Transfer z lotniska/ EASY SURF w Hamacie

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Transfer z lotniska

PRYWATNIE LUB EKONOMICZNIE

Mamy dwie opcje transferu do wyboru: darmowy i prywatny. Darmowy transfer zapewniany jest przez tour operatora, u którego zamawiana jest wycieczka (w przypadku wykupienia wycieczki z noclegiem w Wadi Lahmy lub Lahami). Ma on swoje plusy, ale podróż może potrwać dłużej, ponieważ bus musi zebrać wszystkich klientów. Przy transferze powrotnym musisz być gotowy/a dobre kilka godzin przed wylotem.

Natomiast prywatny transfer to najbardziej komfortowa opcja (jedyna w przypadku zakwaterowania w Kite-Village). Kierowca odbierze cię z lotniska i zawiezie bezpośrednio do Kite-Village. Jest to szybsza i bardziej korzystna opcja, zwłaszcza jeśli przewozisz własny sprzęt kitesurfingowy!

  • 75 EUR/os (w dwie strony)
    + dodatkowo płatny quiver: 24 EUR/szt (w dwie strony) lub 12 EUR/szt (w jedną stronę)

Aby zarezerwować prywatny transfer, napisz do nas maila na hamata@easy-surf.com lub skontaktuj się z nami przez WhatsApp na numer +20 120 1339300 (UWAGA: wyłącznie wiadomość tekstowa, ponieważ na terenie Egiptu połączenia telefoniczne w tej apce są zablokowane). W wiadomości podaj nam takie szczegóły jak:

  • miasto wylotu,
  • nr lotu,
  • porę lądowania w Egipcie,
  • ewentualny quiver.

 

Jeśli rezerwujesz transfer na 48 godzin przed przylotem, skontaktuj się dodatkowo przez WhatsApp na numer +20 120 1339300, aby potwierdzić dostępność.

W pilnych sprawach dotyczących transferu, skontaktuj się z naszym Rezydentem w Egipcie, również przez WhatsApp na numer +20 120 1339300.

Zaplanuj przejazd z lotniska do Hamaty.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy na Półwyspie Helskim w Chałupach i Jastarni, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Szkolenia kitesurfingowe w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza, nasz Rezydent oraz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE