 900 €
Miesiąc 450 € 990 € 1090 €

*Do ceny wypożyczenia latawca, deski lub zestawu należy doliczyć koszt rescue packa 14 EUR/ dzień, 7 dni 84 EUR, pełny cennik - tutaj

**W cenie wypożyczonego zestawu jest wliczone wypożyczenie pianki i trapezu. 

 

Dodatki

  Pianka/ trapez Ubezpieczenie sprzętu***
1 dzień 10 € 10 €
5-7 dni 50 € 45 €

***Ubezpieczenie sprzętu nie jest wliczone w cenę wypożyczenia. Ceny w tabeli pokrywają 1 uszkodzenie.

 

Wypożyczenie foila

Czas Cena
2h 65 €

 

Cena zawiera

 • Wypożyczenie sprzętu dobranego do aktualnych warunków wiatrowych i zgodnie z wybranym wariantem
 • Trapez, pianka, kamizelka asekuracyjna i kask w przypadku wypożyczenia zestawu
 • Asekurację motorówki (przy rezerwacji zestawu: latawiec + deska)

Cena nie zawiera

 • Ubezpieczenia sprzętu od uszkodzeń na wodzie - istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia zgodnie z cennikiem
 • Ubezpieczenia NNW

Zapytaj nas

Skontaktuj się z opiekunem

Przydatne info

Warunki wypożyczalni kitesurfingowej

Zapoznaj się z warunkami wypożyczalni kitesurfingowej w EASY SURF Hamata

 1. Sprzęt wypożyczany jest tylko osobom pełnoletnim.

 2. Za niepełnoletnich użytkowników sprzętu odpowiadają rodzice lub prawni opiekunowie.

 3. Warunkiem wypożyczenia jest okazanie ważnego dokumentu tożsamości zawierającego adres zamieszkania.

 4. Wypożyczający zobowiązany jest do zwrotu sprzętu do biura szkoły oraz poinformowaniu pracownika biura o rozpoczęciu i zakończeniu wypożyczenia.

 5. Opłata za wypożyczenie jest naliczana od momentu wydania sprzętu do momentu zwrotu sprzętu i zgłoszenia zakończenia wypożyczenia w biurze szkoły.

 6. W przypadku przerwy dłuższej niż 10 min. wypożyczający zobowiązany jest zwrócić sprzęt do pracownika EASY SURF. Sprzęt pozostawiony na plaży na dłużej niż 10 min. za pierwszym razem zostanie zniesiony przez pracownika EASY SURF do biura. W przypadku nagminnego pozostawiania sprzętu na plaży, doliczana będzie opłata w wysokości 50 euro za każde pozostawienie sprzętu po zakończeniu użytkowania.

 7. Opłata za wypożyczenie naliczana jest za każdą rozpoczętą godzinę wypożyczenia.

 8. Za sprzęt pozostawiony na plaży odpowiada wypożyczający.

 9. Wypożyczający może korzystać ze sprzętu tylko w okolicy bazy Kite-Village.

 10. Nie wypożyczamy sprzętu osobom nietrzeźwym oraz osobom będącym pod wpływem środków odurzających. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy wypożyczenia sprzętu także z innych przyczyn (np. trudne warunki atmosferyczne).

 11. Wypożyczający ponosi materialną odpowiedzialność za wypożyczony sprzęt.

 12. Koszt naprawy uszkodzeń powstałych w wyniku nieumiejętnego lub niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania sprzętu pokrywa wypożyczający.

 13. Opłata za wypożyczenie jest pobierana z góry za cały okres wypożyczenia.

 14. W czasie użytkowania wypożyczonego sprzętu pływającego, bezwzględnie obowiązują ogólne przepisy właściwe dla akwenu pływania, przede wszystkim znaki wzywania pomocy oraz międzynarodowe prawo drogi (kitesurfingowe prawo drogi). 

 15. Wypożyczany sprzęt może być używany tylko przez osobę wypożyczającą.

 16. Sprzęt kitesurfingowy wypożyczamy osobom posiadającym kartę IKO/ PZKite z osiągniętym poziomem 3 lub osobom, które pod okiem instruktora zademonstrują posiadanie umiejętności, odpowiadające poziomowi IKO 3. 
Regulamin promocji FIRST MINUTE w El Gouna i Hamacie

Regulamin promocji FIRST MINUTE na kursy kitesurfingu na wyjazdach z EASY SURF Travel do El Gouny i Hamaty

1. Przedmiotem promocji są kursy z oferty PROMO oraz wypożyczenie sprzętu (Standard i Premium) na wyjazdach z EASY SURF do El Gouny i Hamaty. Promocja obejmuje wyłącznie pakiety zarezerwowane po 23 stycznia 2023 do dnia końca promocji.

