Dlaczego kitesurfing nie jest dla dziewczyn?

Dlaczego Twoja dziewczyna nie powinna pływać na kitesurfingu?

Kitesurfing i dziewczyna, co z tego może wyjść? Zaczynamy przewrotnie, ponieważ nie istnieje ani jeden powód, aby tego nie robiła. Kitesurfing to sport dla każdego. Niewykluczający osób z niepełnosprawnościami. W Chałupach szkoliliśmy osobę z dużym ubytkiem wzroku, która wcześniej już pływała na windsurfingu. Są również kursanci niesłyszący oraz osoby częściowo sparaliżowane – zobacz, jak wygląda kitesurfing na wózku. Wróćmy do Twojej dziewczyny. Tutaj historia może potoczyć się w kilku kierunkach…

Dziewczyna, która kocha swojego kitesurfera

Kiedy kitesurfing i dziewczyna nie siądzie… Przypadek dziewczyny, która nie zamierza pływać na kitesurfingu. Nie wkręciła się, ale Ty masz totalnego bzika na punkcie kite. Jeśli sprawia Ci frajdę robienie rzeczy razem, albo po prostu Twoja dziewczyna jest super pomocna, to mamy punkt zaczepienia. Wystarczy krótki instruktaż jak przygotować sprzęt oraz jak wystartować i wylądować latawiec. I masz najlepszego asystenta na świecie 😉 Jeśli lepiej Wam idą inne rzeczy niż nauka jednego przez drugiego, to każda szkoła kite śpieszy z pomocą. Wystarczy godzina z instruktorem, aby Twoja dziewczyna wiedziała jak:

  • rozwinąć linki,
  • napompować latawiec,
  • poruszać się z latawcem po plaży,
  • się go składa,
  • ustawić się, aby bezpiecznie Cię wystartować.

Zresztą umiejętność startowania i lądowania przyda się każdemu kto z plaży podziwia akrobacje na wodzie. Ile razy nie miał ko Cię zlądować?

Kiedyś próbowałeś ją nauczyć i omal nie skończyło rozwodem? Jak połączyć kitesurfing i dziewczynę bez wybuchu?

Dziewczyna, kitesurfing i jej chłopak w roli instruktora? To się chyba nie uda. Co myślisz, kiedy słyszysz, że kumpel będzie uczyć swoją dziewczynę body dragów? Oni wyobrażają sobie zbijanie piątek na wodzie pod czas sesji przy zachodzie słońca, a w 99% kończy się awanturą. Ale spokojnie Ty i Twoja dziewczyna jeszcze możecie być kite parą jak z obrazka 😉 Po prostu czasem lepiej naukę zlecić osobie z zewnątrz. Na kursie w szkole kitesurfingu Twoja dziewczyna bez stresu będziesz robić progres we własnym tempie. Za to Ty nie będzie musiał nerwowo przestępować z nogi na nogę czekając, aż sam pójdziesz popływać. Podsumowując, nic nie tracisz a zyskujesz wiele 😊

Ona nie jest pewna czy to dla niej

Właściwie pytanie brzmi „Czy chcę się nauczyć”, jeśli tak, to wracamy do punktu, że kitesurfing jest dla wszystkich. Zawsze warto spróbować, aby nie żałować. A może się okazać, że kite to TA największa miłość 😉 Więc od czego zacząć? Może voucher prezentowy na pierwszy 4 godzinny kurs? Podczas, których Twoja dziewczyna zapozna się z podstawami kitesurfigu. Co najważniejsze wejdzie z latawcem do wody i poczuje czym jest kitesurfing podczas pierwszych body dragów (ciąganie po wodzie przy pomocy latawca, jeszcze bez deski). Po tym kursie będzie miała tyle wiedzy i wrażeń, żeby podjąć świadomą decyzję, że idzie w to dalej!

Dziewczyna, kitesurfing, palmy i bez chłopaków?

Twoje dziewczynie lepiej wychodzi stawianie pierwszych kroków w babskim gronie? Nie ma sprawy! W naszych szkołach znajdziesz dziewczyny instruktorki, które są naturalnie wyczulone na strach i niepewność z jaką podchodzą kobiety do kitesurfingu.

Lubisz ciepło? Robi się. A dokładnie robi się kurs kitesurifngu w Egipcie. Nasza szkoła EASY SURF El Gouna działa cały rok i przez cały rok znajdziesz tam Kasię, która wyszkoliła nie jedną kobietę w każdym wieku! A że przyszłość jest kobietą, to planowaniem wyjazdu i rezerwacją kursu zajmą się Monika i Klaudia z naszego biura podróży. A tutaj sprawdzisz, gdzie jeszcze możesz z nami uczyć się pływać!

A może z koleżanką?

Kitesurfing i dziewczyna dziewczynY! Kurs kitesurfingu to też dobry pomysł na weekend z koleżankami. A może kumpel też ma dziewczynę, która chce się nauczyć pływać? Jeśli szukacie towarzystwa osób, z którymi można fajnie spędzić czas i łapać się na weekendowe wypady na Hel, to idealnie sprawdzą się nasze kursy tygodniowe lub obóz w Chałupach!