Prognozy / EASY SURF Hamata

Skontaktuj się z nami

Bądź na bieżąco!

Prognozy i webcamera

WINDGURU

Jeśli chcesz być na bieżąco z prognozą na naszym spotcie, najlepiej korzystaj z Windguru! Najbardziej wiarygodne wyniki dostarcza prognoza WRF 9km w wersji PRO, specjalnie skonfigurowana dla naszego spotu - kliknij tutaj, aby zobaczyć prognozę.

WINDFINDER

Co do prognozy na Windfinder, pamiętaj, że jest ona często zaniżona dla naszego spotu. Bardziej wiarygodne wyniki znajdziesz w wersji superforecast.

Inne serwisy pogodowe

Serwisem pogodowym, który posiada równie dobrą sprawdzalność, jest popularna norweska prognoza - sprawdź prognozę dla Hamaty na tej stronie.

Pamiętaj, że prognozy to tylko przewidywania na temat wiatru, jak wskazuje sama nazwa. Choć mają one wysoką sprawdzalność w Egipcie (znacznie wyższą niż w Europie), zawsze istnieje pewien procent prawdopodobieństwa, że warunki na wodzie będą odbiegały od tego, co pokazują prognozy. Mogą być zarówno lepsze, jak i gorsze niż przewidywane

Sprawdź warun na spocie!

WEBCAMERA

Oczywiście, prognozy to jedno, ale czasami mogą różnić się od rzeczywistości. Dlatego warto skorzystać z kamery zainstalowanej w bazie Kite Village, aby zobaczyć, co dzieje się na spocie. Podgląd z kamery dostępny jest tutaj.

EASY SURF to więcej, niż myślisz!

EASY

Historia EASY SURF sięga 2001 r, kiedy w Poznaniu powstał jeden z pierwszych internetowych surfshopów EASY-windsurfing. Później była mała szkoła wind i kitesurfingu na kempingu Chałupy 6. Dziś jesteśmy jedną z największych szkół w Polsce - działającą też poza granicami kraju! Prowadzimy całoroczną szkołę w Egipcie, szkolimy na Półwyspie Helskim w Chałupach i Jastarni, a razem z naszym biurem podróży odwiedzamy najlepsze spoty świata! Kompleksowo doradzamy naszym klientom w zakupie sprzętu. 

Chałupy

Od 2021 naszą największą szkołę znajdziecie na kempingu Solar, Chałupy 4. Mamy tu nowoczesną bazę, gdzie szkolimy indywidualnie i grupowo; dzieci, młodzież i dorosłych; początkujących i zaawansowanych. Organizujemy też słynne już obozy oraz kształcimy nowych instruktorów. Wpadajcie od maja do połowy września!

przejdź
jastarania

EASY SURF Jastarnia to nasz najnowszy projekt! Bazę otworzyliśmy w czerwcu 2020 roku, oferując dla kite- i windsurferów nową przestrzeń. A mówiąc dosłownie, jest jej tu mnóstwo! Ciesz się największą płycizną na półwyspie, bez tłoku, za to z równym wiatrem bez względu na kierunek!

przejdź
El Gouna

Szkolenia kitesurfingowe w egipskim kurorcie El Gouna. To tutaj szkolimy przez cały rok na doskonałym, wietrznym spocie i ogromnej, płytkiej lagunie. Na miejscu czeka na Was super baza, nasz Rezydent oraz polski team, który zajmie się Waszym szkoleniem i pokaże wszystkie uroki miasteczka.

przejdź
travel

Sezon u nas trwa cały rok! Już od 2009 roku organizujemy wyjazdy zagraniczne na najlepsze spoty świata. To, co je wyróżnia to świetna organizacja - czyli Wasza spokojna głowa. Nasze ulubione kierunki to: Brazylia, Mauritius, Sri Lanka, Meksyk, Kuba, Egipt i in. 

przejdź
experts

Szukasz sprzętu dla siebie? Skorzystaj z pomocy EASY SURF Experts. Doradzą Ci nasi specjaliści - instruktorzy doświadczeni i obiektywni, bo nie związani z żadną marką. Sprzęt zamawiamy prosto od producenta - nie musimy sprzedawać tego co zalega nam w magazynie... więc możesz nam zaufać. Wpadnij do nas i przetestuj różne modele!

... wymarzony spot jest tak blisko!

#yallaKITE