 • Indywidualny Kurs Kitesurfingu 8h - PROMO
 • Indywidualny Kurs Kitesurfingu10h - PROMO
 • Indywidualny Kurs Kitesurfingu 12h - PROMO
 • Grupowy Kurs Kitesurfingu 10h - PROMO
 • Grupowy Kurs Kitesurfingu 12h - PROMO
 • Grupowy Kurs Kitesurfingu 16h - PROMO
 • Wypożyczenie Zestawu Standard na tydzień lub dwa tygodnie
 • Wypożyczenie Zestawu Premium na tydzień lub dwa tygodnie

2. Warunkiem skorzystania z promocji jest rezerwacja kursu online i wpłata 200 zł zadatku.

3. Rezerwację należy potwierdzić wpłatą zadatku najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od daty rezerwacji szkolenia.

4. Kupujący ma gwarancję niezmienności ceny z dnia rezerwacji kursu. 

5. Pozostałą kwotę za kurs płaci się przed planowanym przyjazdem do El Gouny lub Hamaty.

6. Promocja obejmuje wyłącznie kursy kitesurfingu PROMO i wypożyczenie tygodniowe, 2 tygodniowe (premium, standard) realizowanych stacjonarnie w bazie Kitepower w El Gounie (cały rok) oraz w bazie Kite Village w Hamacie (w przypadku Hamaty promocja dotyczy tylko i wyłącznie szkoleń/ wypożyczeń odbywających się podczas wyjazdów grupowych zgodnie z ofertą EASY SURF Travel).

7. Promocja nie dotyczy: szkoleń/ wypożyczeń zakupionych w ramach Kitesafari oraz pozostałych wyjazdów organizowanych przez EASY SURF Travel; szkoleń i wypożyczeń kupionych na miejscu w El Gounie oraz Hamacie; szkoleń i wypożyczeń wykupionych i/lub rezlizowanych na wyjazdach indywidualnych w Hamacie (kupionych przed i w czasie wyjazdu); szkoleń wing foila, kitefoila.

8. Promocja dotyczy kursów rozpoczętych i realizowanych w 2023 roku, a w przypadku Hamaty tylko i wyłącznie kursów odbywających się podczas wyjazdów grupowych. Kurs w ramach promocji należy rozpocząć najpóźniej 31 grudnia 2023 roku. 

9. Kursy wykupione i realizowane w ramach promocji obowiązują standardowe zasady, czyli jest on bezterminowy (kurs można dokończyć w kolejnych latach), niewykorzystane godziny z kursu nie przepadają.

10. Terminy objęte promocją: 23 stycznia - 15 marca 2023.

11. Wysokość rabatu w przypadku dokonania rezerwacji w terminie: od 23 stycznia do 28 lutego obowiązuje rabat 15%, od 1 do 15 marca włącznie obowiązuje rabat 10%.

12. Promocja jest ograniczona terminami obowiązywania promocji oraz dostępnością wolnych miejsc na szkolenia. 15. Promocja ta nie łączy się z innymi promocjami.

13. EASY SURF Travel zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie oraz odmówienia skorzystania z promocji z przyczyn niezależnych od organizatora.

14. W przypadku braku odpowiednich warunków atmosferycznych do odbycia szkolenia kitesurfingowego uczestnik otrzymuje voucher na niewykorzystane godziny, ważny BEZTERMINOWO.

15. W przypadku nieodbycia szkolenia z przyczyn niezależnych od organizatora uczestnikowi promocji nie przysługuje zwrot pieniędzy. Na niewykorzystaną usługę zostaje wystawiony voucher ważny BEZTERMINOWO.

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania - F.A.Q - EASY SURF w Hamacie

1. Kto może zapisać się na kurs kitesurfingu?

Kitesurfing jest sportem dla każdego. Nie ma górnej granicy wieku czy specjalnych wymagań co do predyspozycji fizycznych. Nasi najstarsi studenci liczą ponad 70 wiosen. Najmłodsi z kolei powinni ważyć, co najmniej 35 kg i mieć około 10 lat, aby moc bezpiecznie rozwijać swoje umiejętności i kontynuować rozpoczętą przygodę.

2. Co to jest IKO?

IKO to International Kiteboarding Organization, czyli Międzynarodowa Organizacja Kiteboardingu odpowiedzialna za jakość i metodykę nauczania, szkolenie instruktorów oraz nadzór nad szkołami kitesurfingowymi na całym świecie. IKO jest tez organem wydającym certyfikaty uprawniające do wypożyczenia sprzętu na całym świecie. W naszej szkole kursy kitesurfingu prowadzone są przez licencjonowanych instruktorów IKO, zgodnie z standardami wyznaczonymi przez tą organizację. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas licencję IKO.

