Nasza Szkoła w Polsce / EASY SURF El Gouna
EASY SURF/EASY SURF El Gouna/O nas/Nasza Szkoła w Polsce

Nasza Szkoła w Polsce

Naszą specjalizacją jest windsurfing oraz kitesurfing. Prowadzimy kursy, obozy młodzieżowe i studenckie oraz wypożyczamy sprzęt.

To właśnie w Chałupach wszystko się zaczęło... To tam już w 2001 roku otworzyliśmy naszą pierwszą szkołę. Z roku na rok rozrastając się, powiększając i ulepszając naszą ofertę. W tym momencie jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku i mówimy to z ogromną dumą! Naszą wizytówką jest nie tylko doświadczenie i pasja, ale też profesjonalizm, co nie we wszystkich surferskich szkołach jest tak oczywiste... W EASY SURF Chałupy 6 staramy się, żeby wakacje Wasze i Waszych rodzin były niezapomniane i w pełni wykorzystane. Bez względu na to, czy trafia do nas 6-cio, czy 66-cio latek, umiemy dopasować się do jego potrzeb. EASY SURF Chałupy 6 to nie "odbębnione" godziny na wodzie - to miejsce, które tętni życiem, także poza lekcjami.
 
Troszcząc się o Wasz komfort i bezpieczeństwo zapewniamy Wam dobrej jakości, często najnowszy sprzęt - on także ułatwia Wam zrobienie szybkich postępów na wodzie. 
 
 

Kursy Kitesurfingu i Windsurfingu w EASY SURF Chałupy 6

Prowadzimy kursy kitesurfingu oraz windsurfingu na wszystkich poziomach zaawansowania. Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki i opanować pływanie na desce! A jeśli masz już to za sobą i wciąż chcesz robić progres, nauczymy Cię trików, które dają prawdziwy fun z pływania!

Tak jak w El Gounie czy na Keros, tak i oczywiście w Chałupach nasze kursy kitesurfingu prowadzimy zgodnie z wytycznymi IKO - International Kiteboarding Organization. Tutaj także wykorzystujemy do nauki radio, które ułatwia komunikację instruktora z kursantem i pomaga zrobić progres jeszcze szybciej! 

UWAGA! Pamiętaj, że jeśli nie udało Ci się dokończyć kursu kitesurfingu w EASY SURF El Gouna, zawsze możesz to zrobić w EASY SURF Chałupy 6. Nasze biuro wystawi Ci odpowiedni voucher, który możesz zrealizować w dogodnym dla ciebie momencie.

Dowiedz się więcej na temat nauki windsurfingu i kitesurfingu w EASY SURF Chałupy 6 i odwiedź naszą stronę!

 

Obozy dla Dzieci w EASY SURF Chałupy 6

Idealna opcja dla dzieciaków w wieku 8-12 lat, które po prostu lubią aktywnie spędzać czas! Na Kid Campie biorą udział w szkoleniu wind- lub kitesurfingu (4 godz. zajęć dziennie), ale poza kursem czeka na nie mnóstwo gier, zabaw, sportowej rywalizacji. Wolny czas spędzamy nie tylko na kempingu, ale również morskiej plaży, która leży dosłownie po drugiej stronie ulicy.

Nie martwcie się - Wasze dzieci będą pod skrzydłami doświadczonych opiekunów i wychowawców. Zamieszkać mogą w namiotach (cztero- lub dwuosobowych) albo przyczepie kempingowej. Cały czas do ich dyspozycji jest nasza świetlica, w której można np. podładować telefon lub przechować prywatne rzeczy w szafce. Obozowicze korzystają z kempingowego węzła sanitarnego, czyli pryszniców i toalet zaledwie 50 metrów od naszej bazy. W Chałupach 6 znajdą też pralnie, sklep, restauracje, food-tracki. Ale o jedzenie martwić się nie muszą - w ofercie obozu są 3 posiłki dziennie.

Po wielu latach organizowania Kid Campów możemy Was zapewnić, że to będą ich wymarzone wakacje!

Dowiedz się więcej na temat Obozów dla Dzieci w EASY SURF Chałupy 6 i odwiedź naszą stronę!

 

 

Obozy młodzieżowe w EASY SURF Chałupy 6

Ta oferta skierowana jest do młodzieży w wieku 13 - 18 lat. Prowadzimy obozy windsurfingu i kitesurfingu, ale poza zajęciami na wodzie mamy dla Was mnóstwo innych atrakcji! Poza plażą, morzem, zatoką i wszystkimi urokami Półwyspu Helskiego, czekają na was:

  • skimboarding,
  • surfing,
  • wakeboard za motorówką,
  • batut,
  • rowery,
  • konsola Xbox Kinect,
  • karaoke
  • wiele integracyjnych wieczorów! ;)

Nasze obozy to świetna forma połączenia sportu, dobrej zabawy, wypoczynku na świeżym powietrzu i wygody. Jako jedyni na Półwyspie Helskim oferujemy naszym obozowiczom nocleg w komfortowych pokojach na terenie naszej bazy.

Dowiedz się więcej na temat obozów młodzieżowych w EASY SURF Chałupy 6 i odwiedź naszą stronę!

 

 

Obozy studenckie w EASY SURF Chałupy 6

Masz już dowód? Chcesz przekonać się, czy wind- lub kitesurfing są dla Ciebie? Marzysz o wakacjach, gdzie będziesz blisko natury a jednocześnie BĘDZIE SIĘ DZIAŁO? ;) Ten obóz to opcja, na którą możesz sobie pozwolić nawet przy skromnym, studenckim budżecie. Spędź wakacje na Helu i odkryj czym jest kite i wind (w jednej cenie możesz spróbować obu sportów). Poznaj nowych ludzi i baw się, bo półwysep to nie tylko lasy, ale i mega imprezy!

Dowiedz się więcej na temat obozów studenckich w EASY SURF Chałupy 6 i odwiedź naszą stronę!

 

 

Na co jeszcze czekasz?


Zadzwoń! +20 120 133 9300

Formularz kontaktowy

Newsletter


Opinie Klientów

Back to Top