3. Czy to jest trudne?

Czy trzeba mieć jakieś specjalne umiejętności? Nie, kitesurfing jest prostszy, niż na to wygląda. Przede wszystkim ważne jest aby zrozumieć, ze pierwszym krokiem do sukcesu jest nauka kontroli latawca, wiec pierwsze kilka godzin kursu spędza się właśnie na tym. Nie trzeba być silnym, czy specjalnie wysportowanym, gdyż kitesurfing to sport techniczny, a nie siłowy. Na kite doskonale radzą sobie kobiety i dzieci!

4. Czy to bezpieczny sport?

Tak, latawce są w pełni bezpieczne. Podczas kursu każdy student obowiązkowo uczy się jak używać systemów bezpieczeństwa, w które każdy latawiec jest wyposażony, a rozmiar latawca dobrany jest do warunków i wagi studenta. Ważne jest aby naukę zaczynać z licencjonowanym instruktorem, w szkole z nowoczesnym sprzętem. Nauka „z kolegą”, który zazwyczaj posiada jeden latawiec zazwyczaj kończy się frustracją.

5. Jaki kurs wybrać na początek?

Podstawa to poziomy IKO 1 + 2 czyli absolutne minimum do zostania samodzielnym kitesurferem. Zajęcia zaczynają się od nauki kontroli latawca, poznania systemów bezpieczeństwa, nauki bodydragów. Nauczysz się jak generować moc poprzez ruchy latawca w oknie wiatrowym, zakładania deski na nogi i zrobisz pierwsze krótkie halsy w obie strony. Kurs ten pozwala na uzyskanie licencji IKO 1+2, która pozwoli na wypożyczenie sprzętu w większości miejsc na świecie. Średni czas pozwalający na zdobycie umiejętności odpowiadających IKO 1+2 to 10-12h.

Aby uzyskać pełną niezależność i nauczyć się dodatkowych umiejętności pod okiem instruktora warto poszerzyć kurs podstawowy do kursu IKO 1+2+3, podczas którego dodatkowo nauczymy Cię płynnej jazdy pod wiatr, zwrotów, jazdy na tzw. switch’u, a nawet pierwszego skoku. Czas, który trzeba przeznaczyć by spokojnie opanować te umiejętności to ok 14-18h. Pełen kurs kitesurfingu pozwoli na uzyskanie pełnej niezależności w każdych warunkach. Jeśli jesteś bardzo sprawny/a, pływasz na windsurfingu, wakeboardingu czy jeździsz na snowboardzie z pewnością kurs pójdzie Ci szybciej.

6. W ile dni ukończę podstawowy kurs?

Kurs podstawowy zazwyczaj trwa 1-3 dni, biorąc pod uwagę, że szkolenia odbywają się rano i po południu w 2-godzinnych blokach. Jesteśmy elastyczni, więc zajęcia zawsze dostosowujemy do warunków wiatrowych i predyspozycji klienta.

7. Kurs indywidualny czy grupowy – który wybrać?

Wybór zajęć zależy od preferencji kursanta. Osoby chcące ukończyć kurs w krótkim czasie i ceniące indywidualne podejście (z uwagi na możliwość intensywnego treningu) powinny zdecydować się na kurs indywidualny. Jest on droższy od kursu grupowego, ale czas kursu przeznaczony jest tylko na jedna osobę. Zajęcia grupowe (w grupach 2-osobowych) pozwalają z kolei na wzajemną obserwację i analizę ćwiczeń wraz z instruktorem, co zdecydowanie wpływa na zrozumienie „na żywo” popełnianych błędów. Istotnym czynnikiem jest też wzajemna motywacja w grupie. Cena kursu jest niższa, ale czas kursu zostaje wydłużony.

8. W jakich godzinach odbywają się szkolenia?

Zajęcia odbywają się w godzinach otwarcia bazy, czyli od 9 – 18, a ich konkretne godziny ustalamy z dnia na dzień w oparciu o prognozy wiatrowe i preferencje kursanta.

9. Ile godzin potrzeba do opanowania kitesurfingu?

Aby nauczyć się pływać i uzyskać niezależność potrzeba około 8-12 godzin zajęć z instruktorem. Oczywiście predyspozycje każdego studenta wpływają na czas w jakim uzyskuje się niezależność, ale program IKO jest stworzony tak, aby większość studentów była w stanie wypożyczyć i samodzielnie praktykować kitesurfing po zdobyciu umiejętność IKO 1+2, czyli po około 10-12 godzinach. Jedni robią kurs szybciej i udaje im się w ciągu 10h opanować umiejętności IKO 1+2+3, a inni potrzebują trochę więcej czasu. Jedno jest pewne – jeśli tylko i wyłącznie chcesz – to gwarantujemy, że nauczymy Cię kitesurfingu. W naszym kilkunastoletnim doświadczeniu szkoleniowym nie spotkaliśmy osoby, której nie dało się nauczyć kitesurfingu – wszystko to kwestia czasu i własnej motywacji.

10. Zacząłem już wcześniej kurs kitesurfingu, ale go nie ukończyłem/am - jaką ofertę wybrać?

Jeśli zacząłeś/aś już kurs kitesurfingu ale go nie ukończyłeś/łaś to najlepszą opcją będzie tzw. Kurs uzupełniający, podczas którego instruktor dokona oceny nabytych wcześniej umiejętności i dopasuje indywidualny program nauczania. Dzięki personalnemu podejściu do klienta gwarantujemy szybki progres i pewność, że zajęcia zakończą się sukcesem.

11. Ukończyłem/am kurs, ale bardzo długo nie pływałem/am – jaki kurs wybrać?

Dla osób, które osiągnęły wcześniej umiejętności na poziomie IKO 1 + 2, ale miały dłuższą przerwę w pływaniu i nie czują się pewnie proponujemy kurs odświeżający – czyli tzw. refresher. Dostępny w dwóch wersjach – dla tych, którzy posiadają swój sprzęt lub dla tych którzy chcą odświeżyć umiejętności i wypożyczyć sprzęt do samodzielnego pływania.

12. Ile godzin kursu poświęcone jest nauce teorii?

Kursy kitesurfingu opierają się na praktyce i właśnie ona pozwala na szybkie nabycie umiejętności i czerpanie przyjemności z niezależnego pływania. Zaledwie 1h zajęć odbywa się na lądzie i jest to praktyka przeplątana z teorią: poznawania specyfiki okna wiatrowego, specyfiki pracy latawca i systemów bezpieczeństwa. Reszta zajęć odbywa się w wodzie.

13. Kiedy będę mógł wypożyczyć lub kupić sprzęt?

Wypożyczenie sprzętu możliwe jest po osiągnieciu umiejętności na poziomie IKO 1 i 2, czyli płynne starty z wody, kontrolowane zatrzymywanie się i samodzielne poruszanie się z latawcem. Aby wypożyczyć sprzęt konieczne jest posiadanie karty IKO, którą nieodpłatnie wystawiamy po kursie. Zakupu własnego sprzętu najlepiej dokonać po ukończeniu kursu – sprawdzicie czy to na pewno sport Wam się podoba, przetestujecie na zajęciach różne rodzaje latawców, zasięgniecie opinii u instruktorów i innych kitesurferów i wtedy, w pełni świadomie dokonacie najlepszego wyboru.

14. Jaki sprzęt powinienem posiadać aby przystąpić do kursu?

Aby rozpocząć kurs kitesurfingu nie potrzeba mieć żadnego własnego sprzętu – całość, prócz pianki, którą można u nas wypożyczyć zapewniamy my. Jeśli jednak bardzo chcecie rozpocząć kompletować już własny sprzęt to zacznijcie właśnie od zakupu pianki i własnego trapezu (uprzęży). Na latawce i deskę przyjdzie czas po kursie.

15. Mam własny sprzęt i na nim chciałbym się uczyć  - czy jest to możliwe?

Owszem, istnieje możliwość uczenia się na własnym sprzęcie. Cena za kurs na własnym sprzęcie pomniejszona jest o 15%. Nie zawsze jednak warto, gdyż po pierwsze nasz sprzęt szkoleniowy dostępny jest w szerokiej gamie rozmiarów – od 5 do 17m, a duże deski szkoleniowe ułatwiają pierwsze ślizgi. Wszystko to razem daje pewność, że sprzęt zawsze jest idealnie dopasowany do warunków panujących na wodzie. Dodatkowo nie warto „niszczyć” własnego sprzętu na pierwszych, nie zawsze udanych próbach.

16. Czy muszę wcześniej zarezerwować kurs?

Nie, kurs nie musi być rezerwowany z wyprzedzeniem, aczkolwiek warto to zrobić z uwagi na kilka czynników. Przede wszystkim masz możliwość rezerwacji kursów Promocyjnych w znacznie niższych cenach. Dodatkowo jest możliwość zarezerwowania instruktora mówiącego w Waszym języku oraz z góry planujemy godzinę rozpoczęcia pierwszych zajęć – unikniesz dzięki temu czekania na wolnego instruktora w dniu przyjazdu oraz wykorzystasz warunki do maksimum.

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE